PRZYJMIJMY CHOĆBY 50 UCHODŹCÓW!

Przyjmijmy choćby 50 uchodźców – wtedy może nasi łaskawcy z Rady Europy skreślą nas z listy „niesolidarnych” krajów UE! Dla świętego spokoju zróbmy ten akt dobrej woli...

Taka narracja wciskana jest ostatnio przez posłów PO i Nowoczesnej we wszelkich sporach medialnych na temat obowiązkowej relokacji niezidentyfikowanych „imigrantów”.

Świadczy to o absolutnej powierzchowności i wzorcowej niekompetencji naszej totalnej opozycji. Pozorowana akcja przygarnięcia kilku islamskich rodzin ma nam zapewnić „alibi”przed Angelą Merkel et consortes. A rzeczywiste rozwiązanie problemu nielegalnej migracji (choćby skuteczne zablokowanie granic) zupełnie nie interesuje naszych specjalistów od „teoretycznego państwa”...

Takie postawienie sprawy świadczy o tym, że Platforma Obywatelska i Nowoczesna nie chcą i nie potrafią uporać się w wyzwaniami niesionymi przez życie. Przez 8 lat Donald Tusk i rząd PO-PSL udawał, że rządzi – szabrując co się da, tuszując wszelkie wpadki i udając, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Imigracyjny potop jest tym realnym sprawdzianem i wymaga pomysłu na pokonanie dramatycznych zagrożeń, jakie zawisły nad Europą i Polską. Przyjęcie kilkudziesięciu, kilkuset czy kilku tysięcy tzw. „uchodźców” nie oddali wizji islamizacji Starego Kontynentu ze wszelkimi jej dramatycznymi konsekwencjami. Problem będzie narastał, aż stanie się zabójczy dla Europy.

Lata niewolnictwa i kolonizacji (bez naszego w tym udziału) podzieliły świat na strefy skrajnej biedy i wyszukanego bogactwa. Sztuczne mieszanie w tym tyglu multi-kulti zaowocuje rzezią na niespotykaną dotąd skalę!

Wygaszenie wojen na Bliskim Wschodzie i ożywienie gospodarcze krajów zacofanych wymagałoby jakiegoś wspólnego planu krajów Zachodu, winnych poniekąd temu drastycznemu rozwarstwieniu ekonomicznemu. Ale to wymaga mężów stanu z prawdziwego zdarzenia. Czy specjalista od ciepłej wody w kranie jest w stanie zrozumieć, o czym teraz piszę? I czy naprawdę myśli o czymkolwiek innym, niż płynięcie z głównym nurcie lewackich wyznawców unijnych utopii?

W jednym z wierszy z tomiku „Ja tu zostaję” napisałem:

(…) Politycy za dychę – mam gdzieś te rozterki!
Skończcie wasze umizgi! Porzućcie swe gierki!
Walczyć o sprawy Polski na forum wam przyszło;
Tu nie ma sentymentów! To jest nasza przyszłość!
(...)
Nie muszą was tam lubić! Lecz będą szanować
Tych, którzy twardo zechcą z nimi negocjować.
A że was znienawidzą za służbę Ojczyźnie?
W kraju mają was kochać! A nie na obczyźnie...
Nie dajcie się przekupić za eurosrebrniki,
Bądźcie mężami stanu! Bo jesteście ... NIKIM...

Zawsze bezpieczeństwo kraju polegało na skutecznej ochronie własnych granic.
Unia Europejska - nie wiedzieć czemu - odeszła od tej zasady, otwierając się szeroko na zalew dżihadu.
Dlatego moja opinia jest następująca: ANI JEDNEGO UCHODŹCY W POLSCE!

