W lewackim świecie molestowanie i gwałty to norma.

Wydaje się, że w lewackim świecie  molestowanie i gwałty to norma. W zlewicowanym  Hollywood okazało się, że wpływowi producenci mogli sobie brać aktorki jak towar z półek. Proceder ten  trwał latami, dopiero ostatnio kilka aktorek zdecydowało się wyjawić mroczne tajemnice  Hollywood.

To, że wszyscy o tym wiedzieli, nikt nie protestował i wydawało się , że tak musi być, co ważniejsze szychy Hollywood postępowali jak muzułmanie traktując  kobiety przedmiotowo.  Można się zastanowić skoro tak było z aktorkami, to można się zastanowić jak w Hollywood traktuje się inne kobiety. Niestety, w molestowani i molestowane mają i polskie ślady. Polski reżyser pochodzenia żydowskiego Polański, też był podejrzany o gwałt a mimo to dziesiątki lewicowych środowisk broniło i broni  tego reżysera. Także w przestrzeni publicznej funkcjonuje zdjęcie grubego wieprza Weinsteina z polską aktorka Rossati, która próbowała zrobić w Hollywood karierę.

Przejdźmy do Polski, to lewacki pisarz nazwał siedzące w kawiarni dziennikarki kurwami. Mało tego podpisane z imienia i nazwiska działaczki z GW oskarżyły dziennikarza z GW i Krytyki Politycznej o gwałt i molestowanie.

Co ciekawe, niektóre środowiska lewicowe broniły chama Rudnickiego. Ja się pytam gdzie są środowiska lewicowe, gdzie są feministki? , które oskarżeniami o seksizm rzucają na lewo i na prawo.

Nie ma zbiorowej histerii ubranych na czarno kobiet, ale gdyby coś takiego zrobił ktoś z prawej strony, wrzaskom i protestom nie byłoby końca.

Oczywiście molestowania , gwałty są okropieństwem i trzeba je ścigać z całą surowością, ale nie można ich traktować instrumentalnie.

https://www.tvp.info/34752188/nazwal-dziennikarke-kua-lewicowi-celebryci-staneli-w-jego-obronie
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

04-12-2017 [16:01] - xena2012 | Link:

Feministki może by sie i odezwały a nawet podniosły jazgot gdyby jakiś mężczyzna nie daj Boże przepuścił je w drzwiach albo pocalował w rękę.A tu tylko jakiś pisarzyna nieznany nazwał je grubym slowem! Nie ma o czym gadać.

Obrazek użytkownika Andy51

04-12-2017 [16:18] - Andy51 | Link:

Swoim można nawet gwałcić, ale obcym ( prawicowym) wara. 

Obrazek użytkownika maks jamnicki

06-12-2017 [02:58] - maks jamnicki | Link:

"Okazało się, że wpływowi producenci mogli sobie..." . W Hollywood kazało się już więcej jak 100 lat temu, jak tylko  powstała "fabryka snów", snów panienek o zostaniu "wielką gwiazdą" :).  Od początku istniały "kanapy castingowe", tylko publicznie się o tym nie mówiło, bo niby po co?  Każdy duży producent miał stajnię aktorek które wychodziły spod jego.... , przepraszam ręki. Panienki z ambicjami  wolały z nimi niż z drugim kamerzystą, ci obrabiali potencjalne młode statystki, też marzące o "sławie". Coś mi się wydaje, że  to sprośne  i odrażające bydlę  po prostu przeholowało, komuś ze swoich się naraziło i chciano się go pozbyć. W dobie rozbudowanych  mediów i internetu to nie było trudne. A cała reszta to kabotyństwo.

Obrazek użytkownika Andy51

05-12-2017 [11:26] - Andy51 | Link:

Od tamtego czasu nic się nie zmieniło, nic nowego pod słońcem Hollywood.Niektórym  panienkom wydaje się, że d...ą zrobią karierę, a faceci zwłaszcza decyzyjni rżną na potęgę.

Obrazek użytkownika Marek1taki

05-12-2017 [21:13] - Marek1taki | Link:

To nie jest typowa sytuacja jak w wypadku pokojówki z Manhattanu, o której Robert Gwiazdowski pisał tak:
http://www.bibula.com/?p=37942
Celem nie jest eliminacja siły żywej przeciwnika. Sytuacja przypomina procesy stalinowskie. Oskarżeni sami się przyznają i kajają. Tu chodzi o zmasowany atak socjotechniczny. Marksistowska międzynarodówka tresuje ludzi w poprawności przy okazji.
Celem głównym jest przekaz, że nie ma takich silnych, by nie ukorzyli się przed władzą najwyższą - zakulisową, tajemną. Zatem, że jest taka władza.
Demonstracja siły ma nas oswoić. Już nie ten etap, że puszczano oko kręcąc filmy jak Omen, Dziecko Rosemary albo Bond.
Przyszedł czas na reality show.