Szef BBN powinien zostać odwołany natychmiast! - L. Kowalski

Nawet nie wiem, co mam napisać? Nad Prezydentem RP gromadzą się ciemne chmury. Najpierw sprawa z fachowcem od reform sądów, a teraz skandal związany z obsadą Biura Bezpieczeństwa Narodowego. Miała być „Dobra Zmiana” i jej twarzą miał być Andrzej Duda. Wygląda na to, że po wszystkim zostały tylko dobre slogany, bo i tak wciąż rządzi nieśmiertelne WSI! Były oficer tej antypolskiej jednostki, przy pełnej zgodzie swoich szefów pracuje w BBN! Przecież to jest kpina w biały dzień. Po czymś takim szef tak ważnego miejsca dla obronności Polski powinien zostać odwołany! Jednak my wciąż żyjemy w postkolonialnym państwie, które udaje, że jest demokratyczne. O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy Lecha Kowalskiego, którego książka pt. „Krótsze Ramię Moskwy” opowiada o takich żołnierzach, jak pułkownik Juźwik. Nasz rozmówca nie pozostawia złudzeń i mówi wprost: szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego musi odejść! Zapraszamy do słuchania i udstępniania! http://thenowypolskishow.co.uk...
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

29-09-2017 [20:27] - Ula Ujejska | Link:

Na początek, wystarczy że odpowiedni ministrowie cofną odpowiednie certyfikaty dostępu do informacji tajnych wszystkim członkom gabinetu Prezydenta, jak główny lokator Belwederu nie zrozumie w czym problem. Wobec dwóch już to zrobiono - dlatego łże media pisały o konflikcie na linii MON - Prezydent.

Obrazek użytkownika Jabe

30-09-2017 [12:38] - Jabe | Link:

Gdy zostaną cofnięte te certyfikaty, nie tylko „łże media” będą pisały o konflikcie. Znaczy się „łże media” informują pierwsze. Dla przypomnienia: widziały gały, co brały.

Obrazek użytkownika Domasuł

30-09-2017 [17:22] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Jabe, nie przejmuj się. Nastepnym razem jak jeden mąż wszyscy wybierzemy pana Mikkego.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

01-10-2017 [00:26] - Ula Ujejska | Link:

Planktonem o wyborczym poparciu na poziomie 1% chce nas Pan wystraszyć?
:)))))

Obrazek użytkownika xena2012

30-09-2017 [06:30] - xena2012 | Link:

Co mnie uderzyło w tej sprawie? Luzackie podejście min.Solocha do problemu. Po prostu lekko,mimochodem stwierdził,że pan Juźwiak już został zwolniony i po problemie.Równie łatwo i bezrefleksyjnie (ostatnio nader modny wyraz) zwalił winę szefa MON zeby uspokoić opinię publiczną.Jak wygladała i wygląda nadal odpowiedzialność ministra za swoje biuro?

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

30-09-2017 [13:39] - zbieracz śmieci | Link:

"Trąd w Pałacu Sprawiedliwości " ale i "Trąd w Pałacu Namiestnikowskim"ale leczenie sie oddala w siną dal a wtedy juz nie pomoze skalpel ale siekiera aby odciąc zarazone członki.
Sooch i cały personel kancelarii do sprawdzenia bo prawie 100 % to ci których bul tam zostawił a ich nieprzeswietlenie to juz nie głupota ale śmiertelne zagrożeniei tego zdaje sie nie rozumiec dzisiejszy lokator.Pan Macierewicz wyjasnił ,że sprawdzanie cywilnych pracowników Kancelarii nie może byc przeprowadzone przez słuzby podległe MON a tym bardziej ,że nikt sie do niego nie zwracał .Ręce opadaja jak wychodza takie trujace kwiatki .
Przypomne lokatorowi pałacu namiestnikowskiego co znaczy odpowiedzialnosc za nie swoje grzechy-był sobie taki kanclerz Brandt któremu Stasi wsadziło swoja agentkę do jego biura ,a wcześniej
przez 20 lat żadne służby tej cichej i samotnej kobiety nie sprawdzały w tym BND ale gdy ją wykryto to Pan Kanclerz podał się do dymisji .Nie tłumaczył ,ze to zawiodły słuzby ,że on niczemu nie winien ale odszedł bo to jemu słuzby podlegały.

