Dla polityków i pismaków opozycji potrącenie na pasach to ..

Dla polityków i pismaków opozycji potrącenie na pasach to już niemal sport.
 
Nie wiem ale, wydaje mi się że przejście dla pieszych tzw. zebra to jakieś magiczny totem dla pismaków z GW i  polityków  od Bronka. Najpierw Wujec potrącił na pasach człowieka, ale się z tego wymigał.

Sąd uznał go za niewinnego.  Później Michnik u Lisa powiedział tak: No to mnie się zdaje, że jeżeli tu się nie stanie coś takiego, co ja nie jestem w stanie przewidzieć - że Bronisław Komorowski po pijanemu na pasach przejedzie niepełnosprawną zakonnicę w ciąży, no to oczywiście, że będzie prezydentem! 

No i ostatnio nijaki Najsztub upolował na pasach 77 letnią staruszkę, to , że nie miał aktualnego OC, ani badań technicznych nie przeszkadzało mu jeździć, do tego najprawdopodobniej od 2008 roku powinien stracić prawo jazdy, ale urzędnicy tak go kochają  dziennikarzy Michnika , że ten fakt zataili i Najsztub dostanie niewysoki mandat.

Ludzie Michnika są na specjalnych prawach, ich prawo nie obowiązuje.

https://wpolityce.pl/gwiazdy/3...
http://www.se.pl/wiadomosci/po...
 
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Czesław2

10-10-2017 [16:13] - Czesław2 | Link:

W końcu wprowadzą przepis, że pieszy natychmiast po wyjściu z domu powoduje zatrzymanie ruchu w promieniu 100 metrów.

Obrazek użytkownika xena2012

10-10-2017 [17:42] - xena2012 | Link:

A ja uważam,a nawet postuluję aby zmienić przepisy ruchu drogowego.Przecież to nie do przyjecia,żeby byle policjancina powodował dyskomfort tak zasłuzonych osób jak Najsztub,Wujec czy Katarasińska podsuwając alkomat do dmuchania czy dowściągając się okazania dokumentów i prawa jazdy. Samochody takich ,,wybitnych'' dziennikarzy i polityków winny posiadać na masce napis ,,elita''. 

Obrazek użytkownika Andy51

10-10-2017 [18:15] - Andy51 | Link:

Albo pomalowany na jakiś kolor, może złoty, od tej złotej elyty.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

10-10-2017 [18:53] - zbieracz śmieci | Link:

Poszkodowanej życze szybkiego powrotu do zdrowia ale niech sobie polezy do oporu w szpitalu dla pewności wyleczenia i nie wczesniej niz przed siedmimioma dniami.
Fundusz za niego zapłaci odszkodowanie bo nie miał OC ale mu nie odpuści a brac ma z czego i ta Pani tez powinna dodtkowo go pozwać.
Taki autorytet moralny ,celebryta ,na mandacie się nie skończy bo ten co mu tylko wystawi skończy pracę w policji .Wzorcowy przykład przestepstwa drogowego-nadmiera szybkośc ,potrącenie na przejściu,brak uprawnień ,brak badan technicznych ,brak OC,nie wywinie się 

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

11-10-2017 [04:17] - wielkopolskizdzichu | Link:

Tiia Najsztub to jest problem i zagadka. Mnie bardziej ciekawi jakim prawem Minister Antoni Macierewicz do celów prywatnych wykorzystał park maszynowy MON i dlaczego nie poniósł konsekwencji za swoje decyzje, których rezultatem był karambol z trzema rannymi osobami..

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

11-10-2017 [16:52] - zbieracz śmieci | Link:

Park maszynowy MON ,masz rację powinien czołgiem  a najlepiej dla ciebie i tobie podobnych to powinien piechotą,ot durak z ciebie jabe.

Obrazek użytkownika ...Trzy kropki...

11-10-2017 [15:20] - ...Trzy kropki... | Link:

...No, a naćpany Krupa ex mąż Górniak???...Do dzisiaj  ta łajza  jest bezkarna !!!...

Obrazek użytkownika Andy51

12-10-2017 [12:18] - Andy51 | Link:

Fakt.