Pieprzenie o zamachach jest nudne

Trzeba się przyzwyczaić jak powiedział ktoś z wierchuszki Uni. Nie wiem doprawdy po co płodzić wpisy w stylu "Europa musi się obudzić z letargu", albo że Europą rządzą głupcy. Sorki ale jeśli ktoś myśli że Europą rządzą głupki, które nie wiedzą jakie dodatkowe atrakcje niosą imigranci to jest zwykłym idiotą. Europa jest świetnie zorganizowana, jej struktury policyjne również. Rozpoznanie imigrantów także. Ostatnio przykładowo w Szwecji został ujawniony dokument z lat bodajże 80-tych z wnikliwą analizą potencjalnej sytuacji w jakiej mogłaby znaleźć się Szwecja w przypadku dużego napływu obcych, z całkowicie odmienną kulturą. Dokument przygotowali, rząd się przygotował, jak sobie z tym medialnie radzić wiedząc zawczasu co się stanie i do przodu.
Tak więc oczywiście istnieją świetnie przygotowane analizy i UE jest przygotowana, wasze troski są zupełnie niepotrzebne. Lepiej myślę zatroszczyć się nad stanem umysłu ludzi, którzy wierzą że do UE wpuszcza się miliony islamistów jakoś tak przypadkiem? ze względów humanitarnych? Czy może wyższego lewactwa?
Ok są lemingi które w to uwierzą. Ja mam jednak nadzieję że tutaj zaglądają ludzie, którzy posługują się rozumem i wiedzą że takie rzeczy wymagają bardzo dobrego przygotowania, logistycznej organizacji i naprawdę szerokiego wsparcia od najwyższych władz by się to powiodło. Że tak ogromne przedsięwzięcie, posiadające równie ogromne wsparcie medialne wymaga wielkiej pracy oraz świadomości skutków.
I na tym właśnie to polega. Władze są świadome, a wy?
Sprowadzają tych imigrantów dla kaprysu czy mają dopiero odegrać swoją rolę? Jaką rolę?

Chyba raczej pozytywnej ciężko się spodziewać. Narazie mamy zamachy, enklawy no-go, ustępstwa systemów prawodawczych w kierunku szariatu itp. Może kogoś to rajcuje ale jeśli nie to powinien zastanowić się nad stanem umysłu takiej Beaty Szydło, która wydaje oświadczenie, którego treść adresaci nie tylko mają w dupie ale nawet pewnie nie zauważą że coś takiego miało miejsce. A skoro taka jest prawda to po co sobie strzępić język? Po co pieprzyć?
Przecież to kompletnie bez znaczenia. Rzeczy się zdarzą a wpływ B. Szydło na nie jest równy zeru.

A przecież sprawa jest prosta. Czy to jedyna rzecz, które pokazuje co najmniej dziwne oblicze UE? Co musi się stać by ludzie zaczęli dostrzegać rzeczywistą twarz władców Europy? Zacząć się zastanawiać jakim ideom w końcu ci ludzie służą oraz czemu my w tym tkwimy. Czemu wszystko sprowadza się głupawego pieprzenia a każda próba przejawu rozsądku (tak właśnie) staje się teorią spiskową, której nie można podjąć?
Nie tylko nie może podjąć jej nasz rząd, płynący ewidentnie z prądem przyjmujący do nas setki tysięcy Ukraińców, którzy w jakimś zapalnym momencie mogą być dla nas groźniejsi niż islamiści. Ale zwyczajnie nie podejmujecie jej także wy. Patrzący na UE z pytaniem: Co oni u diabła robią?
A nie zadając sobie pytania: Co my i nasz rząd robimy w tym cyrku?
A może uważacie że nasz rząd i my sami w tym nie uczestniczymy? Nie wspieramy?

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Domasuł

22-08-2017 [00:26] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Jakie szczęście, ze premierem naszego kraju jest Beata Szydlo, a nie Śmieciu "lowca reptylian". Śmieciu, jakbym zyczyl jakiejś partii zle to chciałbym żeby w swoich szeregach miala jak najwięcej takich gości jak Ty.

