Ryszard Petru, Benny Hill polskiej polityki czyli idiota.

Polska to dziwny kraj, kapusie zostają bohaterami, idioci politykami.  Jednym z najbardziej „ mądrych inaczej” jest  szef Nowoczesnej Ryszard Petry.

Kompromitacja Ryszarda Petru jest permanentna, nie ma wypowiedzi , żeby Rysio nie popełnił babola, tak że Ryszard Petru bardziej nadaje się na klowna w cyrku niż na polityka.

Nie wiem czy Rysiek bardziej robi z siebie komedianta czy polityka.

Jakimś dziwnym trafem z Henryki Krzywonos próbowano zrobić Annę Walentynowicz , a z Bolka człowieka, który sam w pojedynkę obalił  komunizm a z Kiszczaka człowieka honoru.

Wracając do Ryśka, to gwiazdorzy, otoczony wianuszek kobiet ze swojej partii wciela się w znawcę ekonomii. Ten pożal się Boże „ekonomista”, zna się tak na gospodarce jak Eskimos na życiu strusi, ale pali głupa i mądralę.

Do tego niczym jakiś kapuś donosi do Brukseli do faceta z diastemą Verhofstadta,  ideowo bliskiemu Ryśkowi.
 
http://niezalezna.pl/202483-takiej-wpadki-petru-jeszcze-nie-zaliczyl-zapomnial-kiedy-sie-urodzil
https://www.youtube.com/watch?v=4jTzYRkSPCg&t=51s
https://www.youtube.com/watch?v=0X1e51wUau0&t=34s
 
 
 
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

06-09-2017 [14:23] - zbieracz śmieci | Link:

Radził bym okazać wstrzemiężliwośc i nie nazywać Benny Hilla idiota ani nawet nie porównywać do petru.
Hill by wybitnym komikiem a jego skecze wynikały z wnikliwej obserwacji dnia codziennego nie tylko w Anglii ale i bliskiej UK Europie i nazywał rzeczy po imieniu .
Dziś za jeden taki występ to gniłby w pierdlu za polit niepoprawność i to taką od a do z,bo nikogo nie oszczędzał.

Obrazek użytkownika gorylisko

06-09-2017 [18:47] - gorylisko | Link:

popieram... uważam, że porównywanie petru ze śp. Benny Hillem jest ujmą dla komika...  a petru jak to u komuchów, jest straszny i groteskowy... i nie znajdziesz wytchnienia dla ducha przy nim... zaś śp. Benny Hill robił zgrywę ze wszystkiego... i to w taki sposób, że trudno mieć do niego pretensje... Niech odpoczywa w pokoju i bawi Pana Boga...

Obrazek użytkownika Andy51

06-09-2017 [19:02] - Andy51 | Link:

Może masz rację, ale takie porównanie przyszło mi do głowy,

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

06-09-2017 [19:40] - zbieracz śmieci | Link:

Dziś nie mogliby nawet zaistnieć tacy jak Benny Hill ale i Monthy Python czy taki serial jak Hotel"Zacisze" gdzie do serialu napisano scenariusz z obserwacji istniejacego w realu właściciela takiego hotelu.
Mam zapisane na nośnikach wszystko co ci ludzie stworzylibo jak tak dalej pójdzie polit poprawnośc to już byc może niedługo nikt tego nie pokaże bo zagrożenie pierdlem będzie zbyt duże,być może moje wnuki będa zmuszone oglądać to w głębokiej konspiracji.

Obrazek użytkownika Andy51

06-09-2017 [20:02] - Andy51 | Link:

Te seriale z dzisiejszego lewackiego punktu widzenia są niepoprawne politycznie.

Obrazek użytkownika Jabe

06-09-2017 [14:36] - Jabe | Link:

Zdemaskował Pan pana Rysia, nareszcie.

Obrazek użytkownika Swisspola

06-09-2017 [15:06] - Swisspola | Link:

Jeśli taki idiota dostaje 1 glos w wyborach, tzn. że jest pewny siebie albo zarozumiały.
Jeśli taki idiota dostaje 2 glosy w wyborach tzn. że jest żonaty.
Jeśli taki idiota dostaje 3 glosy w wyborach tzn. że jest żonaty i ma kochankę.
Jeśli natomiast taki idiota dostaje więcej głosów w wyborach tzn. że nie jest osamotniony i takich idiotów jest o wielu więcej w "państwie duńskim"!

Obrazek użytkownika Andy51

06-09-2017 [15:30] - Andy51 | Link:

Jak mówi przysłowie: idiotów nie sieją sami się rodzą.

Obrazek użytkownika Art

06-09-2017 [16:32] - Art | Link:

Muszę ich wziąć w obronę,gdyż mając ich za idiotów-pomagamy im.Czy Tusk,Angela,Bul (o tym Petru można by dyskutować) to są idioci?Raczej jest to rodzaj maski.To raczej,jak trafnie określił Michalkiewicz Bodnara-....syny.A czyje-to już pozostawmy inteligencji tych,którzy będą to czytać.Zadałem kiedyś to pytanie facetowi o Bula,facetowi,który zna bliżej tego typka.Było to wtedy,kiedy ten .....syn zachowywał się naprawdę jak ktoś niespełna rozumu,a jednak WSI zrobiło go ministrem obrony,marszłakiem sejmu a potem prezydentem.I odpowiedź jego była dokładnie taka-to maska.Bo tyle mu się uzbierało,że normalny człowiek nie potrafi logicznie tego wytłumaczyć.

Obrazek użytkownika Andy51

06-09-2017 [17:53] - Andy51 | Link:

Im większy syn  "Bodnara", to w niektórych kręgach ma większe szanse.

Obrazek użytkownika Ptr

06-09-2017 [21:42] - Ptr | Link:

Skoro teatr masek , to jaki jest dalszy scenariusz ?  A jeżeli nie opuszczamy tego teatru po angielsku , to widowisko staje się nudne. Teatr groteski. Scenariusz w zasadzie znany. Jest beznadziejny. Publika z pierwszych rzędów ( a może to nawet aktorzy z widowni ) już rzucają pomidorami. A jednak publiczność oczekuje ,że wyjdzie z jakimiś dobrymi wrażeniami.

Obrazek użytkownika Andy51

07-09-2017 [08:59] - Andy51 | Link:

Jaki scenariusz jeszcze Ryśkowi nie powiedzieli.

Obrazek użytkownika Lektor

07-09-2017 [10:39] - Lektor | Link:

Aleś pan tragił w dziesiątkę, pisząc, że Rysiek to polski Banny Hill. I niech tak pozostanie. Z takiej opozycji, uwaga - totalnej, można boki zrywać !