Furia frustratów

Wydawać by się mogło, że dzięki sondażom i statystyce, o taśmach prawdy nie wspominając, wiemy wszystko o wszystkim. Na przykład po każdych wyborach dowiadujemy się jak głosowały kobiety, jak mężczyźni, z podziałem na grupy wiekowe, wykształcenie, pochodzenie, miejsce zamieszkania, kolor oczu, stan konta, upodobania seksualne i takie tam pryncypia.
Przyznam, że bogactwo(lub ubóstwo) ludzkich poczynań w sferze erotycznej(proszę tej sfery nie utożsamiać ze strefą erogenną) wolę analizować w oderwaniu od polityki. Ale łatwo nie jest. Słucham na przykład jakiegoś posła perorującego o wydajności z hektara i zastanawiam się, czy on także, jeśli wierzyć statystyce, co trzy minuty myśli o seksie, zwłaszcza, że gada już pół godziny. Albo oglądam manifę i dumam czy wśród feministek również co dziesiąta nie nosi bielizny. I jak się to ma do telewizyjnej mantry reklamowej o nietrzymaniu moczu przez co czwartą kobietę? Wystarczy tych sprośności.
Wspomniałem o analizach powyborczych. Przed wyborami natomiast, a zawsze jest przed, palba sondażowa rozpoczyna się od słów: gdyby wybory odbyły się dzisiaj… A w załącznikach partyjni liderzy zaufania i niechęci, poziom poczucia bezpieczeństwa wśród obywateli, ocena jakości polskiego sądownictwa, stopień uwielbienia dla Unii Europejskiej, stan wód Wisły, Warty, Odry i Bugu... Jednym słowem, ojczyzny portret własny.
Od siebie dołączam do owej panoramy jeszcze jeden czynnik nie uwzględniany w żadnych badaniach socjologicznych. Amatorskimi sposobami mierzę natężenie bluzgów totalnej opozycji. Wykryłem nawet wprostproporcjonalną zależność między hektolitrami pomyj, a poziomem poparcia narodu dla dobrej zmiany. Dając upust mrocznej cząstce swej natury lubię sycić rubaszne zmysły wściekłą furią funkcjonariuszy medialnych Generatorów Rzeczywistości Urojonej(GRU). Napawam się grandziarskimi paroksyzmami cuchnącymi szambem tak zwanych Autorytetów elyt. Ostatnio sporo satysfakcji dostarczyła mi furia Ireneusza Krzemińskiego w TVN 24, bo gdzieżby indziej. Facet osiągnął apogeum nienawiści do obecnej władzy. Następnym razem trafi go chyba szlag. Nie zawiódł mnie, jak zwykle zresztą, pacjent Stefan N. Tylko czy wystawianie na publiczne pośmiewisko chorego nieszczęśnika nie narusza jego praw obywatelskich? Utrzymał poziom, w dosłownym znaczeniu tego słowa, Władysław Frasyniuk zalegając na Krakowskim przedmieściu. Podobno 10 lipca zamierza tam również lec sam wódz. Ma chłop wprawę, bo jego autorytet już dawno sięgnął bruku. O pomniejszych strzyknięciach jadu nie warto wspominać, chociaż na przystawki pasują jak ulał.
Niestety, czasem i moje nieco turpistyczne poczucie humoru nie może zdzierżyć pętackich wybroczyn. Nie strawiłem więc oskarżenia charchniętego przez rzecznika praw obywatelskich Bodnara, że naród polski współuczestniczył w holokauście!
Na koniec coś o mniejszym ciężarze gatunkowym, lecz równie wkurzającego. Nie potrafię potraktować w kategoriach kabaretu absurdu.
Wściekłego postponowania przez nabzdyczone kabotynki i sflaczałych salonowych gnojków pani Małgorzaty Wassermann. Dali jazda, szemrane pomiotła!
Wara wam od damy, której nie dorastacie do pięt!
uff, ulżyłem sobie. I mogę znów napawać się bezsilnym ujadaniem zgrai szmondactwa.
 
Sekator
 
PS.
- Po cholerę ty słuchasz tych bulgotów z medialnych kloak? - pyta mój komputer.
- Faktycznie, nie potrafię tego racjonalnie wytłumaczyć. Ale żebyś wiedział, jak po takich bluzgach zdeprawowanych aksjologicznie grandziarzy smakuje pogawędka w zacnym gronie przy lampce koniaku.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Tarantoga

27-06-2017 [16:34] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

Audacter calumniare, semper aliquid haeret ...
Nie wymyślili niczego nowego...a mogą sobie na jazdę na całego,bo PiS im na to pozwala.

