Czy w PO ktokolwiek cokolwiek ogarnia?

W tym tygodniu ma się odbyć posiedzenie zarządu PO, w trakcie którego totalna propozycja będzie rozmawiała o konsekwencjach głosowania europosłów partii za przyjęciem rezolucji PE ws. Polski. Niech nie ma złudzeń ten, kto sądzi, że europosłowie PO poniosą jakiekolwiek konsekwencje, bo PO nie może karać swoich członków za coś, co w jej oczach postrzegane jest jako polityczna cnota. Mało tego, śmiem podejrzewać, że ojcostwo głównych tez rezolucji można łatwo dowieść i przypisać je totalnej propozycji. Sądzę, że PO nie będzie głosowało nad karami dla swoich partyjnych towarzyszy, bo bardziej ją niepokoi negatywny oddźwięk działań europosłów PO w kraju, niż sam fakt, że głosowali przeciwko Polsce! Zastanawiam się, czy tam w PO ktokolwiek cokolwiek ogarnia? Znaczy nie, abym się martwiła, bo jeżeli totalna propozycja nie zjedzie z tej ścieżki, to PiS nie ma czego się obawiać, bo będziemy rządzili - jak mawiał klasyk - do końca świata, a nawet jeden dzień dłużej. Natomiast, kieruję apel do polityków PO, dajcie nam jakąś szansę stoczenia walki! Oczywiście, że możemy sami skakać po ringu, ale jaka to przyjemność?! Żadna. Towarzyszowi Verhofstadt'owi i jego polskim akolitom proponuję lewatywę z czarnej kawy z dodatkiem cukru i śmietanki. Czy pomoże, nie wiem, ale wam nie powinno zaszkodzić. PS. Tak na marginesie czy ktokolwiek widział podpis Verhofstadt'a? Poszukajcie, to wiele tłumaczy.

Dorota Arciszewska-Mielewczyk
Poseł na Sejm RP

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Lektor

21-11-2017 [12:18] - Lektor | Link:

Napewno nie !  To stado baranów !!!

Obrazek użytkownika maks jamnicki

21-11-2017 [13:30] - maks jamnicki | Link:

Hm, jakoś nie mogę znaleźć a chętnie bym ten podpis zobaczył ....:). Ktoś poda stronę?

Obrazek użytkownika smieciu

21-11-2017 [15:26] - smieciu | Link:

Ech miałem nic na to nie pisać ale ...
Cóż takiego dokonał PiS coby PO miało się jednoczyć i walczyć?
Może to oni, tam gdzieś, zarządcy PO się boją że jeśli zbyt mocno nacisną to PiS, owa Zjednoczona Prawica posypie się jak domek z kart?
A przecież wróg musi być. To jedna z zasad sztuki zarządzania ludzkimi masami.

Obrazek użytkownika xena2012

21-11-2017 [18:23] - xena2012 | Link:

Nie ma żadnych problemów w PiS-ie na którymi koniecznie bo to już ostatni dzwonek) trzeba sie pochylić ?A tu tylko Rysio,pyza Lubnauer,czy durnie z PO i tak do znudzenia.Na zapytania o rekonstrukcję rzadu udajacą serial telewizyjny jakoś nie ma odpowiedzi. Nie wiemy po co ta rekonstrukcja skoro rzad pracuje ciężko i dobrze i można sadzić,że to tylko dobra mina w która wkrótce przestanie wierzyć społeczeństwo.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

21-11-2017 [22:17] - zbieracz śmieci | Link:

Każdy z nas czy chce czy nie ma swojego Anioła Stróża,po tylu plugastwach które platfusy popełnili ich Aniołowie ich opuścili bo nie widzieli szans na poprawę.
Oni juz naprawdę wpadli w jakis amok i dalej do nich nie dociera ,że są wyautowani ale może to nie po ludzku ale ich obłęd mnie nie martwi.