To, co oni zrobili z tymi ciałami, nie mieści się w głowie!

8 sierpnia doszło do konferencji prasowej Pani Marii Karwety – wdowie po śp. Andrzeju Karwecie. Na spotkaniu z dziennikarzami żona byłego szefa Marynarki Wojennej opowiedziała  o dramatycznych rezultatach ekshumacji zwłok jej małżonka. Są to szokujące informacje, które po raz kolejny potwierdzają, że podczas rządów koalicji PO-PSL nasze państwo całkowicie skapitulowało. O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy Marcina Rolę. Dziennikarz portalu wrealu24.pl nie zostawia suchej nitki na osobach, które zawiodły w tamtym czasie i mówi wprost o karze więzienia dla Tuska, Kopacz i Arabskiego. Mocne! Zapraszam do słuchania i udostepniania.   http://thenowypolskishow.co.uk...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Swisspola

10-08-2017 [08:24] - Swisspola | Link:

No i co z tego. Na tych osobnikach już od dawna nie ma suchej nitki, tak zostali opluci czy olani przez zdecydowana większość społeczeństwa. Tylko czy na tym ma polegać prawo i sprawiedliwość. Czy naprawdę w tym burdelu politycznym nikt za nic nie odpowiada, jedynie obywatel jako frajer. Bufetowa pomagała okradać państwo na ciężkie miliardy i nawet jej ze stołka nie mogą zwalić. Pamiętamy kilku burmistrzów, którzy rządzili zza krat więziennych. Pytam się: co w tej sprawie robi PiS? Gdzie pociągnięcie do odpowiedzialności karnej winnych tego burdelu? Gdzie zmiany legislacyjne pozwalające dobrać się do tego typu pożal się Boże politykom do 4-rech liter i eliminujące przestępców z życia politycznego? Czy naprawdę tak karygodne zaniedbania i przekręty mają ujść na sucho tym łobuzom, a PiS-owi posłużyć jedynie jako medialna propaganda? Żenujące jest nie to, że Policjant złapał złodzieja, a to, że ten pozostaje bezkarny i gra nam wszystkim na nosie, a policjant nic nie może mu zrobić. Może tylko pokrzyczeć w mediach, że to złodziej! Żadne komisje śledcze i promowanie się politycznych pustaków, tylko szybko i skutecznie działające prawo i prokuratura, to jedyne wyjście z tego burdelu!

Obrazek użytkownika OLI

10-08-2017 [19:21] - OLI | Link:

Dopóki nie zostaną posprzątane sądy, tak już będzie. Nie ma narzędzia, które by mogło coś konkretnego z tym zrobić, więc prawo oraz sprawiedliwość są, a tak jakby ich i nie było. Zobaczymy, co się znajdzie w projektach ustaw, które ma przedstawić prezydent.

Obrazek użytkownika ...Trzy kropki...

10-08-2017 [10:28] - ...Trzy kropki... | Link:

...Całkowicie się z panem zgadzam!!!...