Jaruzelski był antysemitą i usuwał żydów z LWP! - L.Kowalski

Wojciech Jaruzelski był zdrajcą. Najpierw zdradzał prawdziwych patriotów polskich, wydając ich Informacji Wojskowej, poźniej wprowadzając komunizm po wojnie na terenie naszego kraju. Przez propagandę PRLu lansowany na „zbawcę” naszego narodu, który uchronił Polaków od rzezi, wprowadzając stan wojenny. Jednak niewiele osób wie, że TW „Wolski” był antysemicką bestią i człowiekiem, który usuwał wszystkich, którzy stali mu na drodze. Oczywiście dla Michnika i wszelkiej maści klakierów III RP, „Generał ze skazą” jest bohaterem! W drugiej części rozmowy z Lechem Kowalskim dowiadujemy się o antysemityźmie Jaruzelskiego i o tym, że wśród pracowników naukowych jest zmowa, by nie dotykać pewnych tematów, szczególnie związanych z prawdziwą biografią generała. Zapraszamy do słuchania i udostępniania.  http://thenowypolskishow.co.uk...
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

18-06-2017 [00:02] - Imć Waszeć | Link:

Okładanie się antysemityzmem z liberałami i komuchami to nie jest najszczęśliwszy pomysł. Prowadzi jedynie wprost do produkcji paralizatorów, które pewnych rzeczy zabraniają powiedzieć o naszej historii. Chyba nie chcemy znów historii z dziurami, które nam wypełni Putin i marksiści z UE?

Obrazek użytkownika Domasuł

18-06-2017 [02:53] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Raczej z powodu swojego antysemityzmu powinien w niektórych prawicowych sferach być uważany za bohatera

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

18-06-2017 [14:38] - Imć Waszeć | Link:

Nie sądzę. W Polsce po prostu nie ma zrozumienia oczywistego dla poważnych państw faktu, że Izrael jest obcym państwem i też ma swoich agentów, dywersantów i nielegałów w Polsce. Zwalczanie tego zjawiska nie jest żadnym antysemityzmem, tylko zdrowym rozsądkiem i patriotycznym obowiązkiem. Oczywiście inny patriotyczny obowiązek przyświecał i poderwał do akcji ruskiego agenta Jaruzelskiego, a inny obowiązek mamy obecnie. To się w historii często zdarza, a takie obrotowe imperia jak Rosja i Niemcy są tego najlepszym przykładem. Wręcz na tym tle wyglądają jak rozkręcone wiatrem historii wiatraki.

Jeśli Jaruzelski miewał w życiu przebłyski zdrowego rozsądku, to ten wymieniony był właśnie jednym z nich. Szybko bowiem okazało się, że wielu wygonionych z Polski żydów stało się zapiekłymi wrogami Polski i Polaków, a nie konkretnie komunistów, ZSRR, sowieckiej kolonii w formie ludowego państwa i wodza Jaruzelskiego. Zignorowali oni także wszelkie zmiany zachodzące w Polsce (zawsze je ignorowali) i nadal ujadają na nas oraz żądają jakichś pieniędzy, przywilejów i ustępstw w polityce. Przykładem niech będzie ekipa z NY, która przez wszystkie te lata aż do chwili obecnej, uzależnia swą jakąkolwiek pomoc lub uwagę poświęconą Polakowi z kraju od opowiedzenia się po ich stronie, czyli np. znalezienia w sobie 1/1000 genów żydowskich (Holland to taki dobry przykład - córuś komucha ale żyd). Głównie dotyka to rozmaitych artychów, którym diaspora może nie tyle organizuje tam występy, co raczej nie przeszkadza.

Reasumując, wygonieni żydzi nie chcą dostrzegać różnic pomiędzy komunistami (z wyłączeniem swoich) i "prawicowcami" i w propagandzie odnoszą się do nich wymiennie. Pan zdaje się nienawidzisz Polaków dokładnie w taki sam sposób jak nowojorska diaspora, więc prawdopodobnie nie jesteś Pan w stanie dostrzec tych wszystkich subtelności.

