Nie będzie Belg pluł nam w twarz! - R. Bąkiewicz cz.2

Dwa dni temu, czyli 15 listopada w Parlamencie Europejskim odbyła się kolejna debata na temat Polski. To haniebne wydarzenie przejdzie do historii, nawet nie dlatego, że posłowie PO ewidentnie zdradzili nasz kraj, lecz dlatego, że politycy innych nacji wyzywali Polaków, którzy świętowali niepodległość naszego kraju  od najgorszych faszystów i innych możliwych i nieprawdziwych określeń. W tej hucpie prym wiódł niejaki Guy Verhofstadt. Ten lewak  już od dłuższego czasu atakuje nas i nasz kraj. W drugiej części rozmowy z Robertem Bąkiewiczem usłyszycie jak Stowarzyszenie „Marsz Niepodległości” będzie walczyło z takimi typami jak wspomniany belgijski polityk. Zapraszam do słuchania udostepniania i lajkowania. Trzeba przeciwstawić się kłamliwej narracji na temat Polski.  http://thenowypolskishow.co.uk...
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika KajKOSZ

17-11-2017 [17:49] - KajKOSZ | Link:

Tym ZŁOŚLIWYM brukselskim MATOŁOM, można do:
„u…..ranej śmierci tłumaczyć, a oni i tak będą swoje”!
Czegoś tu nie rozumiem ?
Gdyby to dotyczyło żydów: holokaustu, szkalowaniu Izraela -
to oni w mig by się z takimi typami jak ten Ver-coś tam uporali !
Polska ma przecież podpisaną umowę, z zagranicznymi
firmami prawniczymi, to dlaczego, nie reaguje – PO kieszeni !!?
Dlaczego NASZE PAŃSTWO – ciągle: „STOI W KĄCIE jak POOBIJANA
SIEROTA” ????!!
STOP – tłumaczeniom..!!
Najlepsza obrona to ATAK !!

Obrazek użytkownika xena2012

17-11-2017 [19:34] - xena2012 | Link:

Szczerbaty świr powinien zająć sie raczej stanem swojego uzębienia,bo oprócz tego że gada od rzeczy to wygląda nieestetycznie i co tu mówić paskudnie. No i ten wzrok szaleńca.....

Obrazek użytkownika paparazzi

17-11-2017 [23:48] - paparazzi | Link:

Kseniu, rozumiem Twoje wnerwienie ale trzymaj się meritum. Świry sa tam w nadmiarze  każdy rozgarnięty to wie. Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika xena2012

18-11-2017 [08:07] - xena2012 | Link:

Oczywiście ocena wypowiedzi tego pana nie jest przeze mnie pomijana ale pierwsze naoczne spojrzenie jest chyba najważniejsze.