Dlaczego Polska jest taka "słaba"?

Określenie słaba Polska , dotyczy egzekwowania prawa. Jak to się dzieje, że osoby czy organizacje nawołujące do obalenia rządu nie są przesłuchiwane przez prokuratora?

Dlaczego posłowie, którzy  wręcz się przyznają się do dokonania puczu, nie są pozbawione immunitetu i nie postawione przed sądem?

Takich spraw jest dużo więcej. Pewni obywatele UB mówią wprost , że nie będą przestrzegali obowiązującego prawa i co i nic.

Z kolei pewna prezydent mówiąc kolokwialnie, olewa komisje bo według niej ta komisja jest niekonstytucyjna.

Zadziwia i zatrważa indolencja państwa, niedługo znajdzie się jakiś inny Cyba i dojdzie do tragedii. Żeby była jasność nie nawołuje do zamordyzmu, ale tylko zwracam uwagę, żeby egzekwowali prawo, które obowiązuje.

Państwo, które z żelazną stanowczością egzekwuje prawo w stosunku do maluczkich, z jakąś zastanawiającą konsekwencją, nie stosuje tego prawa do  osób czy instytucji, które mają pieniądze na adwokatów, albo zaplecze medialne.  
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika smieciu

11-08-2017 [12:18] - smieciu | Link:

Niech się pan lepiej zastanowi. Naprawdę chce pan by nawoływanie do obalenia rządu było ścigane?

Obrazek użytkownika michnikuremek

11-08-2017 [13:47] - michnikuremek | Link:

Oczywiście, że nawoływanie do obalenia rządu SIŁĄ powinny być ścigane!!! Uważasz, że nie????
Ten Kramek już powinien siedzieć w więzieniu, a on wczoraj udzielił wywiadu TVP. To są już ostatnie tygodnie rządu PIS!

Obrazek użytkownika Andy51

11-08-2017 [14:14] - Andy51 | Link:

Szkoda Twojego tekstu na tego troglodytę " śmieciu".

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

11-08-2017 [14:17] - Imć Waszeć | Link:

Ja się tylko zastanawiam, dlaczego za PIS siedzi jeszcze w więzieniu niejaki Brunon Kwiecień. W świetle tego, co bredzi dziś oPOzycja, a nawet nadzwyczajna kasta, to on nic złego w życiu nie zrobił.

Obrazek użytkownika smieciu

11-08-2017 [15:04] - smieciu | Link:

Ale co to znaczy siłą? Znaczy się ktoś proponuje by wziąć karabiny i strzelać?
Jedno jednak wiem. Takie wypowiedzi jak wasze tylko utwierdzają każdego że nie warto się wychylać. Tzn. że musisz mieć plecy żeby się wychylić. Jak np. Kramek. Jako zwykły ludek, możesz jedynie trafić do prokuratury.
Ostatnie tygodnie rządu PiS? Z pewnością nie. Ale nawet jeśli to czemu ktoś miałby go bronić? Wychylać się?
Nie będzie jednak trzeba nikogo bronić bo Polacy są zbyt bezwolni, nauczeni że nie ma co nadstawiać karku dla innych nie wystąpią przecież przeciw PiSowi. Wszyscy to wiedzą. Także w PiSie. Więc szczekanie różnych osłów nie robi na nich żadnego wrażenia. Jakt też na większości Polaków.

Obrazek użytkownika Jan1797

11-08-2017 [19:54] - Jan1797 | Link:

Panie anarchisto, bez złośliwości z mej strony, zawsze z szacunkiem, zapytam;
Czy po wypowiedziach Kramka na temat jego „sukcesów na Ukrainie”, „skutkujących świeżą
diagnozą znawców geopolityki,”na gruzach Ukrainy powstanie Małorosja„?
Czy po informacjach o kontaktach ww. z handlarzami bronią, ma pan wątpliwości odnośnie
celu działalności podobnych fundacji w Polsce?
Który to prezydent doradzał NN?  http://wiadomosci.ngo.pl/files... 
Pozdrawiam serdecznie.

Obrazek użytkownika Marek1taki

11-08-2017 [12:58] - Marek1taki | Link:

Bo Temida ma zasłonięte oczy ale świetnie słyszy. Do tego selektywnie. To samo w prokuraturze i policji. O służbach nie wspominam, bo tylko się mogę domyślać, że mają palec głęboko wsadzony.

Obrazek użytkownika Andy51

11-08-2017 [13:44] - Andy51 | Link:

Tak masz racje, słyszy to co ma słyszeć.

Obrazek użytkownika Jabe

11-08-2017 [13:03] - Jabe | Link:

Obalanie rządu jest normalnością w systemie parlamentarno-gabinetowym. Zatem Pan tu nawołuje do obalenia ustroju. Gdzie jest prokuratura?!

Posłowie, którzy przyznają się do dokonania puczu, powinni sobie gruntownie przebadać mózgowie, podobnie jak wszyscy inni, którzy wierzą, że był jakiś pucz.

Pewien prezydent („prezydent” jest rodzaju męskiego – rodzaju, nie koniecznie płci) uznał jakąś komisję za niekonstytucyjną, podobnie jak pewien premier uznał wyroki pewnego trybunału za niekonstytucyjne. Ogólne róbta co chceta!

Obrazek użytkownika michnikuremek

11-08-2017 [13:57] - michnikuremek | Link:

Dziecko, proszę cię... Idź stąd.....

Obrazek użytkownika michnikuremek

11-08-2017 [19:15] - michnikuremek | Link:

Ciekawe czy Amerykanie odpuszczą sobie Trójmorze? Jeżeli tak, to straci Polska stając się tworem sterowanym z Berlina i stacją przeładunkową Chin. Ale stracą też Amerykanie, bo w ciągu kilkunastu lat przestaną być mocarstwem globalnym..... Więc jeśli nadal chcą być światowym hegemonem, to muszą w Polsce niebawem odpalić coś wielkiego, coś co zmiecie WSIowe "elity"..... Smoleńsk.......?