Obrazek użytkownika ExWroclawianin

01-10-2017 [05:25] - ExWroclawianin | Link:

zbieracz smieci:

Tym razem 0/100

Nie rozumiem dlaczego wasc pijesz do Macierewicza? Czyzbys tlumaczenia w jezyku polskim nie zrozumial ??? Mysle ze to PAD i ten Solochow powinni sie podac do dymisji, szczegolnie gdy pan Macierewicz juz blisko rok temu mowil do PAD ze w BBN-ie jest problem. Dlaczego PAD nie zareagowal tak jak powinien tylko rozpoczal "wojne podjazdowa" z panem Macierewiczem???.....bo to nie PAD decyduje co sie dzieje w kancelarii.....niewykluczone ze Dukaczewski jest z powrotem .......to trzeba wyjasnic i to PILNIE!

Obrazek użytkownika ...Trzy kropki...

30-09-2017 [15:41] - ...Trzy kropki... | Link:

...Przecież  w pałacu teraz rządzi  NAD-prezydentowa  Romaszewska ...

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

30-09-2017 [16:47] - Ula Ujejska | Link:

I za chwile dołączy pani prof.Staniszkis oraz jak już mówi bardzo wielu ... córki obu pań. Plan na najbliższy miesiąc: Będą masowo robiły kanapki dla protestujących w sprawie zawetowanych ustaw.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

30-09-2017 [17:01] - zbieracz śmieci | Link:

Tak naprawdę to nie zrozumiałem o co jej tak ogólnie chodzi ale jak nie wiadomo o co to zwasze o kasę a w tle pewnie gdzieś majaczy milion ...!?
Niemniej to naprawdę smutne.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

30-09-2017 [17:41] - Ula Ujejska | Link:

W  kuluarach plotkują, że obie panie szukają dobrych posad dla swych córek, a ten nieczuły Kaczor był taki skąpy. Tutaj na NB także niektórzy zawiedzeni pomstują w nadziei na korytko, albo za podanie "czarnej polewki" :))

Obrazek użytkownika Jabe

30-09-2017 [18:17] - Jabe | Link:

Korytko, mimo powiększenia, tylko dla wybrańców.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

01-10-2017 [00:20] - Ula Ujejska | Link:

Jabe

Niejaki drrr, tutejszy blagier, jest ekspertem w tym temacie :)  Wcale się nie zdziwię jak wkrótce dołączy do Romaszewskiej i Staniszkis razem z córką. A Pan nie ma córki? To dzisiaj cenny atut polityczny :))))

Obrazek użytkownika Jabe

01-10-2017 [00:51] - Jabe | Link:

Pani też powiem: pypcia Pani dostała.

Obrazek użytkownika xena2012

30-09-2017 [20:13] - xena2012 | Link:

A co na to bloger Echo24,który optuje niemal w każdej notce za udziałem młodych w procesie rządzenia i sprawowania kierowniczych funkcji.? Przecież Zofia Romaszewska jest chyba nawet starsza od tych przez niego wyśmiewanych ,,leśnych dziadków'' w PiS-ie. I ta pełnia władzy którą otrzymała adekwatna do jej ambicji,bedzie rekonstruować rząd,zwalniać miniistrów zamiast premiera,może nawet mianować swoich twierdząc przy tym ,że nie łamie prawa i Konstytucji.

Obrazek użytkownika Jabe

30-09-2017 [20:41] - Jabe | Link:

Jakąż to władzę otrzymała Zofia Romaszewska?

