NO I SRAWA SIE RYPŁA...


"Tymczasem, jak informują „Wydarzenia” telewizji Polsat, cała wypowiedź była dokładnie skonsultowana z prezydentem. Dziennikarzom serwisu udało się nawet zarejestrować końcówkę ustaleń między prezydentem a jego rzecznikiem.
Tak powiedz
— w tych słowach zwrócił się prezydent Andrzej Duda do Krzysztofa Łapińskiego.
Konkluzja dziennikarzy Polsatu była jednoznaczna: trudno sobie wyobrazić sytuację, w której rzecznik głowy państwa wypowiada takie słowa na własny rachunek.
Sam Łapiński pytany o całe zamieszanie odparł jedynie:
Jestem takim przekaźnikiem tego, co pan prezydent ma do zakomunikowania."

Źródło "SIECI" i "wPolityce.pl"

Ja juz pisałem,że ten [-----] sam nie powie słowa od siebie! 
Duda dobrze wie,że rozpoczął wojnę...nawet pojechał do pachołka Putina  Nazarbajewa...
A rzecznik Pani premier Szydło....udaje że go nie ma...Rafał Bochenek nie odpowiada na maile,ani na zapytania dziennikarzy,ani na monity posłów..

Czyli...Cejrowski miał rację...WSZYSCY WON!!!
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika OLI

07-09-2017 [09:28] - OLI | Link:

https://wpolityce.pl/polityka/...

Czyli - mamy swojego Macrona.
Używając lokalnego języka - rozparzeluch, a nie polityk.
Rozparzeluch w roli męża stanu.

Jest gorzej, niż się wydawało.

Obrazek użytkownika michnikuremek

07-09-2017 [09:34] - michnikuremek | Link:

Jest gorzej niż gorzej. Właśnie przyszły instrukcje od Putina. Via Kazachstan..........

Obrazek użytkownika Tarantoga

07-09-2017 [09:50] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

OLI 9.28
"rozparzeluch"----tego nie znałem :-)) 
Możesz podać etymologię tego zwrotu...będę wdzięczny ?
 

Obrazek użytkownika OLI

07-09-2017 [09:58] - OLI | Link:

Rozparzeluch to człek niedojrzały w leciech, ale wchodzący pomiędzy statecznych gospodarzy, rozpierający się i rezonujący. Możliwe, że określenie pochodzi od gotowania kaszy, która po zagotowaniu jest w takiej fazie, że bulgocze i pierońsko parzy, ale ciągle jeszcze jest surowa.

Obrazek użytkownika Denker

07-09-2017 [11:24] - Denker | Link:

Cudne i celne.

Obrazek użytkownika szara_komórka

07-09-2017 [09:29] - szara_komórka | Link:

Ja się zastanawiam, pomijając wszystko inne, jak facet tak niechlujnie nieogolony może reprezentować głowę państwa?
Spotyka się takich, różnych celebrytów - ale oni robią to na własny rachunek.
Już dziennikarzom to nie wypada, bo reprezentują gazetę, medium bądź co bądź publiczne.
Rzecznik prezydenta, paszoł won do fryzjera jak sam nie potrafisz się ogolić.
Jak można tolerować taka fleję.
Tolerowanie czegoś takiego źle świadczy o gospodarzu.

Obrazek użytkownika michnikuremek

07-09-2017 [09:33] - michnikuremek | Link:

Sądzisz, że po ogoleniu twarzy zmieni się zawartość mózgu tego osobnika?

Obrazek użytkownika szara_komórka

07-09-2017 [09:48] - szara_komórka | Link:

", pomijając wszystko inne,"

Obrazek użytkownika Tarantoga

07-09-2017 [09:43] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

szara_komórka (9.29)
Szkoda,że jeszcze nie występuje we flanelowej koszuli i wytartych dżinsach...ale zarost...dr House to zaczął,,,tylko Hugh Laurie....był przystojny,a Łapiński to "ślimak" 

Obrazek użytkownika Tarantoga

07-09-2017 [09:47] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

Jest właśnie NEWS,SCOOP i sensacja :-))

"Będzie dymisja Łapińskiego? PiS stawia ultimatum prezydentowi Dudzie"

Wiadomość ze źródła...Solorza,Michnika i Waltera czyli mediów III RP.

Obrazek użytkownika xena2012

07-09-2017 [10:19] - xena2012 | Link:

I tylko koni,koni żal...Takim koniem była Beata Szydło ciągnąca imponująco cały zaprzęg kampanii wyborczej prezydenta. Właśnie jej również imponujaco podziękowano.

