Kolonizatorzy

 
- Dla prowadzenia sprawy powierzonej nam przez Europę potrzebujemy wyższej inteligencji, wszechogarniającego współczucia…
Mowa ich była mową plugawych piratów: zuchwała bez dzielności, chciwa bez odwagi i okrutna bez męstwa. Pragnieniem ich było wyrwać skarby z wnętrzności tego kraju, a cel moralny przyświecał im nie bardziej, niż złodziejom dobierającym się do kasy.

(Joseph Conrad-Korzeniowski "Jądro ciemności", tłum. Anieli Zagórskiej)

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika maks jamnicki

28-07-2017 [01:16] - maks jamnicki | Link:

A to trafiłem :) Ładne, celne zdanie, wypisz wymaluj nasi zbójcy, marzący o ponownym dobraniu się do państwowej kasy..... Plugawe towarzystwo. 

Obrazek użytkownika Art

28-07-2017 [01:35] - Art | Link:

A kasa państwowa to nic innego jak nasze kieszenie.

Obrazek użytkownika Domasuł

28-07-2017 [02:21] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Wszystko fajnie, tylko z takim podejściem nie prowadzi się polityki.

Obrazek użytkownika Goral Supreme

28-07-2017 [10:35] - Goral Supreme | Link:

Hmmm.W kwesti Kolonizatorow..Juncker laskawie sie zgadza ,ze jakosc jedzenia i innych produktow sprzedawana przez Firmy Kolonizatorow w Koloniach Centralno -Wschodniej Europy,POWINNA byc tej samej jakosci jak w krajach Kolonistow.. i kolonie maja Prawo tego oczekiwac :-))"Juncker agreed with Fico that Slovaks and other eastern Europeans have the right to equal food quality."...link :http://www.euronews.com/2017/0...
Cala prawda o EU-kolchozie..