A. Duda to już nie mój Prezydent! - o Gali Polsatu

Z wielką nadzieją patrzyłem na kampanię Andrzeja Dudy i na pierwsze dwa lata jego prezydentury. Po tym, co prezentował Bronisław Komorowski, nowy lokator Belwederu postrzegany był przez nas jako nowa jakość. Wielu moich znajmomych widziało w Prezydencie nadzieję na to, że jego osoba pomoże rozwikłać skandale, których byliśmy świadkami przez ostatnie lata. Z dzisiejszej perspektywy znowu widzę, że zostaliśmy nabici w butelkę i po ostatnich zachowaniach głowy naszego państwa mogę śmiało napisać, że Andrzej Duda to już nie mój Prezydent! Zachowanie na Gali Polsatu najważniejszego człowieka w Polsce, to po prostu kompromitacja i zadanie ciosu tym, którzy tak bardzo byli wyszydzani po katastrofie smoleńskiej. Ta tak zwana „elyta” robiła i robi wszystko, by było jak wcześniej, więc teraz takie zachowanie Andrzeja Dudy daje wiele do myślenia i bardzo smuci. Więcej na:  http://thenowypolskishow.co.uk...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika smieciu

14-12-2017 [10:43] - smieciu | Link:

Chciałbym zadać pytanie o to, co czuł Prezydent, gdy robiono sobie „jaja” z śmierci jego przyjaciół i mentora, jakim był Lech Kaczyński?

Dobre pytanie! Kolejne nasuwają się same. Kim w istocie jest Duda? Jaką rolę odegrał w promocji A. Dudy J. Kaczyński? Czy w ogóle jakąś odegrał, czy też od początku obecny PiS 2.0 jest kreacją speców od „marketingu i zarządzania”? Czy w związku z obecną karierą M. Morawieckiego Duda poczuł się bardziej wyzwolony i dlatego tak jawnie przystąpił do towarzystwa III RP?
Duda musiał mieć pewniejsze dane że Szydło na jest wylocie już od dawna. Że nastąpi zmiana na M. Morawieckiego, którego kariera jawnie przecież mocno tkwi w tym towarzystwie. Czy to było przyczyną oporu w sprawie sądów, jest wytłumaczeniem ostatniego widowiska na gali Polsatu?

No bo skoro karty się odkrywają. Prezes PiS przechodzi do przeszłości. To po co bawić się w pozory?

Obrazek użytkownika darstan

14-12-2017 [12:12] - darstan | Link:

Witam, moim zdaniem spece od zarządzania ¨tym krajem¨ doszli do wniosku, ze poziom wkurzenia tubylców przekroczył stan alarmowy, a głupota PO-przedniej ekipy sięgnęła zenitu i wyczarowali dobrą zmianę. Nie było innej osoby, która by się nadawała, to posłużono się  p. Kaczyńskim i jego partią, przyklejono jej nowe twarze nie ograne wcześniej. Większość ludzi (w tym ja) nabrała się na piękne słowa, potem wątpliwości narastały, p. Prezydent zaczął swoja grę, styl wyrzucenia p. Szydło to klasyk o Murzynie, nastroje społeczne spacyfikowane, karawana idzie dalej. W świetle tych faktów, pojawia się pytanie o role obecnego prezydenta w organizacji feralnego lotu 10. 04.

Obrazek użytkownika terenia

14-12-2017 [12:29] - terenia | Link:

@autor bloga
Wspomniał Pan w swojej notce o biurze ds współpracy z Polonią na całym świecie...tak pięknie się zapowiadało a wyszło jak zwykle.
Dołączam krótki materiał filmowy z 2 maja 2014 r tu też pięknie i "na okrągło" mówił wtedy jeszcze jako poseł PiS pan Andrzej Duda m.in. o Polonii.I cóż przykra konstatacja....tylko paroles,paroles,paroles....  https://www.youtube.com/watch?...   

Obrazek użytkownika xena2012

14-12-2017 [15:38] - xena2012 | Link:

To nie zachowanie a obecność prezydenta na owej gali jest zdumiewające. Kancelaria Prezydenta i jego liczni doradcy w swej nachalnej misji przedstawiania go jako prezydenta wszystkich Polaków tak się zapedzili, że wypchną go nawet na uroczystość wyborów,,miss mokrego podkoszulka''.

Obrazek użytkownika Dorota M

14-12-2017 [16:37] - Dorota M | Link:

Być może prezydent liczy na naszą krótka pamięć i na jakiś czas przed wyborami 2020 roku, zacznie nam schlebiać i udawać przyjaciela. Coś w tym jest. Ludzie mają rzeczywiście bardzo krótką pamięć. Mam nadzieję, że zarówno publicyści, jak i my na to nie pozwolimy.

Obrazek użytkownika xena2012

14-12-2017 [18:09] - xena2012 | Link:

Na naszą krótką pamięć liczy chyba także Tusk. Zrobił się taki przyjacielski,wspierający polski wniosek dotyczacy relokacji, oferuje współpracę nawet gratulacje złożył.