Obrazek użytkownika michnikuremek

07-09-2017 [10:29] - michnikuremek | Link:

Ciągle się zastanawiam jak Jarosław Kaczyński mógł się TAK pomylić.....

Obrazek użytkownika xena2012

07-09-2017 [11:02] - xena2012 | Link:

Jarosław Kaczyński nie pomylił się,po prostu prezydent po objęciu urzędu zbyt gorliwie stara się być prezydentem wszystkich Polaków nie zważając na pułapki czyhajace ze strony opozycji.Tym samym doszliśmy do momentu skłócenia prawicy: niepotrzebnego,żenujacego a nawet niebezpiecznego. Upychaniem Kaczyńskiego do swoistego Sulejówka przekreslono jego dorobek scalania przez lata prawicy.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

07-09-2017 [10:30] - zbieracz śmieci | Link:

Wszyscy won ,tak powiedział cejrowski ale zapomniałeś ,że to powiedział do ratowników którzy go renimowali po wyłowieniu z wody po powodzi jaka naszła Teksas,gdzie tam mieszkał.
To takie sa skutki niedotlenienia ale ma szansę na wyjście,chociaż...ale dobrze mu życzę.
Co bedzie w ustawah jakie pisze pisze za niego niejaki królikowski to już wiem po wczorajszych jego zeznaniach u monisi,Gorzej jak w tych istniejacych zapisach o KRS i SN  bo jak sam zeznał jest zafascynowany protestami ubeków i polskojęzycznych i ich racje sa najważniejsze.Nie Polska racja stanu ale opinia ubeków,esbeków ,komuchów i biskiej i dalszej zagranicy.Paszoł won razem z pracodawcą.

Obrazek użytkownika michnikuremek

07-09-2017 [10:56] - michnikuremek | Link:

Dyktator Kazachstanu Nazabajew pełni rolę łącznika pomiędzy prezydentem Putinem a przywódcami krajów z którymi Putin z jakiś względów nie może się spotkać.
Jaki to kraj odwiedził zupełnie niedawno pan Prezydent Duda wraz ze swoją piękną małżonką.......?

Obrazek użytkownika Denker

07-09-2017 [11:35] - Denker | Link:

To jest chyba słynna krakowska wdzięczność i kindersztuba. Przypomnieć trzeba PAD kto prowadził jego kampanię prezydencką, dzięki której nikomu nie znany urzędnik został głową państwa. Fakt- wszyscy WON.

Obrazek użytkownika Jabe

07-09-2017 [13:04] - Jabe | Link:

W tej rzekomo strasznej wypowiedzi nic specjalnego nie ma. Poprostu zaczęła się nagonka na prezydenta i jego świtę. Tylko tyle. Czy wy nie potraficie myśleć samodzielnie? Potraficie tylko powtarzać, to co wam propaganda podsunie?

Nawiasem mówiąc, nikomu nie znana prowincjonalna urzędniczka nie zostałaby premierem, gdyby Andrzej Duda nie udzielał się w kampanii. Nagle się okazuje, że on wszystko zawdzięcza innym, nie sobie, a inni jemu nie.

Obrazek użytkownika michnikuremek

07-09-2017 [15:00] - michnikuremek | Link:

Niedawno pisałem, ale powtórzę, bo nie ma innego wyjścia:
Jest taki pewien typ ludzi - prawdziwa zakała, bardzo uciążliwa w biurze czy na imieninach u cioci. To człowieczek, który zawsze ma coś do powiedzenia na każdy temat i jego prawdziwą ambicją jest posiadanie zawsze innego zdania od tego z kim rozmawia. Ponadto czepia się szczegółów, wręcz przecinków i kropek..... I cały czas podkreśla, że jest człowiekiem samodzielnie myślącym i mającym własne zdanie.
Współczuję ludziom, którzy z Jabe mają do czynienia w realu.....

Obrazek użytkownika Jabe

07-09-2017 [19:54] - Jabe | Link:

Są też między nami różnice. Bo można to robić mniej lub bardziej kulturalnie.

Obrazek użytkownika Denker

07-09-2017 [15:44] - Denker | Link:

Tu mamy dowód wprost na konieczność reformy edukacji. Czytanie ze zrozumieniem Jabe, ze zrozumieniem (!), a nie odszczekiwanie się na odlew . Ale nie, Ty musisz , bo się udusisz.