Obrazek użytkownika smieciu

22-08-2017 [09:26] - smieciu | Link:

Domasuł, forumowy przygłupie. Wypierdalaj. Po prostu.
Nie musisz się silić na żadne komentarze bo i tak większość osób ma cię tu za kretyna. Chociaż ja myślę że po po prostu jesteś lekko upośledzony.
Dlatego nie potrafisz się zdobyć na żadne argumenty (wiesz co to jest?) tylko ciągle wbrew regulaminowi stosować te wycieczki personalne.
Powtórzę ci więc na wszelki wypadek:
Wypierdalaj, nie czytaj moich tekstów, nie komentuj. To nie jest dla ciebie.

(sorki adminie, pisałem na priwa, twoja skrzynka zapchana, nic nie dochodzi, muszę więc tak wprost)

Obrazek użytkownika michnikuremek

22-08-2017 [09:26] - michnikuremek | Link:

Pisałem juz w innym miejscu: Domasuł to dziecko wszelakich michników i baumanów. "Prawda nie istnieje, a jeżeli już to leży pośrodku, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, nie ma dobra, nie ma zła, świat jest płynny, każdy ma swoje racje " i takie podobne "prawdy" wbijane w puste głowy od blisko 30 lat....
Domasuł jest po prostu ofiarą myślenia relatywistycznego.....

Obrazek użytkownika smieciu

22-08-2017 [09:53] - smieciu | Link:

Tak, w tym sensie że stworzono pewien świat, w który mają wierzyć ludzie. Domasuł łyka to jak dziecko niezdolne do jakiejkolwiek refleksji. I o to chodzi. Choć czasem człowiek się zastanawia: komu powierzy swoją ślepą wiarę kiedy np. zabraknie Dudy (coraz bardziej jawnie po stronie Układu). Czy nie ma dla takich jak on żadnego znaczenia jaką kukłę do oddawania czci mu się podstawi?
Tak to produkt Systemu.
Ale mimo wszystko, sorki, przygłup :)

Obrazek użytkownika Domasuł

22-08-2017 [14:04] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Ja mam pytanie do Admina, czy niejaki Śmieciu (nomen omen), czyli ogolnie bloger NB, może sobie pozwalac na takie komentarz względem komentujących? Taka kompletna samowolka? Zachowanie lowcy wampirow i wszelkich reptylian nie dziwi mnie (w końcu czego innego można się spodziewać), ale chyba nie za fajnie swiadczy to o portalu.

Bo z jednej strony komentarze sa spowalniane przez moderacje (moim zdaniem zupełnie niepotrzebnie), a z drugiej strony mamy bluzg i on sobie spokojnie przechodzi. No albo albo. Jasne ze nikt nikomu nie kaze tu komentować ale mimo wszystko spodziewałem się, powiedzmy, większej kultury na tym portalu.

Obrazek użytkownika admin

22-08-2017 [15:05] - admin | Link:

@Domasuł, @Śmieciu

Domasuł - do tego typu zgłoszeń jest mail i/lub PW. 

Śmieciu - przywołuję do porządku bo stracisz uprawnienia blogera jak jeszcze raz zobaczę takie wyp.. 

Obrazek użytkownika smieciu

22-08-2017 [15:36] - smieciu | Link:

Panie Adminie, nie da się nic zgłosić bo ma pan zapchaną skrzynkę! Próbowałem. Nie raz.
Chcę by sprawa była jasna. Ten osobnik ZAWSZE przywala się personalnie (wbrew regulaminowi). Nie potrafi podjąć żadnej merytorycznej dyskusji. Po prostu odpowiedziałem mu w jego stylu.
Wystarczy przejrzeć jego komentarze. Nie tylko pod moimi wpisami. Jestem przekonany że chyba wszyscy tutaj mają dość jego popisów rodem z pisowskiej świątyni infantylności.
Zaniża poziom tego miejsca. Naprawdę jego wpisy są tak dziecinne i idiotycznie prowokujące że sugeruję jego zablokowanie. A jeśli się nie da to chociaż niech nie uzewnętrznia się pod moimi wpisami.

Typowy wpis pod moim tekstem w jego wykonaniu wygląda zwykle w tym stylu:
http://naszeblogi.pl/comment/2...
Sorki ale nie mogę znosić obrażania i takiego zwykłego pier....nia
Ileż można?

