Za zdemaskownie islamskich gwałcicieli,grozi mi 7 lat pudła!

Od kilku lat stawiamy czoła islamskim atakom terrorystycznym i powolnemu przejmowaniu przez wyznawców Allacha władzy w Wielkiej Brytanii. Przy przyzwoleniu prawie całej klasy politycznej na Wyspach, powoli, muzułmanie wprowadzają swoje porządki. Zostało niewielu Brytyjczyków, którzy stawiają temu opór i widzą ten problem. Jedną z najodważniejszych osób z tego kręgu jest Jayda Fransen. Wicelider partii Britain First,  od wielu lat mówi, co myśli o islamizacji Wielkiej Brytanii. Bezkompromisowo wypowiada się na ten temat i piętnuje brytyjską politykę multi-kulti. Ale tym razem sytuacja jest inna. Ponad rok temu opinię publiczną na Wyspach wstrząsnęły informacje o tym, że zorganizowane gangi islamskich zboczeńców, dokonuje regularnych gwałtów na nieletnich. Szok się pogłębił, gdy na światło dzienne wyszły wiadomości, że lokalna policja o wszystkim wiedziała, ale bała się zareagować w obawie przed posądzeniem o rasizm! Jayda napiętnowała tych zboczeńców i otwarcie pokazywała kim są i gdzie mieszkają. Za te sprawy, już niedługo może odbyć karę wiezienia. Wyrok może nawet wynosić wiele miesięcy, lub wyżej! Posłuchajcie, co na ten temat ma sama zainteresowana i jaka kara grozi jej za mówienie prawdy o islamskich gwałcicielach!
Ps. Dzisiaj tylko wersja angielska, bez tłumaczenia.
 http://thenowypolskishow.co.uk...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika August61

13-09-2017 [09:22] - August61 | Link:

Tak to wygląda w Brytanii na dziś. To tylko jeden z bardzo wielu przykładów. Facet za cytowanie Churchilla publicznie został ukarany aresztem. Bo Churchill tez bardzo niepochlebnie sie wyrażął o islamie. Tommy Robinson równiez jest od lat scigany przez brytyjskie państwo za swą niezłomna postawę i nazywanie rzeczy po imieniu.
Do Polski też ta "moda" dotrze. Przy całkowitej obojetności Polaków. Kwestia 5-10 lat...

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

13-09-2017 [20:48] - Imć Waszeć | Link:

Myślę, że to Pana zainteresuje: https://www.youtube.com/watch?...