 

Obrazek użytkownika mmisiek

28-06-2017 [00:43] - mmisiek | Link:

Tym zaplutym z nienawiści osobnikom należałoby po ludzku wziąć i pomóc - w zejściu ze sceny politycznej i życia publicznego raz na zawsze.
Wielka szkoda, że PiS do tej pomocy jakoś się niezbyt kwapi.
 

Obrazek użytkownika Florentyna

28-06-2017 [01:58] - Florentyna | Link:

Ale mega hejterskiem sekatorem wali na ślepo sfrustrowany autor! Nikt już nie ma szans go przewyższyć w hejterstwie onym: ani totalna opozycja, ani totalna władza, choćby nie wiem na jaką drabinkę co miesiąc wyłaziła! Toż nawet i mój ukochany pan Mareczek Baterowicz pola musi sekatorowemu hejtowiu ustąpić, taki to arcymistrz w prawakowym hejtowaniu! Nawet mało co miejsca na tekst się ostało, tyle przecudnych hejterskich  określonek autor w swym tekścidełku pomieścił. Wzorzec to zaiste dla pomniejszych hejterków obu maści, tedy jeno czoła pochylić przed autorem wypada i szapoba z głów zdjąć w podziwie.

Obrazek użytkownika xena2012

28-06-2017 [07:56] - xena2012 | Link:

Tak,tak przecudne hejtowanie  i bluzgi arcymistrzów z PO oraz  zwolenników i admiratorów tej partii doprowadziły już kiedyś do tragicznego finału.Przypominam sprawę członka PO Ryszarda Cyby który w Biurze Poselskim PIS zastrzelił pracownika a drugiemu poderżnął gardło.No ale Florentyna zapewne uznała że nic się nie stało,przecież to tylko pisiory.

Obrazek użytkownika Domasuł

28-06-2017 [14:56] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Bingo! Dokladnie w ten sposób potraktowaly to tego typu Florentyny, co jest jaskrawym przykładem upartyjnionego zdebilnienia. I trzeba im to przypominać przy każdej okazji.

Obrazek użytkownika Florentyna

28-06-2017 [02:17] - Florentyna | Link:

A to mała sekatorska próbka tytułów hejterskich, na wymyślaniu których autor zapewne niejedną nieprzespaną noc spędził kosztem pisania samego tekstu: 

Furia frustratów
Kloaka i draka
Sparszywiałe elyty kontra odmóżdżana massa tabulettae
Kabotyni w rynsztoku
Rafalala na prezydenta!
Gargamele przeciw Re-fe!-rendum
Ryk kretyna
Armagedon u bram? 
Dar Schetyny dla lubieżnych starców!  
Kindżały żądne riezania! 
Kodomitka Menelyta
Feministki na jeźdźca z Korwinem Mikke
Papkin zamiast Trybunału 
Kopulacja Desdemony z kozłem
Chłopaki z kloaki, dziewczyny z latryny! 
Wały pokazują wała!  

Takich tytulików żaden bolszewicki satyryk polityczny nigdy by nie wymyślił!     

Obrazek użytkownika Domasuł

28-06-2017 [23:10] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Sekator wie co pisze, nie obcyndala się i daje swoim tekstom bardzo wymowne tytuly. Troche przypomina blogera Optymiste z UK, który ostatnio niestety mniej się udziela.

Obrazek użytkownika Domasuł

28-06-2017 [05:07] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

A to się Panu udal tekst tym razem. Podoba mi się! I sam nawet tytul bardzo adekwatny.

Obrazek użytkownika Florentyna

28-06-2017 [14:47] - Florentyna | Link:

Pan domaSułek kochany wiadomo ,że wielkim admiratorem i wyznawcą wszelakiego hejtu zawsze był i nadal jest.

Obrazek użytkownika Florentyna

28-06-2017 [20:07] - Florentyna | Link:

I już dalej nie potrzeby czytać - wszystko jasne o kogo i o co chodzi, bo zawsze o to samo i tych samych. Że też kochanemu Sekatoreńkowi tak się chce po nocach ślęczeć, żeby przepisywać swoje wciąż te same arcyhejterostwa...
Kloaka i draka
Sparszywiałe elyty kontra odmóżdżana massa tabulettae
Kabotyni w rynsztoku