Lis nie może przebywać z drobiem,muzułmanin z Europejczykiem

Po raz kolejny otępiali poprawnością polityczną Europejczycy przekonali się co znaczy islam. Jeszcze nie tak  dawno Katalończycy w wielkich marszach nieśli  transparenty  „nie chcemy turystów, chcemy uchodźców”. No i muzułmańscy uchodźcy pokazali w Barcelonie i Cambrils  do czego są zdolni.

W Barcelonie metodą nicejską zabili 14 niewinnych osób raniąc około 100 osób, w Cambrils  zabijając jedną osobę raniąc  7 osób. Całe szczęście , że policja hiszpańska przestała się cackać i w Cambrils zastrzeliła 5 terrorystów.

Co charakterystyczne byli to młodzi około 20 letni terroryści tak zindoktrynowani, że wszystko co łączy się z europejskimi wartościami było dla nich wrogiem. W Polsce jest przysłowie, czym skorupka za młodu nasiąknie tym na starość pęknie. Tak właśnie jest z muzułmańskimi rasistami, którym wtłacza się do głowy, takie muzułmańskie poglądy, że nienawidzą Europejczyków, ich wartości, wiary, itd. Jeżeli do tego doda się do tego zgodę na działanie w meczetach imamów, którzy sączą nienawiść w głowy zindoktrynowanych muzułmanów , stąd mamy  takie skutki.

Przejdźmy do Finlandii, gdzie młody 18 letni Marokańczyk szukając azylu w Finlandii zabił dwie kobiety. Ja się pytam, czy w Maroku, Tunezji, Algierii, panują jakieś dyktatorskie reżimy? , żeby młodzi muzułmanie zwabieni socjalem szukali azylu w krajach Europy? Dlaczego wpuszcza się ich do takich krajów jak np. Finlandia?

Czy dopiero ( nie daj Boże ) wysadzenie np. wieży Eiffla , Bridge Tower, czy innego zabytku spowoduje otrzeźwienie lewactwa? Ile jeszcze kobiet musi być zgwałconych, a osób zabitych? żeby panowie Juncker, Tusk, Timermmans i im podobni  oprzytomnieli, chodź się nie za bardzo łudze, to jest ten sam poziom zaślepienia jak u muzułmanów, tylko  zaślepieni lewacko – liberalnego, okraszonego poprawnością polityczną.

Czy można sobie wyobrazić, żeby lis z drobiem mieszkali w jednym kurniku? jasne że nie, bo lis podusi  drób i tak stanie się z Europą jeżeli dalej będzie wpuszczała do Europy muzułmanów.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

21-08-2017 [15:21] - xena2012 | Link:

Jako pierwszy miał Pan odwagę napisać o muzułmańskich rasistach,jako że słowo rasista jest od dawna przypisane chrześcijanom i prawicy. Właśnie to skutkuje ,że inaczej odbiera się incydenty i zamachy ze strony islamu a inaczej zdarzenia zaistniałe w społecznościach europejskich.Pomniejszanie,wybielanie,przemilczanie w stosunku do zdarzeń z udziałem muzułmanów,oburzenie i rozdmuchiwanie nawet najdrobniejszych incydentów skierowanych do niemuzułmanów .Choćby drobny przykład z Warszawy: jakas kobieta podrzuciła do meczetu łby świńskie.Przeprosinom,i kajaniu się nie było końca a ,,zbrodnia'' opisywana była nawet za granicą. Muzułmanie za nic nie przepraszają ,zresztą nikt od nich tego nawet nie wymaga, 

Obrazek użytkownika RinoCeronte

21-08-2017 [15:40] - RinoCeronte | Link:

Fundamentalne pytanie, które należy skierować do Niemców: Czy nie mogą budować swoje imperium bez pomocy islamistów?

Obrazek użytkownika Andy51

21-08-2017 [16:53] - Andy51 | Link:

Oni chcą zbudować imperium za pomocą ciapatych i tęczowych.

Obrazek użytkownika Andy51

21-08-2017 [16:52] - Andy51 | Link:

Dziękuję, napisałem to co czuję i widzę.