Obrazek użytkownika Domasuł

22-08-2017 [19:05] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Merytorycznie bełkot Śmiecia może komentować tylko banda podobnie nawiedzonych Śmieci. Oddaję NB przysluge, bo jakby to swiadczylo o portalu, gdyby wszystkie komentarze do takich wpisow były pozytywne i w podobnym stylu, hmm?

Obrazek użytkownika michnikuremek

22-08-2017 [20:34] - michnikuremek | Link:

Jestem przeciwny blokowaniu Domasuła.
Niechaj nadal tworzy te swoje komentarze pisane z pozycji kogoś, kto jest umiejscowiony dokładnie pomiędzy lewą a prawą nogą.... :D ;D

Obrazek użytkownika admin

23-08-2017 [06:50] - admin | Link:

INFO dla wszystkich: Admin ma maila - naszeblogi@naszeblogi.pl

Obrazek użytkownika xena2012

22-08-2017 [08:20] - xena2012 | Link:

,,Europa jest świetnie zorganizowana'' i przygotowana.Jasne ,ale do wojny z Polską,z jej rządem ,instytucjami,ustawami i prawem. 

Obrazek użytkownika michnikuremek

22-08-2017 [08:40] - michnikuremek | Link:

Powtarzajmy do znudzenia:
Celem Unii Europejskiej jest stworzenie totalitarnego, komunistycznego superpaństwa. Tworzone jest ono w oparciu o projekt napisany przez włoskiego komunistę Altero Spinellego znany jako "Manifest z Ventotene". Azjatycko - afrykańska dzicz, która jest masowo sprowadzana do Europy służy do destabilizacji sytuacji, a z części z nich stworzy się Europejski Korpus Bezpieczeństwa Wewnętrznego czyli oddziały bezwzględnych morderców. Już zresztą muzułmanie są przyjmowani do Bundeswehry. Wszystkie te Merkele, Timmermansy itp. nie są głupi (choć oni są tylko takimi frontmenami dla publiki) i doskonale wiedzą co robią - to wyrachowane, cyniczne kanalie, które przygotowują nam krwawą łaźnię.
I rzeczywiście - pieprzenie o tych zamachach jest nudne, podobnie jak powtarzanie dowcipów o poprawnych politycznie idiotach, którzy pchają nas w coraz bardziej absurdalną rzeczywistość. Tak,  to są durnie, ale za nimi stoją niezwykle inteligentni, bezwzględni ludzie, którzy na pewno nie są wariatami - podobnie jak wariatami nie byli Lenin, Trocki czy Stalin.
I trzeba powtarzać: czeka nas rzeź i to to taka przy której pogromy znane z lat II WŚ to tylko drobne incydenty......

Obrazek użytkownika OLI

22-08-2017 [12:55] - OLI | Link:

Krzysztof Karoń Unia Europejska Nowe Oblicze Marksizmu (poprawiony dźwięk)
"Wykład Krzysztofa Karonia, który odbył się 9 marca 2017r. w Legionowie. Autor w bardzo logiczny sposób przedstawia Unię Europejską jako niedokończoną jeszcze, nową poczwarę marksistowską."
https://www.youtube.com/watch?...

 Na zalinkowanym wykładzie Krzysztof Karoń wyjaśnia cele polityki forsowanej przez europejskich przywódców.
Przez pierwsze 14 minut wykład się rozkręca, więc kto nie ma cierpliwości, może zacząć od minuty 14.35 .
Porażające są założenia manifestu z Ventotene - antydemokratyczne ( to dlatego przywódcy unijni działają wbrew woli społeczeństw europejskich) i cynicznie nie liczące się z własnością i zasadami prawa. 
Nie jest moją rolą streszczać wykład, zachęcam do odsłuchania.

