CZY POLSKA PRZYJMUJE JUŻ MUZUŁMAŃSKICH IMIGRANTÓW? I

Swego czasu napisałem do tygodnika  „Sieci” felieton pt. „Dmuchać na zimne”; poniżej fragment tego artykułu:

(…) Polska – w porównaniu do krajów przyjmujących niefrasobliwie kolejne kontyngenty niezidentyfikowanych „uchodźców” – jawi się dziś światu prawdziwą oazą spokoju. Nikt nie wjeżdża (jeszcze!) ciężarówkami w tłum na Krupówkach. Ludzie przelewający się przez galerie handlowe nie podnoszą (na razie!) alarmu na widok pozostawionej w toalecie siatki z zakupami. Przypadkowy okrzyk „Allahu akbar!” wzbudziłby u nas raczej zainteresowanie (rozbawienie?) niż skłonił do panicznej ucieczki... I to mnie trochę martwi!

Nie tęsknię za uzbrojonymi po zęby patrolami policji i wojska na ulicach. Ale w kraju, za którego wschodnią granicą toczy się regularna wojna, a w otwartej dla przepływu ludności strefie Schengen w zamachach terrorystycznych giną niewinni ludzie (w tym Polacy!) – należałoby wykazać więcej przezorności. I – jak mówi stare przysłowie – zacząć dmuchać na zimne.

Jeśli więc unijne państwa z jakichś tam powodów nie chcą (nie potrafią?) chronić granic zewnętrznych Unii Europejskiej – powinniśmy sami zadbać o zabezpieczenie swego terytorium. Zwiększenie nakładów na służby graniczne, budowa ogrodzeń, ustawiczny monitoring i wyrywkowe kontrole ludzi przybywających do Polski utrudnią przenikanie terrorystów czy „zielonych ludzików”. Każdy fanatyk czy imam nawołujący do dżihadu musi zostać błyskawicznie spacyfikowany! A islam powinien cieszyć się u nas dokładnie takimi samymi przywilejami, jakie ma chrześcijaństwo w Arabii Saudyjskiej.

PS Skoro oficjalnie nie przyjmujemy żadnych „uchodźców” – skąd nagle tylu kolorowych młodzieńców pojawiło się na ulicach Warszawy i wielu polskich miast? Czy problemem dla policji i straży miejskiej byłoby legitymowanie i zatrzymywanie wałęsających się tu nielegalnie obcokrajowców? Dla bezpieczeństwa nie tylko Polaków, ale i przebywających w naszym kraju (zgodnie z prawem) śniadych lub czarnoskórych turystów, studentów, pracowników itp., mających wizę, stały pobyt lub polskie obywatelstwo...

I teraz pytanie do posłów PiS (bo totalna opozycja cieszy się zapewne z tego cichego „ubogacania”):

Czy zechcielibyście Panie i Panowie powtórzyć tytułowe pytanie na forum Sejmu RP w formie interpelacji poselskiej?
BO MOŻE CZEGOŚ NIE WIEMY?

PS I z cyklu – znalezione w sieci – antyemigracyjny song pt. ZOSTAJĘ! Doceńmy nasz kraj...
https://www.youtube.com/watch?v=eS-1muAfYko

 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Art

22-08-2017 [17:30] - Art | Link:

W czerwcu byłem w popularnej kawiarni na Pl. Konstytucji.50% klientów to tzw.ciapaci + ze trzech czarnych.Zmyłem się czym prędzej,sprawdzając po wyjściu,czy aby naprawdę jestem w Warszawie.

Obrazek użytkownika michnikuremek

22-08-2017 [19:41] - michnikuremek | Link:

To samo jest w Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku czy Szczecinie....
Bez zgody MSWiA samorządy czy Kościół katolicki (słynne "korytarze humanitarne") nie mogą ich tutaj sprowadzać..... Ale może my o czymś nie wiemy?
Minister Błaszczak nas zapewnia "Polska jest bezpieczna". Ciekawe skąd u niego ta pewność? Jaki to problem przyjechać  z Niemiec do Polski, wynająć (lub ukraść) furgonetkę czy ciężarówkę  i rozjechać ludzi na jakimś deptaku?

 

Obrazek użytkownika szymon

22-08-2017 [23:11] - szymon | Link:

Tak dobrze napisane panie Lechu. Zamknac granice i kontrola  wszystkich ciapatych i czarnych. Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Czesław2

23-08-2017 [07:34] - Czesław2 | Link:

Wielu śniadych ma legalne unijne papiery i nic nie stoi na przeszkodzie, aby brali kasę w Niemczech a robili zakupy i nie tylko w Polsce. To tylko kwestia czasu, aby rozlali się i wyrównali stężenie na zasadzie dyfuzji. Niemożliwe, aby rząd tego nie kumał.