Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie,gdzie było PO i .N, 15.08

Dzień 15 sierpnia jest podwójnym świętem. Kościelnym jako dzień Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny i państwowym jako Święto Wojska Polskiego.

W tym dniu dziesiątki tysięcy Polaków po dotarciu  z pielgrzymkami do duchowej Stolicy Polski Częstochowy oddają cześć Marii , natomiast w stolicy Polski,  Warszawie odbywa się parada wojskowa z okazji Święta Wojska Polskiego.

Tą tak patriotyczną tradycję zapoczątkował śp. Lech Kaczyński. Jest to okazja do zaprezentowania wszystkich rodzajów wojsk w tym nowopowstałych WOT, broni, sprzętu samolotów, helikopterów , itd.

Defiladę przyjmuje zwierzchnik sił zbrojnych PAD , wraz z marszałkami, premier, członkami rządu, parlamentarzystami ale nie wszystkimi. W tym czasie do mysich dziur pochowali się parlamentarzyści z PO i .N., a szef totalniaków Schetyna ośmielił się bezczelnie zaatakować jeden z rodzajów sił zbrojnych WOT w dniu ich święta.

Jestem pewien, że wojsko im tego nie zapomni, a stosunek tej hałastry  do WP nie zapomną wyborcy. Ktokolwiek widział , ktokolwiek wie , gdzie byli i co robili, ci którzy wstydzą się Wojska Polskiego bo od święta minęły już dwa dni a żadnych sygnałów nie ma.
 
https://www.youtube.com/watch?v=twW26bJGg0Y
http://wmeritum.pl/swieto-wojska-polskiego-schetyna-atakuje-jeden-rodzajow-sil-zbrojnych-dostal-bolesna-odpowiedz/195926
 
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika michnikuremek

17-08-2017 [10:22] - michnikuremek | Link:

Oficerowie prowadzący z BND nie wydali rozkazów, by udać się na defiladę, więc Rysio i Grzesio poszli sobie na piwo....

Obrazek użytkownika Andy51

17-08-2017 [12:40] - Andy51 | Link:

Albo rozkazy nie dotarły.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

17-08-2017 [14:28] - zbieracz śmieci | Link:

Niby co mieli świętować i niby po comieliby by byc na trybunach gdy trwała defilada...!?Przeciez to co robili z wojskiem od 89 roku poszło w niebyt ,cała skurwysyńska polityka rozbrajania Polski i wystwaianie jej na nieustajacy szantaż militarny poszła sie j.....Tego jak i złodziejstwa nigdy im nie należy zapomnieć.

Obrazek użytkownika Ancymon

17-08-2017 [15:55] - Ancymon | Link:

Grunt,że obecny minister od wojska naprawił te wszystkie błędy, dozbroił armię naszą w bojowe helikoptery i drony, wywalił na bruk doświadczonych dowódców, zwłaszcza generałów i powołał Armię Leśnych Ludzi niezwykle groźną dla tych potencjalnych agresorów-niedołęgów wojskowych ze Wschodu.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

17-08-2017 [17:38] - zbieracz śmieci | Link:

Oczyścił armię ze złogów komuszych i post ,dostali kapelusze wszyscy ci co mieli zakodowaną sowiecka doktryne wojskowa i kontatkty z tamtejsza bandą .Spokojna twoja czacha o helikoptery -przewał wszechczasów z francuskim złomem udareminił jak i drugi z ich podowodnymi kajakami tej samej jakości co niemieckie[strach sie zanurzyc bo gwarancji ,że się wypłynie na powierzchnię żadnych].Zabolały mocno WOT skurwieli bo nie będą mogli sobie hasać po Polsce zielone ludki i kupować broni w sklepikach fundacji.
Boli coraz mocniej kacapska flanelo i zaboli jeszcze bardziej .
Po...a wasza stepowa mentalność i prymitywna ,po co WOT a dziś ryczycie a gdzie WOT !Tam WOT gdzie koszary a tam gdzie dziś potrzebny pogieciuch nojman z przydupasami na Pomorzu przejęcie koszar dla WOT  zablokował.

Obrazek użytkownika Ancymon

17-08-2017 [20:14] - Ancymon | Link:

Żałosne pianie zastępować ma konkretne, merytoryczne argumenty - to stała taktyka PiSwyznawców.  I jeszcze wyzwiska, zawsze prostacko prymitywne. A gwiazda szefa resortu rozbrojeniowego zaczyna już - na szczęście dla Polski - przygasać,nie widać jeszcze tego?

Obrazek użytkownika Andy51

17-08-2017 [20:32] - Andy51 | Link:

Zapomniałeś leków.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

17-08-2017 [21:01] - zbieracz śmieci | Link:

Znasz to tylko z opowieści bo nierogacizna nigdy nie zobaczy gwiazdy!Paszoł won bo smród z onuc i walonek wali mi przez matrycę.

Obrazek użytkownika Andy51

17-08-2017 [21:20] - Andy51 | Link:

To ty się wcinasz jak koszula w dupę na moim blogu, spadaj tam gdzie twoje miejce czyli do śmieci  smieciu.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

17-08-2017 [21:35] - zbieracz śmieci | Link:

To tak już jawnie z iwanem się kumasz....zapamiętane i ukarane będą grzechy twoje!

Obrazek użytkownika Ancymon

17-08-2017 [21:41] - Ancymon | Link:

Jakże znajomy poziom kultury osobistej autora. Nie mówiąc już o meritum i raczej ograniczonym zasobie słów.

Obrazek użytkownika Ancymon

17-08-2017 [21:38] - Ancymon | Link:

Zwieracz świeci! Masz bardzo adekwatną ksywę do swojego poziomu - gratulacje!

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

18-08-2017 [01:11] - wielkopolskizdzichu | Link:

Antoni, gdyby miał przed wszystkim, na celu uzdrowienie sił zbrojnych trzymałby język za zębami. Od dwóch lat wojsko nie dostało żadnej nowej technologi, wszystko co się pojawia jest efektem umów i projektów wymyślonych lata temu.  Najlepszym przykładem jego  pozoranctwa jest wybitny Pan Berkowski który okazał się najzwyklejszym lobbystą w dodatku przepełnionym poczuciem swego znaczenia. 

Obrazek użytkownika Andy51

17-08-2017 [17:03] - Andy51 | Link:

Spisane będą czyny i rozmowy tej bandy.

Obrazek użytkownika Ancymon

17-08-2017 [21:35] - Ancymon | Link:

@ADMIN
Jak się podobają ostatnie tzw.komentarze Andy51 i Zbieracza śmieci?

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

18-08-2017 [07:08] - zbieracz śmieci | Link:

Ancymon,staropolszczyzny ci się zachciewa ale jesteś tylko polskojezyczną flanelą i to pierwszego sortu bo pobyt tutaj nie mógł się zacząć inaczej jak od donosu.
Delatorstwo macie wdrukowane w czerepy.

Obrazek użytkownika Ancymon

19-08-2017 [00:22] - Ancymon | Link:

Zwieracz świeci zaliczył mnie do pierwszego sortu, czyli jestem prawdziwym polskim prawicowym patriotą! Co za szczęście, jakże mam dziękować?

Obrazek użytkownika michnikuremek

18-08-2017 [06:11] - michnikuremek | Link:

Macierewicz rozpędził tą czerwoną, komunistyczną h**łotę w zielonych mundurach. I chwała mu za to. A Ancymon niech sobie wyje do woli.