Miotła dla kramka i Harry Potter do obejrzenia

Tytularny szef fundacji "Otwarty dialog" stwierdził, że wierzy filmowi wajdy w temacie bolka... Tym stwierdzeniem potwierdził tylko to, że jest słupem swojej fundacji a nie rzeczywistym szefem... zaś szefem jest sami wiecie kto... Strach pomyśleć co by zrobił z majątkiem i całą ta kasą gdyby naprawdę rządził w fundacji dlatego w/w fundacją kieruje sami wiecie kto... ;-)  Może zamiast żmudnego śledztwa, kontroli sami wiecie kto da mu miotłę i film  o Harrym Potterze... no i oczywiście go zmotywuje do latania... proponuję bilet do Paryża i bilet na sami wiecie jaką wieżę... może zabrać żonę i sorosa... ciekawe gdzie polecą...

Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/gorylisko/miotla-dla-kramka-i-harry-potter-do-obejrzenia

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jan1797

11-08-2017 [20:46] - Jan1797 | Link:

Dobre,
Nie jesteśmy mściwi, niech lecą:)))
Pozdrawiam serdecznie.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

12-08-2017 [01:29] - Imć Waszeć | Link:

Proszę Pana, Kramek to szczyt góry lodowej. Proszę zapoznać się z następującym tekstem:
https://www.salon24.pl/u/niemc...
Poruszałem ten wątek w szeregu moich wypowiedzi i doszukiwałem się związków z działaniami pewnych grup interesu już w latach 90-tych, czyli przed naszym wstąpieniem do NATO i do UE. Następnie proszę znaleźć na YT wypowiedź ŚP. prof Wolniewicza, który mówi o historyku Klausie Bachmannie z Wrocławia (członek kilkunastu uczelni, w tym UJ, UWr), że był w stanie storpedować kongres historyków polskich z jakichś sobie znanych powodów. Proszę porównać jego dokonania i umiejętności z obecnym rektorem Viadriny we Frankfurcie nad Odrą. Wszyscy oni szczycą się pracami i związkami także z Ukrainą, znajomością języka ukraińskiego.

https://pl.wikipedia.org/wiki/...
"obronił na Uniwersytecie Warszawskim pracę doktorską na temat konfliktu polsko-ukraińskiego w Galicji w latach 1907-1914 ... Studiował historię, historię Europy wschodniej, nauki polityczne i języki słowiańskie (rosyjski, ukraiński i serbo-chorwacki) ... Został kierownikiem katedry politologii w Centrum Studiów Niemieckich i Europejskich im. Willy Brandta na Uniwersytecie Wrocławskim.... W latach 2000-2001 oraz od 2005 jest członkiem zarządu Fundacji Batorego.... Publikuje w Polityce, Gazecie Wyborczej i w niektórych niemieckich mediach.... Mieszka we Wrocławiu."
Ten typ nam po prostu grozi: http://wiadomosci.onet.pl/kraj...
http://wiadomosci.dziennik.pl/...

http://www.slubice24.pl/wiadom...
"Chce zaproponować studentom naukę języka ukraińskiego, mówił też o wspólnym polsko-niemieckim fakultecie. Nowością mają być zajęcia poświęcone współczesnej literaturze ukraińskiej. Podkreślił, że uczelnia pod jego rządami będzie wyraźniej niż do tej pory kierować się w stronę Europy Wschodniej."

Czy to przypadek, że wszędzie pojawiają się Niemcy w średnim wieku specjalizujący się w tematach związanych Ukrainą i chcą, żeby Polacy myśleli dokładnie tak samo jak oni?

http://www.dw.com/pl/ukraina-b...

Jeśli to mało, to proszę rzucić okiem na temat dziennikarki DWelle i Onetu o czysto polskim nazwisku Róża Romaniec: http://www.dw.com/pl/r%C3%B3%C...

"Młodzi dziennikarze z Polski mogą się ubiegać drogą konkursu na warsztaty o tematyce polsko-niemieckiej organizowane przez Fundację ... będzie wspólny wyjazd na wybory parlamentarne na Ukrainę jak również warsztaty dziennikarskie dla dziennikarzy z Ukrainy, których przywozimy do Warszawy i do Berlina" - granty organizacji jako metoda na przychylność! Nie tylko Fronczewski z Barcisiem by się spsił.

Obrazek użytkownika Jan1797

12-08-2017 [10:29] - Jan1797 | Link:

Szanowni Panowie,
Rok mego nicku, był początkiem najazdu wszelkiej maści szelm stanowiących high life
awangardę inteligencką przez lata do dzisiaj. Pamiętać należy o tym, że ogromna część
Polskich elit utraciła wtedy stan posiadania oraz możliwość normalnego funkcjonowania.
Post Waszeci jest doskonałym screenem przygotowań do rozgrywek współczesnych i stąd
jak realizowany w korporacjach światowych proces łączenia działań dla osiągnięcia
wspólnych mniejszych kosztów i spójnego, sprawnego funkcjonowania zarządzania, musi
być zrozumiany w instytucjach Państwa.
Pan Prezydent wie, że te pytania wpłyną do p. Pawła Solocha z prośbą wyjaśnienia
podjętych działań, by mu po głowie nie chodziła wspólna ława partyjna z Pomaską
a zajął się tym do czego jest powołany.

Waszeci i autorowi, serdecznie dziękuję i pozdrawiam.