Obrazek użytkownika Ptr

23-08-2017 [00:00] - Ptr | Link:

W sprawie manifestu z Ventotene było takie zagadnienie, kiedy powstał. W 1941 ? Przed grudniem, czy po ? Ale jak to się czyta , to wyglada jakby niektóre fragmenty były napisane dużo później, 43 - 44. 
 cytat :Niemcom przyszło zmierzyć się z silnym oporem Armii Czerwonej i dało Ameryce czas na mobilizację jej ogromnych zasobów produkcyjnych.
cytat: Wojna sprzymierzonych każdego dnia budzi coraz większe pragnienie wolności nawet w tych krajach, które uległy przemocy i zagubiły się po otrzymanym ciosie. Pragnienie to zostało rozbudzone nawet w krajach Osi.
 

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

22-08-2017 [17:37] - rolnik z mazur | Link:

Dokladnie tak jest.pozdrawiam ro z m.

Obrazek użytkownika Gravi

22-08-2017 [12:59] - Gravi | Link:

Naprawdę, nie wiesz dlaczego?
-a kiedy ostatnio słyszałeś o kryzysie euro tak głośnym jak np w Grecji? nie słyszałeś,co nie? bo maszynki do robienia kasy grzeją się pod przykrywką uchodźców!
-lewuchy chcą zmieść "starą Europę" a czym najłatwiej?ano:gender,wyplenieniem- religii, inst,małżeństwa, roli rodziny,rodzicielstwa kobiety i mężczyzny ( więc parady gejów i lesb na topie!)
Zadaję sobie każdego dnia Twoje pytanie- dokąd Q idziesz Europo? a ostatnio doszło: Co z Tobą będzie Polsko? Powiedz mi tylko,czy mogę zrobić coś więcej?
Pozostaję z szacunkiem.

 

Obrazek użytkownika Ptr

22-08-2017 [14:30] - Ptr | Link:

Język niezbyt elegancki, ale co prawda, to prawda. Czas zobaczyć rzeczywiste oblicze elit europejskich. Skąd my tę twarz znamy ?
Ale wielu naszych komentatorów, dziennikarzy, polityków tłumaczy sobie irracjonalne zachowanie lewicy letargiem. Co to jest ten letarg ?
Przebudzić się oznaczałoby przejąć władzę w wyborach, ale oni , prawica na zachodzie, jeżeli taka istnieje,  oni wydają się być totalnie podzieleni i zdezorientowani.
Z każdym miesiącem sytuacja się pogarsza, I jak tu się przyczynić do obronienia Polski. Już tych zapewnień o bezpieczeństwie zbyt dużo. Zamachy w Polsce też mogą być. 
Dlaczego nie ma jakiegoś programu samoobrony. Mamy czekać na szkodę, bo większość emerytów i starsze pokolenie jest przyzwyczajone do bierności i , że jakoś to będzie, byle nic nie reformować.

Obrazek użytkownika xena2012

22-08-2017 [15:08] - xena2012 | Link:

,,Czas zobaczyć prawdziwe oblicze elit europejskich''.....O tak, w pierwszym rzędzie należy skierowac uwagę na Macrona,który usiłuje skłócić i poróżnić państwa Grupy Vyszehradzkiej i zlikwidować ideę Trójmorza.W czasie niedawnej podróży do Rumunii,Bułgarii,Czech i Austrii usilnie namawiał do izolacji Polski i Węgier oraz zmiany stanowiska w sprawie imigrantów przekonując do wziecia 2000  osób przez Rumunię.Dziwne ,ale w naszych mediach ta niemiła wiadomość przeszła bez echa.

Obrazek użytkownika Ptr

22-08-2017 [16:42] - Ptr | Link:

Ja rozumiem dlaczego smieciu może używać takiego języka. 
Rzeczywistość zachodnia i wschodnia jest frustrująca. Idzie zaraza i wichura. 
 

Obrazek użytkownika michnikuremek

22-08-2017 [20:37] - michnikuremek | Link:

Też mnie irytują zapewnienia Błaszczaka, że "Polska jest bezpieczna". A skąd ta pewność? Jaki to problem przyjechać z Niemiec do Polski, ukraść samochód i pozabijać nim ludzi na jakimś deptaku?