Obrazek użytkownika xena2012

07-09-2017 [17:53] - xena2012 | Link:

Ta prowincjonalna wg Jabe urzedniczka też udzielała się w kampanii Andrzeja Dudy,a nawet była tej kampanii szefem.Jak widać z dobrym skutkiem. Szkoda że Pan o tym zapomniał.

Obrazek użytkownika Jabe

07-09-2017 [20:07] - Jabe | Link:

Nie odbieram pani premier załug. Domagam się zachowania proporcji. Dowiaduję się bowiem nagle, że pan prezydent jest niesamodzielny i wszystko innym zawdzięcza, czyli w gruncie rzeczy był figurantem, który się urwał. Taką rolę mu wyznaczono. Z drugiej strony kariera pani premier, jakżesz podobna, i powodzenie jej rządu jest wyłącznie jej zasługą, a w każdym razie Andrzej Duda nie ma w tym udziału. Jej Jarosław Kaczyński nie wyznaczył na to stanowisko?

Wszystko to dlatego, że Andrzej Duda już nie jest swój. A jak nie swój, to pewnie agent i wolno lać na niego pomyje. Patrząc z perspektywy, PiS to prawdziwa wylęgarnia agentów. Zadziwiające! Gdy Antoni Macierewicz odejdzie z PiS-u, zaraz tu będzie krzyk, że to ruski agent. Każdy w PiS-ie jest agentem, tylko jeszcze tego nie ujawnił, odchodząc. Amok.

Obrazek użytkownika xena2012

07-09-2017 [22:55] - xena2012 | Link:

''Premier nie jest wybierany w wyborach tylko zawsze wyznacza go partia która te wybory wygrała.Skąd więc to zdziwienie że to Kaczyński ją wybrał na stanowisko? Nie ma Pan też racji pisząc,że Andrzej Duda ,,nie był traktowany jako swój''.Miał i ma olbrzymie poparcie Jarosława Kaczyńskiego ponieważ jest kontynuatorem idei Lecha Kaczyńskiego która jest też bliska jego bratu.Źle sie stało,że opozycja wsparta mediami obrała plan skłócania prawicy poprzez serię plotek,kłamstw.i insynuacji i że prawica dała sie w te siec intryg wciagnąć. 

Obrazek użytkownika xena2012

07-09-2017 [22:55] - xena2012 | Link:

''Premier nie jest wybierany w wyborach tylko zawsze wyznacza go partia która te wybory wygrała.Skąd więc to zdziwienie że to Kaczyński ją wybrał na stanowisko? Nie ma Pan też racji pisząc,że Andrzej Duda ,,nie był traktowany jako swój''.Miał i ma olbrzymie poparcie Jarosława Kaczyńskiego ponieważ jest kontynuatorem idei Lecha Kaczyńskiego która jest też bliska jego bratu.Źle sie stało,że opozycja wsparta mediami obrała plan skłócania prawicy poprzez serię plotek,kłamstw.i insynuacji i że prawica dała sie w te siec intryg wciagnąć. 

Obrazek użytkownika Jabe

08-09-2017 [01:36] - Jabe | Link:

Skoro pani premier została wyznaczona przez Jarosława Kaczyńskiego, nic dziwnego, że prezydent uważa, że do niego trzeba się udawać, nie do niej. Andrzej Duda nie jest traktowany jak swój teraz, nagle. Wcześniej był cacy.

Co do skłócania, proszę się lepiej zająć wypowiedzią posłanki Pawłowicz. O innych próbach nic nie wiem.

Obrazek użytkownika Domasuł

07-09-2017 [12:50] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

W sumie to Tarantoga robi dobrą robotę. Być może nawet jest prowokatorem. Komentarze do jego niewiarygodnie kretynskich notek sa bezcenne. Koniecznie musza być archiwizowane, bo być może kiedyś ktoś nie uwierzy, ze można się tak wypowiadać. And zero dissenters. Jeden Jabe czasami tylko probuje polemizować.

Obrazek użytkownika xena2012

07-09-2017 [17:49] - xena2012 | Link:

,,Jeen Jabe czasem tylko próbuje polemizować''.....Ale polemizowac tez trzeba z sensem,a tego jakoś Jabe nie potrafi.

Obrazek użytkownika ...Trzy kropki...

07-09-2017 [19:33] - ...Trzy kropki... | Link:

...I tylko jarmułki  mu  brak.........