Jeszcze Włochy czy już Afryka?

Nie ma tygodnia, żeby prasa nie podała że po raz kolejny  włoska Straż Przybrzeżna i łódki Sorosa nie uratowały setek emigrantów z Afryki. Nie są to żadni emigranci, lecz ludzie głównie z Afryki Subsaharyjskiej, szukający lepszego życia w Europie. W jakiejś mierze jest to w mentalności niektórych Afrykańczyków, żeby nie pracować dostać socjal i cieszyć się życiem na koszt obywateli kraju, do którego udało im się przedostać.

Dzięki swojej głupocie w szczególnym położeniu są Włochy, które pozwalają organizacją pozarządowym być tramwajami wodnymi, które czekają tuż za wodami terytorialnymi Libii na emigrantów.

Socjalistyczne rządy włoskie zamiast zablokować te przyjazdy proszą Europę o pomoc, ale im więcej będą tramwajami wodnymi przywozić Afrykańczyków, tym więcej będzie chciało się ich do Europy przyjechać.

Skoro  Włosi są tacy dobrzy, niech żywią i utrzymują rzesze emigrantów, za których przemytnicy biorą po kilka tys. USD od  „ sztuki”. Przemytnicy i Soros zacierają ręce. Jak donoszą raporty wywiadowcze, na przerzut czeka kilka milionów Afrykańczyków, którzy a jest to pewne, jeżeli włoski rząd nie oprzytomnieje trafią do Włoch.

https://wpolityce.pl/swiat/348...
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Dorota M

13-07-2017 [11:56] - Dorota M | Link:

W rezultacie także do Polski. Przecież ani Niemcy, Francja, czy Włochy, nie będą w końcu w stanie zapewnic ani socjalu, ani zamieszkania tym ludziom. Jeżeli Polska nie zamknie granic, także z Niemcami, rozleja się na nasz kraj, by tutaj rabować, gwałcić i panoszyć się. Stanie sie to bez jakiegokolwiek przyzwolenia naszych władz. Chciałabym też zapytać skąd tylu muzułmanów i ich kobiet ciągle widuje się w Warszawie, już teraz? Dlaczego na ten temat się milczy?

Obrazek użytkownika Andy51

13-07-2017 [12:13] - Andy51 | Link:

Nie wiem jak jest w Warszawie, ale w Trójmieście ich na razie nie widać. A pomyśl co się dzieje we Francji, Niemczech czy we Włoszech, gdzie jest ich setki tysięcy.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

13-07-2017 [16:19] - Imć Waszeć | Link:

Prawdopodobnie Unia wywiera naciski lub nawet szantażuje część polskich urzędników wysokiego szczebla, w ten sposób paraliżując jakiekolwiek odruchy obronne. Władza i służby w ten sposób nie mogą dostrzec tysięcy kolorowych w Warszawie, bo jak zaczną się zbyt bacznie i dociekliwie przyglądać, to im cofną europejskie szkolenia w Brukseli, granty i dotacje. Unia z premedytacją wykorzystuje pieniądze (tak naprawdę to nasze, które z Brukseli wracają) do prostytuowania czyli korumpowania urzędników i funkcjonariuszy w Polsce.

Obrazek użytkownika Andy51

13-07-2017 [17:49] - Andy51 | Link:

Wydaje mi się , że propagujesz teorię spiskową.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

13-07-2017 [18:38] - Imć Waszeć | Link:

A na czym miałby polegać rzekomy spisek?

Obrazek użytkownika Andy51

13-07-2017 [19:23] - Andy51 | Link:

Zgadnij.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

13-07-2017 [19:52] - Imć Waszeć | Link:

Tacy jak Adamowicz, Gronkiewicz, Dutkiewicz, kilku wojewodów, sędziów, ekspertów oPOzycji, ćwierć sejmu chcą pomóc islamistom z Arabii i z Afryki jedynie z dobrego serca, bez żadnych pieniędzy (tym bardziej z zagranicy), a nawet skłonni są dopłacić z własnej kieszeni? Oni są po prostu the best, Jesus Christ Superstar w wykonaniu Owsiaka, a ja się jak zawsze mylę w ocenie sytuacji w Polsce. Zgadłem?

Obrazek użytkownika Andy51

13-07-2017 [20:39] - Andy51 | Link:

Oni chcą pomóc ale za nasze pieniądze, jak chcą pomagać niech pomagają za swoje.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

13-07-2017 [22:53] - Imć Waszeć | Link:

No proszę, a ja już się bałem, że to jakiś spisek, a to normalne robienie na kasę przez urzędasów. Czyli wszystko w normie, spisku nie ma.

Obrazek użytkownika Jan Dobry

13-07-2017 [17:19] - Jan Dobry | Link:

Może sytuacja dojrzała do tego, żeby siłami społecznymi doprowadzić do referendum w sprawie zamknięcia polskich granic ?

Obrazek użytkownika Andy51

13-07-2017 [17:49] - Andy51 | Link:

Może trzeba będzie tak zrobić.

Obrazek użytkownika xena2012

13-07-2017 [19:06] - xena2012 | Link:

Aż taka niefrasobliwość i naiwne podejście Włochów i Europy do kwestii napływu imigrantów? Wątpię.Po prostu taka została ustalona linia ideologiczna nie obejmująca faktu,że emigracja stała się już teraz niekontrolowana i nic nie wskazuje że to koniec napływu. Czy jeśli nawet zmuszą Polskę i Wegry do przyjęcia emigrantów problem zostanie rozwiązany? Przecież już teraz chce przyjechać 6mln.,w dalszej kolejności około 100mln.

Obrazek użytkownika Andy51

13-07-2017 [19:24] - Andy51 | Link:

Właśnie o tych milionach czekających w blokach startowych.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

13-07-2017 [20:02] - Imć Waszeć | Link:

Obawiam się, że to nie koniec exodusu, bo w Afryce chłopcy o spuchniętych jajach muszą szybko odtworzyć populację plemienną, żeby miał kto krowy paść i lwy odganiać. Szacuję, że za kilka lat nie będzie już gdzie wyrzucać nachodźców z Europy, bo ich miejsce w Afryce zajmą nowi. Dojdziemy do sytuacji przeludnienia i głodu jednocześnie w Afryce i w Europie, skąd lewacki ONZ będzie chciał brać żywność i leki do Afryki. Jak mówił Zorba "taka piękna katastrofa". A wszystko dlatego, że lewactwo wymyśliło doskonały patent na zniszczenie burżujów - pchać na stołki ćwierćinteligentów, a ci już załatwią groźniejszych dla nich pełnych inteligentów. Stąd fala szamba i niedokształtu płynącego przez instytucje sięga dziś szczytu ONZ.