Obrazek użytkownika xena2012

30-09-2017 [21:08] - xena2012 | Link:

Jak to jaką władzę? Przecież sama w wywiadzie stwierdziła,że Ziobro do odstrzału,bo jest nierobem.Ma być rekonstrukcja rzadu wg jej zaleceń,choć na razie pani Romaszewska nie chce zdradzić w których resortach.Dziwnie to wyglada ,bo ministrowie rzadu podlegają pani premier Szydło a nie prezydentowi czy jego doradcom. Poniewaz rzecznik Łapiński nie przedstawił takich planów opinii publicznych w imieniu prezydenta należy uważać,że to autorskie pomysły pani Romaszewskiej.

Obrazek użytkownika Jabe

30-09-2017 [21:11] - Jabe | Link:

To już nie wolno obywatelowi powiedzieć, że trzeba ministra zmienić? Pypcia dostaliście.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

01-10-2017 [00:23] - Ula Ujejska | Link:

Ale według takich jak Pan, taki warunek może działać tylko w jedną stronę. Bo jak piszę o tym że trzeba ręcznie wywalić łotrów, noooo.... to już niemal zamach stanu :))))
Pypcia Pan dostał?

Obrazek użytkownika Jabe

01-10-2017 [00:44] - Jabe | Link:

Proszę przytoczyć moje słowa.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

01-10-2017 [23:13] - Ula Ujejska | Link:

Ooo, to już Pan nie kontroluje tego co do mnie pisze np. w mojej notce?  Dlaczego mnie to nie dziwi?
:))))

Obrazek użytkownika Jabe

02-10-2017 [08:15] - Jabe | Link:

Nie roztrząsamy, czy minister Ziobro jest nierobem, czy nie. Poszło o nową poprawność polityczną, zabraniającą wypowiadania się na ten temat. Ja Pani nie odmawiam prawa do wypowiedzi, w szczególności w sprawie reformy sądów, do której – idąc tym samym tokiem rozumowania – nie jest Pani konstytucyjnie uprawniona.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

02-10-2017 [10:56] - Ula Ujejska | Link:

Pan nie widzi różnicy między komentatorką NB a doradcą Prezydenta? ... zwłaszcza że Prezydent w najważniejszych ostatnio kwestiach, właśnie na nią się powołuje. I jeszcze jedno, jeśli Prezydent tego nie kontroluje, to mu współczuję - Panu także - bo klepie Pan formułki jego kancelarii które odbierane są tak jak powinny - no chyba że jednak główny lokator Belwederu nie ma na to wpływu :))))
Nie wiadomo co gorsze.

Obrazek użytkownika Jabe

02-10-2017 [11:13] - Jabe | Link:

O co Pani właściwie chodzi? Zareagowałem po prostu na słowa, że pani Romaszewska otrzymała jakąś władzę, bo się wypowiada. Czy taka implikacja jest uzasadniona?

Obrazek użytkownika xena2012

01-10-2017 [10:22] - xena2012 | Link:

Pani Romaszewska nie powiedziała to jako zwykły obywatel ,zrobiła to w wywiadzie. Nadal wyrażam zdumienie,że o czystkach w rządzie nie wypowiada się prezydent ustami swego rzecznika tylko doradca nie majacy podstaw prawnych do zwalniania rządowych ministrów .

Obrazek użytkownika Jabe

01-10-2017 [10:41] - Jabe | Link:

A więc nowa poprawność polityczna zabrania wypowiadania się bez podstaw prawnych. Jak Pani śmie wywierać presję na pana prezydenta w publicznej wypowiedzi, jaką jest Pani komentarz. To zakrawa na zamach stanu. Łapać puczystkę!

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

02-10-2017 [11:00] - Ula Ujejska | Link:

:))))
A ten znowu ... za słowa ponosi się odpowiedzialność jeśli się jest doradcą Prezydenta, no chyba że ten tylko figurant :) To Pan uprawia nowomowę i kreuje właśnie nową poprawność polityczną - ja raczej obstawiam na klepanie bez sensu - bo za współpracowników w normalnym świecie odpowiada zawsze szef.