Jak chcą dalszego gwałcenia kobiet,niech przyjmują ciapatych

Jak chcą dalszego gwałcenia swoich kobiet, niech dalej przyjmują ciapatych
 
W Europie można zauważyć dwie fale emigracyjne. Jedna na wschodzie,  w Polsce gdzie przebywa ponad milion Ukraińców, którzy przybywają  do Polski po to głównie żeby pracować i druga fala w  Zachodniej Europie , gdzie emigranci z Północnej i Czarnej Afryki  oraz ze wschodniej części Morza Śródziemnego przeważnie bez zawodu i wykształcenia przyjeżdżają nie do pracy ale po zasiłki mieszkania socjalne itd.
Emigranci z Ukrainy z podobnej strefy kulturalnej , mentalnej i religijnej , ciężko pracują by poprawić swój i swoich rodzin  często mieszkających na Ukrainie, byt.

Z drugiej strony  w Zachodniej Europie pojawiają się tabuny niewykształconych ale za to zindoktrynowanych muzułmanów.  Muzułmanów którzy mają całkiem inne wartości, a kobieta jest przedmiotem, z którą można zrobić wszystko.

Nie ma tygodnia, żeby prasa zachodnia nie donosiła o potwornych gwałtach, często zakończone śmiercią. Oszalałe z poprawności politycznej jakoś milczą i nie stają w obronie kobiet.

Kiedyś w dawnych czasach mężczyzna był po to , żeby bronić swojej rodziny , żony i dzieci. Co się obecnie dzieje, jeżeli nawet kobieta głosi na policje jak to był ostatnio w Lipsku , to policjant doradza jej, żeby nie biegała samotnie tylko z koleżanką.

Mało tego te kozojebce gwałcą również dzieci. Na szali, poprawność polityczna wygrywa z obroną czci i godności kobiet.
 
 
 
https://wpolityce.pl/kryminal/356475-rusza-proces-afganczyka-ktory-zgwalcil-i-zamordowal-kobiete-w-niemczech-przybyl-tam-szukajac-azylu-udawal-ze-ma-16-lat
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika michnikuremek

07-09-2017 [10:53] - michnikuremek | Link:

Upieram się przy swojej ocenie tego działania - więc siłą rzeczy muszę się powtarzać: Celem Unii Europejskiej jest likwidacja państw narodowych i stworzenie totalitarnego superpaństwa komunistycznego. Dzicz jest potrzebna do destabilizacji Europy oraz do stworzenia z nich współczesnego Waffen SS do tłumienia buntów jakie w państwie komunistycznym są nieuchronne.
Czasami zastanawiam się czy podobnej roli w Polsce nie mają wystąpić Ukraińcy..... Tradycje w tej dziedzinie Ukraińcy mają bardzo rozległe..... Nie wiem.....
Problemem jest tylko jak to wszystko ludziom uświadomić? Jak sprawić, by wreszcie to pojęli zanim będzie za późno? Tym bardziej, że lewackie media pracują w pocie czoła, by prawdę zaciemnić wciągając publikę w jałowe dyskusje o ubogacaniu, o sierotkach z Aleppo, o tym, że miłosierdzie musi być, że mamy obowiązek pomagać i podobne ble ble ble...
Wszystko, byle tylko ludzie nie zrozumieli, że są przeznaczeni do eksterminacji.....
 

Obrazek użytkownika Andy51

07-09-2017 [14:16] - Andy51 | Link:

Chcą zrobić coś w stylu człowieka radzieckiego.

Obrazek użytkownika Denker

07-09-2017 [11:22] - Denker | Link:

Chyba chcą ubogacenia kulturowego oraz wprowadzenia nowej krwi ( jak ongiś przez Ruskich w NRDówku). Wystarczy zobaczyć jaką troskę o własne  kobiety , dzieci i starców wykazują "uchodźcy". Przecież to praktycznie sami młodzi mężczyźni. Tamtych zostawili pod bombami. Ale wspólne mają ci wszyscy apologeci praw imigrantow z Afryki i Bliskiego Wschodu jedno, że obrona własnych kobiet i dzieci jest im obca i wstrętna.

Obrazek użytkownika Andy51

07-09-2017 [14:18] - Andy51 | Link:

Niemcom było mało wymieszanie krwi przez Ruskich, było im mało, chcą jeszcze teraz chcą krwi cipatych 

Obrazek użytkownika xena2012

07-09-2017 [11:55] - xena2012 | Link:

No cóż,przekaz eurokratów mówił o zintegrowaniu się przybyszów z Europą przy pomocy wsparcia różnych instytucji pomocowych.Teraz wyglada  że to raczej Europa musi się zintegrować z przybyszami i przystosować do ich wymagań i zwyczajów i niestety już bez wsparcia. To też jedyny ratunek Europa widzi w upchnięciu tych ludzi do Polski ,Węgier,Słowacji i nie poprzestanie na wymuszaniu choc z góry wiadomo że to ratunek na krótka metę. Pomimu optymizmu i uspakajających słów polskich polityków i europosłów widzę ,że petla sie zaciska a KE złamie wszelkie mozliwe zapisy i ustalenia dla osiagniecia swego celu.

Obrazek użytkownika Andy51

07-09-2017 [12:14] - Andy51 | Link:

Ja mimo wszystko jestem umiarkowanym optymistą.

Obrazek użytkownika Lektor

08-09-2017 [10:51] - Lektor | Link:

Nie martwmy się o Niemców. Po prostu nie ma o kogo się martwić. To ludzie wredni i fafszywi. Dla Polaków będą zawsze wrogami. Dosyć spora część niemieckich kobiet lubi i chce być gwałcona, a urodzine, ciapate dziecko będzie Niemcem, jako następna para rąk do pracy. Jak wykazują ostatnie sondaże, Niemcy boją się terroryzmu, ale jeszcze bardziej boją się niemieckiej poprawności politycznej, zupełnie podobnie jak w latach 1937-1939 kiedy ze strachu automatycznie wyrzcali prawą rękę do przodu i krzyczeli Heil ....

Cieszmy się z tego, że nasz rząd przyjął dobrą politykę migracyjną i nie chce, razem z nami, muzułmańskich ciapatych w Polsce.

Obrazek użytkownika Andrzej W.

09-09-2017 [19:06] - Andrzej W. | Link:

Pierwszy gwałt wśród normalnych mężczyzn powinien spowodować odruch chęci wyrżnięcia "rodu gwałcicieli".
Po prostu, wyrzynamy wszystkich islamistów.

Jak chrześcijanie dostają przed poderżnięciem gardła ultimatum wyrzeczenia się Chrystusa, tak wyznawcy demona nie powinni dostawać żadnej opcji. Demon bowiem oczekuje aby wyznać jego, Bóg zaś oczekuje od swych wyznawców świadectwa wiary. Czyli zniszczenia obrzydliwości.
Taka jest nasza katolicka wiara.