Obrazek użytkownika Domasuł

18-06-2017 [18:48] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Cos się chyba Imc Waszeci sypie prawicowa narracja. Przeciez prawica powinna dziekowac Jaruzelowi, ze tylu Żydów wykurzyl z Polski. Takiego Jaruzela nam teraz trzeba, żeby wypedzil reszte, nieprawdaż, mocium panie?

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

18-06-2017 [20:04] - Imć Waszeć | Link:

To uważasz, że sama prawica nie poradziłaby sobie z antypolakami (czyli tymi, którzy znaleźli lepsze korzenie i plują na stare), tylko musiała liczyć na jakiegoś ruskiego agenta? Za kogo Pan ma prawicę i od kiedy, hę? Obecnie potrzeba nam człowieka, który powie jasno, że Polska jest państwem suwerennym, a nie czyjąś kolonią, dba o własne sprawy, a nie o cudze, i że w Polsce rządzą się Polacy za pomocą polskiego prawa i konstytucji, a nie muszą dostosowywać prawo i zwyczaje do Talmudu. Coś, co jest jasne dla każdego mieszkańca suwerennego państwa, jakoś nie trafia i nie jest jasne dla Pana? Czy to przypadek?

Obrazek użytkownika michnikuremek

18-06-2017 [05:46] - michnikuremek | Link:

Także myślę, że przyklejanie Jaruzelskiemu łatki antysemity jest bez sensu. "Generał" Jaruzelski był po prostu zwykłym s****synem. I tyle.

Obrazek użytkownika Domasuł

18-06-2017 [18:43] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Jak to, tak walczyl z Żydami i nie będzie bohaterem dla takiego lojalnego prawicowca jak Michnikuremek? Dziwne. Prawica powinna mu za to pomniki stawiac. Przeciez dzięki niemu z Polski ubylo tylu Żydow. Cos się Michnikuremkowi chyba pokielbasila narracja.

Obrazek użytkownika mmisiek

18-06-2017 [02:25] - mmisiek | Link:

Powołany tu przykład Michnika świetnie pokazuje jak bardzo to "środowisko" potrafi być elastyczne i przewrotne aby osiągać swoje cele.
A zarazem jak bardzo należy na nich uważać.
 

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

18-06-2017 [21:41] - zbieracz śmieci | Link:

Był antysemitom-taka prawda ,że g...a nie prawda.Jaruzel był był komunistą wiernie oddanym partii i służbom takim jak były "smiersz" i pochodzenie nie miało dla niego żadnego znaczenia.Czystki dokonano na polecenie Moskwy gdy wrogiem stał się Izrael a przyjaciółmi Arabowie a Żydów potraktowano jak V-kolumnę pracująca na rzecz Izraela .
Doły partyjne tez dołożyły swoje bo co by nie powiedzieć Żydzi nie byli robotnikami ale opanowali najbardziej dochodowe zawody jak lekarze czy adwokaci ,opanowali wyższe uczelnie i stanowiska w administracji .

Obrazek użytkownika Domasuł

18-06-2017 [23:47] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

A teraz tez opanowali? To co z nimi trzeba zrobić?

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

19-06-2017 [05:23] - zbieracz śmieci | Link:

Masz jakieś propozycje ?

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

19-06-2017 [00:29] - Imć Waszeć | Link:

No ale przecież po tych wszystkich Sturach, Hartmanach, Środach, Hollandach, Smolarach, Michnikach, Kuczyńskich, kumplach Baumanów widać wyraźnie, że oni SĄ piątą kolumną, choć nie ma dla nich większego znaczenia czyją. Byle tylko szkodzić suwerenności Polski.

Obrazek użytkownika Domasuł

19-06-2017 [00:41] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Chce Imć Waszeć powiedzieć, ze piece wciąż sa cieple?

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

19-06-2017 [13:26] - Imć Waszeć | Link:

Panie producencie paralizatorów (made in Jeruszaleim), proszę bez chrzanienia po próżnicy. Chyba, że ja nie dostrzegam jakiejś lewackiej pokrętnej ścieżki "rozumowania", prowadzącej od tytularnego nepotycznego chamstwa na katedrach do rozpałki w piecu. Może mnie Pan oświecić?