UE blefuje, hipokryci łżą

Powiedzmy jasno: Komisja Europejska nie ma żadnych instrumentów formalno-prawnych, aby ukarać jakikolwiek kraj za nieprzyjmowanie imigrantów. Dodajmy: imigrantów spoza Europy, głownie muzułmanów. Na razie są to typowe „strachy na lachy”. To czysto polityczny szantaż, presja medialno-propagandowa. A może się Polacy ugną? Czesi złamią? Węgrzy pękną? Daremne unijne żale, daremny brukselski trud. Politycy tych trzech państwa Grupy Wyszehradzkiej wolą się słuchać własnych obywateli niż unijnych „elit”. Tym się różnią od wielu rządów „15”, które są zakładnikami nie tylko rozkazów Brukseli, ale też własnej błędnej polityki imigracyjnej. Teraz chcą karać Polskę, żeby ich właśni rodacy nie zrozumieli, że można było uniknąć przyjmowania setek tysięcy „gości” ‒ głównie wyznawców Mahometa ‒ tak, jak zrobiła to Rzeczpospolita. Tu jedno porównanie: zachodnie kłamstwa o imigrantach, których politycy-hipokryci z krajów Unii nie chcą odwołać mimo dziesiątków zamachów jest jak kłamstwo smoleńskie - jego autorzy też dalej łżą. Jednym i drugim chodzi o ocalenie własnych karier. I jednym i drugim może się to nie udać.

*komentarz ukazał się w „Gazecie Polskiej Codziennie” (17.06.2017)
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

18-06-2017 [12:11] - xena2012 | Link:

Nie mam takiej pewnosci ani optymizmu,że UE odpusci Polsce w sprawie uchodźców. Przecież Unia to własciwie Niemcy z podległymi sobie urzędasami pozbawionymi charyzmy,woli,talentu ,którzy dla stołków jakiś pretekst wymyślą.Nie ma co sie powoływać na instrumenty formalno-prawne bo UE notorycznie je łamie lub omija więc i tym razem zrobi tak samo..Przeciez na wjazd do Europy czeka 6mln imigrantów,takiej liczby nie będzie w stanie utrzymać nawet cała Europa która trwa w samouwielbieniu w obliczu własnej ,,szlachetności' nie myśląc co przyniesie jutro.Nawet  wcisnięcie na siłę Polsce,Węgrom i Czechom imigrantów nie zmieni już faktu,że Europa tego ciężaru już nie udźwignie.

Obrazek użytkownika Marek1taki

18-06-2017 [23:03] - Marek1taki | Link:

Właśnie obejrzałem program w TVP INFO z Pańskim udziałem. Szef tej stacji - Dawid Wildstein - raczył stwierdzić, że "migranci nie są terrorystami"
To oczywista dezinformacja. Z faktu, że część tzw. migrantów udaje się do Europy po socjal, nie oznacza, że nje jest częścią zorganizowanego najazdu, którego metodą podboju jest terroryzm. Ten przesiąknięty marksizmem kulturowym człowiek prowadzi lewicową propagandę. Ja rozumiem, że wrogie są mu zasady i los cywilizacji łacińskiej, przynależność do niej jest dobrowolna i wynika z prezentowanych zasad, ale nie jest akceptowalny jego wpływ na polską propagandę.