Antypolskie łajdactwo Bodnara

„Słowa polskiej premier w Auschwitz, że Polska musi przede wszystkim bronić bezpieczeństwa swoich obywateli, pasują, jak ulał do nowej polityki historycznej Warszawy. Chodzi o to, by przedstawić Holokaust jako czysto niemiecką zbrodnię, w której Polska nie miała udziału” – napisał Arno Widmann w lewicowo-liberalnym niemieckim dzienniku Frakfurter Rundschau. Jak widzimy jesteśmy już na takim etapie polityki historycznej Niemiec, na którym Holokaust przestał być czysto niemiecką zbrodnią, a udział Polaków w tym ludobójstwie zaczyna funkcjonować jako fakt.
 
W 1956 roku w RFN, Alfred Benzinger z Federalnej Służby Wywiadowczej (BND), a wcześniej funkcjonariusz nazistowskiej tajnej policji wojskowej stwierdził: „Odrobina fałszu w historii po latach może łatwo przyczynić się do wybielenia historycznej odpowiedzialności Niemiec za Zagładę”. Tak oto zaczęły powstawać „polskie obozy zagłady”, a świat wzbogacił się o zupełnie nową i niezwiązana z Niemcami nację „nazistów”, na których barki przerzucono wszystkie niemieckie winy i zbrodnie.
 
Niemiecki publicysta, Arno Widmann nie jest jakimś początkującym niedouczonym pismakiem. To znany w Niemczech pisarz i publicysta po siedemdziesiątce i jeszcze na dodatek z odpowiednimi korzeniami. Jednym słowem Widmann na pewno wie, że 20 stycznia 1942 roku podczas konferencji w Wannsee dopracowano szczegóły planu zagłady Żydów, którego realizacje powierzono SS, a głównym koordynatorem akcji ludobójstwa został Obersturmbannführer Adolf Eichman. W konferencji wzięli udział sami Niemcy. Holokaust to czysto niemiecka zbrodnia ludobójstwa, a Niemcy jawią się nam dzisiaj jako wyjątkowo wyrachowany, zakłamany i perfidny naród próbujący własnymi zbrodniami obarczać swoje ofiary.
 
I teraz przejdę do Rzecznika Praw Obywatelskich, Adama Bodnara, który publicznie na antenie TVP Info odnosząc się do haniebnego artykułu Arno Widmanna stwierdził: „Musimy pamiętać, że wiele narodów współuczestniczyło w realizowaniu holokaustu. W tym także naród polski”. I tak oto świat usłyszał potwierdzenie polskiego współudziału w Holokauście z ust osoby stojącej na czele ważnego polskiego konstytucyjnego organu. Zaręczam, że nikt na świecie nie będzie zajmował się późniejszymi pokrętnymi przeprosinami Bodnara. Od tej pory w dyskusjach i publikacjach pojawiać się będzie informacja, że nawet polski Rzecznik Praw Obywatelskich swoim urzędowym autorytetem potwierdził udział narodu polskiego w Holokauście.
 
Co powinno się teraz wydarzyć? Prokuratura natychmiast z urzędu powinna zwrócić się do sejmu o zgodę na pociągniecie Adama Bodnara do odpowiedzialności karnej, ponieważ art. 133. kodeksu karnego mówi: „Kto publicznie znieważa Naród lub Rzeczpospolitą Polską,
podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.”
Parlament powinien także jak najszybciej zająć się odwołaniem Bodnara z zajmowanego stanowiska. Choć do jego usunięcia potrzebna jest większość 3/5 głosów to jednak takie głosowanie musi zostać przeprowadzone. Jeżeli nawet Bodnara sejm obroni to przynajmniej poznamy nazwiska tych parlamentarzystów, którym nie przeszkadza znieważanie polskiego narodu i tym samym wpisują się w kłamliwą niemiecką historyczną kampanię. Oczywiście już dziś możemy przewidzieć jak zagłosują wszyscy ci, którzy do polskiej polityki weszli za niemieckie pieniądze. Nie wątpię, że „Warszawska Gazeta” grubą czcionką opublikuje listę tych parlamentarzystów, którzy opowiedzą się za pozostaniem na stanowisku człowieka, który dopuścił się wielkiego antypolskiego łajdactwa, za które powinna spotkać go zasłużona kara oraz wieczna infamia.
Artykuł opublikowany w „Warszawskiej Gazecie”
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

03-07-2017 [18:33] - xena2012 | Link:

W natłoku zadarzeń obecnych w Polsce sprawa Bodnara trochę jakby ucichła.To źle bo konsekwencje wypowiedzi tego bałwana bedą się wlokły za nami jeszcze długo.Bodnar dostarczył paliwa do ataków na Polskę i nie jest to jak PO zwykla określać swoje gafy ,,przejęzyczeniem'' czy ,,wyrwaniem z kontekstu'.'Ta wypowiedź padła na polityczne zamówienie za co Bodnar zapewne zostanie sowicie wynagrodzony w Niemczech,przecież niecodziennie się zdarza,że wysoki urzędnik państwowy pluje na swój kraj. Co boli? Że ten spasiony łajdak całą sprawę traktuje z nonszalancją i lekceważeniem mając poparcie innych łajdaków.Co my możemy i powinnismy? Wiecej i śmielej mówić o takich kreaturach.

Obrazek użytkownika Es

03-07-2017 [21:41] - Es | Link:

Ziobro zapowiada gruntowne zmiany w wymiarze sprawiedliwości.Mam nadzieję,że zmiany będą dotyczyć konkretnych zapisów w kodeksach,a nie skończy się to jedynie na(oczywiste,że koniecznych) zmianach organizacyjnych sądownictwa(zmian kosmetycznych do tego).Jeśli te zmiany nadal nie będą dawały oparcia do ścigania w kraju i za granicą podobnych oszczerstw pod adresem Polaków na równi ze ściganiem za kłamstwo oświęcimskie i podważanie Holokaustu,jeśli polski wymiar sprawiedliwości nie zacznie tego robić z urzędu,a jasny komunikat,w krótkim czasie, nie zostanie postawiony nawet w ONZ,to trzeba będzie powiedzieć :...j z takim rządem i prezydentem.Widocznie im nie zależy.
Wobec tego następnych wyłoni ulica,bo kiedyś ktoś z tego narodu jdnak się obudzi i stwierdzi,że... to jednak nie deszcz.

Obrazek użytkownika maks jamnicki

04-07-2017 [01:15] - maks jamnicki | Link:

Oczywiście, że z w/w powodu  głosowanie powinno być przeprowadzone, by kolejny raz wyakcentować, kto jest kim.  Ważne jest np  wyakcentowanie  zachowania się posłów PSL w obliczu przyszłorocznych wyborów samorządowych np. na  Lubelszczyźnie, gdzie  ostatnio "wygrali"  w 18 !! na 20 powiatach. itd. A  gdyby PSL się przestraszył przyszłości, to była by nawet szansa na odwołanie Bodnara, zaś rozgłos temu nadany przez antypolskie media wewnętrzne i zewnętrzne, byłby nawet pożądany.

Obrazek użytkownika Stoczniowiec

04-07-2017 [07:14] - Stoczniowiec | Link:

I to właśnie jest skandal że ta menda nadal jest na stanowisku. Należałoby go wywalić z hukiem i jeszcze oskarżyć o znieważenie i kłamstwo oświęcimskie - tak właśnie żeby było głośno na cały świat. Ale PiS się będzie pieścić jak ze sznepfem, czekać do końca kadencji, a potem pedalstwo i tak będzie się drzeć że mu nie przedłużyli kadencji...