A z cyklu znalezione w sieci – jedna z wersji ballady „ZOSTAJĘ”.

https://www.youtube.com/watch?v=eS-1muAfYko

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marek1taki

18-06-2017 [23:09] - Marek1taki | Link:

Antypolacy i antyeuropejczycy przebierają się w szaty Polaków i Europejczyków, stają w pierwszym szeregu i w naszym imieniu zabierają głos. Jest to głos marksistowskiej nowomowy i "internacjonalistycznej" dialektyki. Tym razem taktycznie namawiają nas byśmy dali palec. Najpierw damy palec, potem wiadomo.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

19-06-2017 [00:24] - Imć Waszeć | Link:

Gdyby przyjąć tylko jednego, to totalna jest w stanie pożyczyć mu nawet TIR-a, żeby sobie pojeździł po Krakowskim. A tak na poważnie, to co nam, jako Europie, da przytulenie tych 100 mln nachodźców z Afryki, o których mówią już specjaliści od migracji? Kompletnie nic, bo gdy tylko czarni zorientują się jak szybko towar schodzi, to zaraz się rzucą do płodzenia kolejnych 100 mln. Pola Europy też nie są z gumy i produkują tyle żywności ile produkują. Kiedy przylezie tu kilka milionów gąb do wyżywienia, plus kilka milionów się na miejscu rozmnoży, to może nagle się okazać, że Afryka jest dostatnim i spokojnym rajem. Ja już widzę oczami wyobraźni jak lewackie imbecyle wprowadzają nachodźcom islamistom prawo do tylko jednego dziecka, jak było w Chinach, a zamiast dotychczasowych europejskich pól tworzą sowieckie kołchozy "bo żywności mało". Już to kurcze widzę :)

Obrazek użytkownika Domasuł

19-06-2017 [01:37] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Mowa milosci Imć Waszeci wprost wzruszajaca

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

19-06-2017 [13:20] - Imć Waszeć | Link:

Jak na rzekomego Słowianina, strasznie mocno Pan przejmujesz się losem i wygodą żydów oraz islamistów w Europie. Czy to nie wydaje się Panu dziwne?

https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika mmisiek

19-06-2017 [03:39] - mmisiek | Link:

Obawiam się, że nikt nie ma zamiaru żadnych zagrożeń pokonywać więc ocena ich działań pod takim kątem jest błędna - marksistowskim celem jest całkowite zaoranie cywilizacji opartej na znienawidzonym chrześcijaństwie, a muzułmanie do tego celu akurat nadają się idealnie.
Natomiast co do samej PeO czy Nowoczerskiej to tylko sprzedajne i bezmyślne narzędzia, które wykonają każdą instrukcję płynącą z "postępowej europy" - tego typu formacje udające "opozycję" powinny zostać jak najszybciej wypchnięte na zupełny margines polskiego życia publicznego (a właściwie to zdelegalizowane, ale to nieco trudniej formalnie przeprowadzić).
Źle wróży, że praktycznie nic się w tym celu nie robi ani nie próbuje gruntownie przemodelować naszej sceny politycznej bo w obecnym stanie rzeczy te agenturalne siły prędzej czy później dojdą do władzy; PiS nie będzie przecież rządził wiecznie.
 

Obrazek użytkownika Słoń Podwawelski

19-06-2017 [17:02] - Słoń Podwawelski | Link:

Zgadzam się z Panem, jednakże proponuję pewną modyfikacje w Pańskim planie. Każdego "imigranta" mężczyznę proponuję pozbawić prawej dłoni, odrąbać część lewej stopy i wydłubać lewe oko. Dzięki temu, nie uda mu się oddać celnego strzału z  broni palnej i uciec przed pościgiem. Należy wykorzystać doświadczenia mongolskie wypracowane w hodowaniu rasy pod nazwą: "dobry Rosjanin".

Obrazek użytkownika xena2012

19-06-2017 [19:50] - xena2012 | Link:

Tylko patrzec jak nam zjedzie do Polski Timmermans i bedzie wałkował dawno zapomnianą sprawę TK,a po nim spotka się z opozycja szczerbaty Belg. Zawsze bowiem kiedy nie udaje się UE wtrynić nam imigrantów zjawiają się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki w/w panowie.