„Cóż Chrystus ci uczynił..." - kilka słów o ks. Bonieckim

„Cóż Chrystus ci dobrego uczynił, że teraz go tak nienawidzisz?” – kilka słów do ks. Bonieckiego
 
Zwraca się do księdza zwykły Polak, katolik i emigrant. Nauczono mnie bym zawsze miał szacunkiem do duchownych, lecz tym razem mam nadzieję, że Nasz Zbawiciel – Jezus Chrystus wybaczy mi kilka niewybrednych słów pod Twoim adresem. Otóż jesteś łajzą i heretykiem, który od wielu lat mąci w głowach wielu młodym ludziom na temat naszej wiary. Może mógłbym wybaczyć Ci współpracę z takimi kanaliami jak Michnik i całe te gówniane towarzystwo z ulicy Czerskiej, ale widząc twój samozachwyt, twoja postawa wzbudza we mnie wstręt. Jesteś złem najgorszym, gdyż ubrany w kogoś, kim nigdy nie powinieneś być! Już dawno nie zasługujesz na miano księdza katolickiego i powinieneś być tylko wspomnieniem. Niestety wciąż jesteś, siejesz zamęt i zgorszenie. Więcej na:  http://thenowypolskishow.co.uk...
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Swisspola

19-11-2017 [10:39] - Swisspola | Link:

A cóż na to przełożeni "pana" Bonieckiego? Czemu nie reagują, czyżby popierali poglądy tego "pana"? W tym kontekście całkowicie zrozumiały jest sukces przeciwników naszej wiary i cywilizacji, demontujący krzyże, burzący kościoły i spychający naszą wiarę na margines. Mało tego, że nie bronią naszej wiary, na której pasożytują, to jeszcze dają wiele argumentów naszym przeciwnikom do atakowania nas.

Obrazek użytkownika xena2012

19-11-2017 [11:29] - xena2012 | Link:

Przełożeni pana Bonieckiego? Przeciez nie tylko jemu pobłażają! Czy pan Sowa udał się do Krakowa na wyznaczone miejsce w parafii? A skądże! Pan Lemański też nie posługuje tam gdzie został skierowany za to bryluje w mediach,bp Pieronek jest  nazywany biskupem chyba tylko dla śmiechu. Duchowni surowe i napominajace słowa potrafia kierować jedynie do nas.

Obrazek użytkownika Tlenożerca

19-11-2017 [11:37] - Tlenożerca | Link:

Dla takich jak Boniecki, Lemański, Sowa, Pieronek, Życiński przygotowany jest specjalny, osobny krąg w piekle.