Z KODEKSU KARNEGO

Z KODEKSU KARNEGO  przypomniano w internecie art.129: “Kto, będąc upoważniony do występowania w imieniu Rzeczpospolitej Polskiej w stosunkach z rządem obcego państwa lub zagraniczną organizacją, działa na szkodę Rzeczpospolitej Polskiej, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.”  ( ustawa z 6 czerwca 1997, Rozdział XVII – Przestępstwa przeciwko Rzeczpospolitej Polskiej ). Otóż to, a ktoś dodał tu następujący komentarz: „ku uwadze Thunów, Tusków, Szejnfeldów, Bonich, Lewandowskich i innych poślednich ścierwojadów”!  Listę tych targowiczan można rozszerzyć o NIE upoważnionych do występów zagranicznych w takiej roli jak Michnik, Blumsztajn czy Kijowski, którzy na ochotnika działają na szkodę IIIRP. Art.129 powinien objąć i tych harcowników!
Na ochotnika działają prawdopodobnie i hejterzy na naszych blogach, choć niewykluczone, że robią to za doraźne dotacje jak sądzi jeden adwokat, z którym niedawno rozmawiałem. Często ich komentarze są nie na temat jak niedawne ich wywody o ułaskawieniu Mariusza Kamińskiego, bo mój wpis  przypominał skandaliczny akt łaski wobec „kasjera lewicy! Być może jednak hejterzy są amatorami i harcują na ochotnika, a zapał takiej florentyny zdaje się być niepokalanie dziewiczy! Marzy jej się i definicja jakiegoś PIS-landu, jakby nie wiedziała, że mamy niestety dalej chorą IIIRP, którą PiS reformuje oczyszczając ją z reliktów peerelowskich, a na miejsce kast ( nadzwyczajnych!) wprowadza demokrację. Czy to nie pasuje florentynie, różnym jabe czy ziomalom ? Dalej marzy im się PRL-bis ?
                                    Ah, spieniona Florentyna,
                                    co Krasickim się podpina
                                    - nagle lubi więc biskupów?
                                    Nie, lecz fanką jest przygłupów!
                                     I zgodnie z puentą tej fraszki
                                     -  PRÓŻNE SĄ HEJTERÓW DZWONY!
                                     Tak jak puste są i flaszki
                                      po libacji u spasionych
                                      za Belgefora srebrniki,
                                      co pod Polską stawia wnyki!
            Trzeźwa rada domasuła, aby florentyna poddała się stosownej kuracji, to głos rozsądku. A xena2012 trafnie zuważyła, że komentarze florentyny są nie tylko pozbawione racji, ale i przeczą sobie nawzajem. A więc ktoś tu goni w piętkę...Istotnie, rację ma xena2012: „Mamy dyktat i to nawet dwu partii – PO i Nowoczesnej – wspartych dodatkowo Michnikiem, KOD-em i Brukselą!”. A jeśli florentyna tego nie widzi, to być może ktoś podstępnie zrobił jej skrobankę mózgu ? Jak mogła dać się tak podejść ?
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

19-06-2017 [16:39] - wielkopolskizdzichu | Link:

Dobre to. PiS wprowadza demokrację. Według Pana Blogera postępowanie obecnych władz będące dokładną kopią postępowania poprzednich jest objawem demokracji. Obsadzanie stanowisk, zbędnych !!! utworzonych jeszcze za czasów Bieruta w celu korumpowania społeczeństwa oraz tworzonych obecnie w tym samym celu, miernotami i przydupasami demokracją jest dla Prawdziwego Polaka z Antypodów.

Obrazek użytkownika kazimierz mroczynski

19-06-2017 [18:47] - kazimierz mroczynski | Link:

Jasne, przecież to popsln wygrały wybory parlamentarne i prezydenckie, a więc jeden wniosek wypływa z tych twoich wypocin, że PiS mimo wygranej ma POzostawić V kolumnę przy władzy agenturę , zdrajców, bandziorów działających na zlecenie: Berlina, Paryza, Brukseli i Moskwy na stanowiskach, oni maja sprawować nadal NIERZĄDY jakie sprawowali, bo czce nakradli, czy dlatego, że Polska jeszcze istnieje. Weź sie lecz widac nie miałeś skrobanki mózgu ale wyżarł ci go mrówkojad.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

19-06-2017 [20:20] - wielkopolskizdzichu | Link:

Cóż za emocje biją z wypowiedzi Pana Komentatora.  W każdym razie  miło że tak jasno zdefiniował cel obecnej władzy i jej wyborców, potwierdzając moja diagnozę. Nie chodzi o demokrację i likwidację systemu  osadzonego w Polsce od czasu II WŚ tylko o prawo do dojenia państwa i jego obywateli pod przykrywka tzw "dobrej zmiany" na stanowiskach. Przecież likwidacja  mechanizmów zatrzymujących rozwój obywateli i ich przedsiębiorczości oznaczała by likwidację stołków dla  chudych misiów chcących się jak najszybciej utuczyć na podobieństwo poprzednich. Pies z kulawa nogą by nie latał za wierchuszką pisowską gdyby wiadomo było że ta chce czegoś więcej niż pozorowanych  ruchów nie mąjących żadnego wpływu na dobrobyt Polaków.

Obrazek użytkownika Florentyna

20-06-2017 [01:50] - Florentyna | Link:

Zapomniał Pan Kazimierz kochany o zleceniach z Pjonjangu, Pekinu,Hawany, Kuala Lumpur, Rawalpindi i kilku jeszcze miast świata.

Obrazek użytkownika Domasuł

19-06-2017 [23:25] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Chyba niestety wywolalem Ździsia z lasu, bo wspomnialem go niedawno na blogu pana Marka. Dzisiaj robi chyba w zastepstwie Florentyny. Takie zastepstwo w pracy. Byc moze Florentyna na urlopie :)  

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

19-06-2017 [22:03] - zbieracz śmieci | Link:

Art.127 KK i 128 też mówią o Zdradzie Stanu i karze,warto poczytać i przypasować tak do ludzi jak i ruchów...!

Obrazek użytkownika Florentyna

20-06-2017 [01:39] - Florentyna | Link:

I jak tu nie kochać Pana Mareczka​​: w adwokacko-prokuratorską wcielił się skórę ( i pewnikiem togę z podwójnym dyndającym żabocikiem założył), aby wykorzystując swoją głęboką jurydyczną wiedzę ostrzec mnie przed ​​popełnieniem zbrodni stanu​​, a jednocześnie poemo na cześć moją spłodził!​
​ A onże utffu!r nie gorszy od innych poety tego ​​autorstwa. I jeszcze powołał się na opinię takich luminarzy blogerskich, jak Pani Xenusia kochana, czy Pan domaSułek niezmordowany - no, no... Powtarzam tedy: jak tu Pana Mareczka nie kochać, no jak?​
​ A jaki piękny wykład o wprowadzanej obecnie w Oyczyźnie naszej demokraturze ​drukiem tu ogłosił i że dyktat opozycji, a nie rządzących w Polsce panuje niezmierny - ot i cała prawda o nowym ustroju państwa naszego dobitnie wyłożoną została.
Można więc nie kochać Pana Mareczka? - pytam.