Wypominki polskie wg Gadowskiego i moje dla szkopów

Karnowscy wymiękli wobec hajhitlerów z axel coś tam hajl hiltler... trzeba przypominać to szkopom co roku każdego dnia aż skończą pitolić o polskich obozach śmierci i udziale polskim w mordowaniu Żydów...
Poniżej wystąpienie red. Gadowskiego które zostało usunięte z portalu Karnowskich... pewnikiem że hajhltlery mogą Polskę z jewropy usunąć...fakt w 1939 próbowali...i zdaje sie to nie jest ich ostatnie słowo...

http://www.fronda.pl/a/gadowski-zbrodnie-wojenne-nie-wypisaly-niemcow-z-europy-zadania-reparacji-maja-wypisac-polske,99401.html 

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=21359&Itemid=119 

Gadowski: Zbrodnie wojenne nie wypisały Niemców z Europy. Żądania reparacji mają wypisać Polskę?​

 

W swoim najnowszym "Komentarzu Tygodnia" dziennikarz śledczy Witold Gadowski mówi m.in. o nominacji do Oscara filmu Agnieszki Holland "Pokot", a także o sprawie reparacji wojennych. 

Publicysta wyraził przekonanie, że im więcej będzie mówiło się na świecie o tym, że Polska domaga się reparacji, tym łatwiej obalić niemiecką politykę historyczną opartą na kłamstwie wybielającym Niemców z odpowiedzialności za zbrodnie III Rzeszy podczas II wojny światowej.

W ocenie Gadowskiego, argument o tym, że w 1953 doszło do umowy między Niemcami a ZSRR nie jest przekonujący.
"Im głośniej będzie o naszym domaganiu się odszkodowań za niemieckie zbrodnie z czasów II wojny światowej, tym bardziej pogrążona zostanie w gruzy niemiecka polityka historyczna, która oparta jest na kłamstwie „piorącym” Niemców z odpowiedzialności za nazizm i Hitlera."- podkreślił dziennikarz śledczy. 

"To Niemcy robili mydło z ludzkiego tłuszczu. To Niemcy robili abażury z ludzkiej skóry. To Niemcy robili maskotki z ludzkich kości. To Niemcy rozsiewali po polach popioły zwęglonych ludzi jako nawóz. To wszystko robili „kulturalni” Niemcy. Dziś, kiedy słyszę, że m.in. w ZDF, „Fakcie”, Axel Springer zasiadali wermachtowcy, SS-mani – to rozumiem skąd ta agresja na Polskę"- wyliczał Gadowski. Czy podnoszenie kwestii reparacji dla Polski wypisuje nasz kraj z Europy? W ocenie Witolda Gadowskiego jest to jedynie "zdrowy rozsądek i pamięć o wydarzeniach historycznych", takich jak całkowite zniszczenie Warszawy, założenie obozów koncentracyjnych, pacyfikacja Zamojszczyzny, mordowanie Polaków i Żydów na terenie całej Polski przez Niemców. 

Przeciwnicy ubiegania się o odszkodowania od Niemców twierdzą, że poruszanie tego tematu „wypisuje Polskę z Europy”.
"To Niemców „nie wypisało z Europy”? Zbrodnie nie wypisują z Europy, tylko mówienie o zbrodniach wypisuje z Europy – ciekawa logika Platformy Obywatelskiej i „całej otoczki”- zastanawiał się dziennikarz śledczy. 
Publicysta odniósł się również do doniesienia prof. Andrzeja Rzeplińskiego na niekonstytucyjność wyboru Julii Przyłębskiej na prezesa Trybunału Konstytucyjnego. 
"Zajął się tym Trybunał Konstytucyjny, który stwierdził, że to jest niepoważne. Miał się tym też zająć Sąd Najwyższy, bo pucz przeciwko nowym rządom w Polsce przeniósł się z sali sejmowej na salę sądową (…). Sąd Najwyższy odmówił wydania opinii. Ci sędziowie są odważni do czasu, gdy czują, że stoją za nimi media, deutsche euro – potężna machina, a jak czują, że tam rzednie, albo zaczyna się równowaga – wtedy tremor sędziowski zaczyna być drżący. I tak sędziowie ukradkiem wycofali się z awantury, którą ukradkiem podrzucił im – wielbiony przez nich – prof. Rzepliński"-tłumaczył Gadowski.

 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Czesław2

03-11-2017 [08:06] - Czesław2 | Link:

Zdaje Pan sobie sprawę, ilu Polaków za parę wydrukowanych dla Niemców euro weszło by im do d.... . To nie dwóch, trzech. To na miliony. Niektórzy z nich urodzili się w okolicach wojny.

Obrazek użytkownika gorylisko

04-11-2017 [08:04] - gorylisko | Link:

sporo ich może się znaleźć ale nie przesadzałbym...szkopy zrobiły sporo programów zawodowych dla cudzoziemców i szturmu nie widać... fakt, ze czlonków i sympatyków pełooo i nowoczesnej jest sporo...

Obrazek użytkownika Czesław2

03-11-2017 [10:34] - Czesław2 | Link:

http://niewygodne.info.pl/arty...
Nasi szacowali odszkodowani na bilion, chyba pln ,, wiec rząd kasy się zgadza.