Obrazek użytkownika Goral Supreme

22-08-2017 [15:45] - Goral Supreme | Link:

Podpisuje sie obiema rekami pod twoja opinia !!!
wskocz tutaj :http://gatesofvienna.net/2017/...
fragment: .."If you hand over control of your own country to a foreign entity, then it will always be possible for another criminal gang like the National Socialist German Workers Party to rise to power. If that happens, then you, or your children, or perhaps your grandchildren, will be where the Polish people were in September 1939. For this reason alone, any effort on the part of professional “politicians” to create a European super-state should be resisted.
Poland is getting set to demand reparations from Germany for the crimes committed during the war. Jarosław Kaczyński, the leader of the Law and Justice Party (PiS), has stated that Poland is currently preparing an “historic counteroffensive.”[29] Kaczyński’s use of military terminology serves as a reminder of the context of the proposed claim. However, the Poles are not simply reminding everyone of what happened to their country during the war, they are making a profound statement which ought to resonate with everyone who truly values their own freedom: We know what can happen when you lose control of your own political destiny. And we will not let it happen again!"...
Polska narracja historyczna i wnioski z niej plynace zataczaja coraz wieksze,miedzynarodowe kregi ,wsrod zwyklych ludzi.i zaczynaja wyznaczac kierunek i strategie dla wspolczesnego swiata....."However, the Poles are not simply reminding everyone of what happened to their country during the war,"...
ps.panie Admin..przychylam sie do apelu autora aby dac 2 tygodniowy odpoczynek "Domusolowi"..jego prowokacje budza szeroki niesmak..Pzdr.

Obrazek użytkownika admin

22-08-2017 [16:05] - admin | Link:

@Goral - dobry żart, tynfa wart.
Ale i do Ciebie prośba o odłożenie ad acta teczki rozpracowania operacyjnego o kryptonimie "Danz". Wałkujesz to nie przedstawiając na dodatek żadnych dowodów na powiązanie tego nicka z GrzechG, który jasno wytłumaczył, że nie jest żadnym Danzem. Dlatego zatrzymałem kolejny już post w tej absurdalnej sprawie. 

Obrazek użytkownika Lech Makowiecki

24-08-2017 [18:49] - Lech Makowiecki | Link:

Ludzie się nie zmieniają; zmieniają się tylko "środki rażenia siły żywej przeciwnika" (jak mawiał mój dowódca podczas rocznego szkolenia podchorążych). Wniosek z tego jest taki, że każda następna wojna światowa będzie jeszcze bardziej okrutna i krwawa od poprzedniej... Co gorsze - lemingi, które straszyły, że jakby co to wyjadą z "tego kraju" - nie bardzo mają gdzie się udać... Berlin? Malmoe? Bruksela? Może Marsylia? A może pod prąd, do Afryki? Gdy u nas będą ganiać z maczetami czy kałachami po ulicach, tam wkrótce będzie całkiem pusto :)))

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

24-08-2017 [19:09] - Imć Waszeć | Link:

To klasyczny błąd w myśleniu Europejczyka. W Afryce będzie tak samo tłoczno jak było, bo niby kto ma hipopotamy karmić? Co najwyżej miejscowi "ze spuchniętymi jajami" zwiększą nieco przewagę islamu nad plemiennymi. Za to wkrótce będzie nieco inna forma tego samego odwiecznego kryzysu - głodna Afryka i głód w Europie. Eksplozja demograficzna nie została chyba przemyślana do końca w gremiach "doradczych" Unii Brukselskiej, bo już dziś powinno się zacząć myśleć o zwiększaniu produkcji żywności.

Obrazek użytkownika Marek1taki

24-08-2017 [22:58] - Marek1taki | Link:

Co my możemy wiedzieć o planowaniu rewolucji? Może zaplanowali kanibalizm? Całkiem po unijnemu, że jak zjedzą nas to zaczną zjadać siebie i od tego przybędzie... konieczność eksportu rewolucji na inne kontynenty, albo przejście na wegetarianizm, z powrotem, jako NEP? To by się nawet zgadzało: czerwone świnie zostaną nie zjedzone bo są nieczyste.

Obrazek użytkownika Lech Makowiecki

25-08-2017 [07:45] - Lech Makowiecki | Link:

Imć Waszeć! Z tą Afryką to był oczywiście żarcik. Na bezpieczną, długofalową  emigrację trzeba by wybierać kraje tak nieatrakcyjne jak Islandia, ale tam są czynne wulkany :)))