Wieśka tico

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

07-07-2017 [21:53] - Imć Waszeć | Link:

https://www.youtube.com/watch?...

- Nie rozumie pan szefie? Jeśli tylko konsekwentnie pozbawimy się zdolności świadomego myślenia, będziemy równie wytrzymali na ból jak Mort.
- Obiecujące! Ale skąd wziąć ustrojstwo, które potrafi nas skutecznie zamienić w idiotów?
- Jak to skąd? Przecież właśnie od tego są nauka i postęp!

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

07-07-2017 [23:56] - Krzysztof Pasie... | Link:

W moich czasach na salonach Warszawy królowała Zuzka Ping Pong. Acz niestety do dnia dzisiejszego nikt o Niej wideo-clipu nie zrobił. A szkoda! Wielka szkoda!! Doprawdy wielka szkoda!!!

Zaś, jak chodzi o branżę motoryzacyjną, za mojej młodości taki przebój top listę otwierał - vide:

https://www.youtube.com/watch?...

Są wakacje, więc dobrze, że Pani wrzuciła na Nasze Blogi coś lekkiego. Gratuluję pomysłu!

Serdeczności!

Krzysztof Pasierbiewicz

PS. I jeszcze anegdotka (prawdziwa!) - http://salonowcy.salon24.pl/58...