Co tam nowa Rada Min. Schetyna i Piotrowska to byli ministro

Co tam nowi/starzy ministrowie. Schetyna i Piotrowska to byli ministrowie

 Wczoraj było zaprzysiężenie nowego premiera , którym został wicepremier  Mateusz Morawiecki oraz starą/nową Radę ministrów.

Kalkulacje totalniaków się nie sprawdziły , które wręcz marzyły o tym, ażeby premierem został Jarosław Kaczyński , tylko po to, by bić w niego jak w bęben. Po raz kolejny Jarosław Kaczyński  pokazał totalniakom jak prowadzi się politykę.

Przypuszczam, że po nowym roku nastąpią jakieś zmiany w rządzie, ale przypuszczam, że resorty siłowe, które są solą w oku opozycji pozostaną bez zmian, a więc ministrowie Macierewicz, Błaszczak, Ziobro i min. Kamiński pozostaną na czele swoich resortów.

Patrząc na obecny skład Rady Ministrów  i być może przyszło , na pewno nie będzie takich „gwiazd” jak min. spraw wewnętrznych Terenia Piotrowska, która nić nie kumała a została wstawiona tylko po to na ministra, żeby ten resort skompromitować.

Nie słyszałem nic o sukcesach min. spraw zagranicznych Schetyny, który zastąpił pajaca Sikorskiego , który to z kolei robił odprawę ambasadorów w obecności min. spraw zagranicznych wrogiego państwa Ławrowa, na inne wyczyny pana z Chobielina spuszczę kurtynę milczenia.
Tak  więc w nowym rządzie nikt nie „podskoczy ”w kompetencjach min. Piotrowskiej czy min. Schetynie.
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

12-12-2017 [15:29] - xena2012 | Link:

Schetyna dzisiaj dzielnie tokuje. Nie da spokoju panu premierowi Morawieckiemu jak zapowiada. Ciekawe co będzie robił? Zadymy,rzucał pomidorami w limuzynę premiera, nastaluje ,,rycerzy'' Jagielskiego by go pobić? Miernota.

Obrazek użytkownika Andy51

12-12-2017 [17:36] - Andy51 | Link:

Kiedyś zespół Lady Punk śpiewali piosenkę "mniej niż zero" wypisz wymaluj o Schetynie.

Obrazek użytkownika Art

12-12-2017 [16:16] - Art | Link:

Te cztery wymienione resorty oczywiście pozostaną bez zmiany.Ale tylko do stycznia.
A potem PMM ma wolną rękę i z niej,czy będzie chciał,czy nie-skorzysta.Będzie musiał.
https://twitter.com/KWyszkowsk...

Obrazek użytkownika Andy51

12-12-2017 [17:36] - Andy51 | Link:

Wydaje mi się, że się mylisz.

Obrazek użytkownika Dorota M

12-12-2017 [22:16] - Dorota M | Link:

Nie potrzeba widzieć jakiegoś polecenia odnośnie min. Macierewicza, wystarczy obserwować determinacje Dudy. Zastanawiam się dlaczego cały pałac jest tak nakręcony na jego usunięcie. Jak duży tam musi być wpływ agentury ruskiej, żeby aż tak się nakręcić. Zobaczymy, czy pan Morawiecki ulegnie prezydentowi, a właściwie także czy JK będzie go bronił. Zapewne sie o tym nie dowiemy. jednak nie przewiduję innego scenariusza, jak dymisji ministra, z wielką szkodą dla armii, współpracy z NATO, a także naboru nowych żołnierzy. Nowy premier powinien to wziąć pod uwagę.

Obrazek użytkownika Andy51

12-12-2017 [23:12] - Andy51 | Link:

Moim zdaniem Macierewicz jest głównym filarem PiS, robi porządki w wojsku, stąd to wycie i próba odwołania Macierewicza , tylko się zastanawiam dlaczego do tego dołącza się PAD?