Syn Jarosława Kaczyńskiego

Z dużym zainteresowaniem obserwuję powolny marsz ku władzy Jarosława Kaczyńskiego. Precyzyjne, skalkulowane ruchy, umieszczenie swoich ludzi w odpowiednich miejscach, na długo przed ostateczną rozgrywką, znamionują, według mnie, polityka sporego formtu.
Pamiętamy te wszystkie watpliwości, które mieliśmy jako wyborcy, kiedy  masowe publikatory w trosce o dokonanie właściwego wyboru podawały, że Kaczyński nie ma prawa jazdy, że konto w banku nie na niego tylko na matkę i  syna też nie ma. Te wszystkie mankamenty w zasadzie dyskwalifikują polityka w nowoczesnej demokracji.
Dziś te wszystkie przeszkody zostały usunięte.
Pracujący dla Kaczyńskiego inżynierowie firmy Google, zaprezentowali w ubiegłym tygodniu samochód, który może poruszać się bez kierowcy. Wyjaśniła sie również sprawa konta bankowego. Antyszambrujący od lat po korytarzach władzy, agent specjalny Kaczyńskiego Tom Fox upublicznił  w ubiegłym miesiącu [ sądzę, że na polecenie swojego pryncypała ]  informacje o stanie jego konta. Podano również przepływy na koncie. Wiemy dziś, że takie słowa jak PIN, Visa, Mastercard, Standing Order czy Direct Debit są dla Kaczyńskiego tak samo zrozumiałe jak dla konia : Wio ! Prrr ! Ot'sie ! czy K'se !
Jednak najbardziej sprytnym posunięciem Kaczyńskiego było oddelegowanie pana Stefana  z Łodzi na członka Platformy Obywatelskiej. Pan Stefan to kompilacja z Hansa Klosa, Maxa Stirlitza oraz agenta Sorge + prof. Pieniążek & George Stephenson, bo dodatkowo zna się na sadownictwie oraz nasypach kolejowych. Wczorajszy  udział pana Stefana w programie TVP Info i poinformowanie widzów, że synem Jarosława Kaczyńskiego jest Janusz Korwin - Mikke, wprawiła mnie w pierwszej chwili w osłupienie, ale chwilę potem odczułem ulgę. Ostatnia przeszkoda padła.
Wiem, że ten syn jest dość krnąbrny. Cóż taka jest dziś ta bananowa młodzież, są tam w tle nawet jakieś związki z subkulturą, jakieś próby samookaleczenia, ale syn to syn. Trzeba kochać i stać murem bez żadnych warunków. Może się jakoś w rodzinie ułoży, samochód dwuosobowy, można pojechać do Kampinosu, pogadać jak ojciec z synem, spróbować odbudować relacje. Jak to w życiu. Nie wiem jak to wszystko się skończy - jeśli tak jak sądzę - to znowu TVN pokaże na wizji siedemnasty z rzędu atak apopleksji Waldemara Kuczyńskiego. Będzie wesoło, nie mam watpliwości. Jest pan Waldek, jest zabawa i oglądalność.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika bolesław

02-06-2014 [23:53] - bolesław | Link:

A może Pan Jarosław nie tylko jest ojcem JKM ale i matką!
Bo przecież matka musi być.A może nie musi tylko POwinna.
Cholera, sam już się POgubiłem jak to w dzisiejszych czasach jest.
A Pan Janusz KM to chłop czy baba? A może zależy od okoliczności?
Media też wszystko dopasują, tak jak z kontem Pana Jarosława.
Dobrze, że jeszcze kota ( na razie?) w tę sprawę nie wmieszały.

Obrazek użytkownika emilian58

03-06-2014 [02:02] - emilian58 | Link:

Pan stefan to nie tylko Hans i ta reszta wymieniona.To jeszcze cztery pancerne i bohaterski (wygrał wojnę!) Owczarek proszę pana Niemiecki.A jeżeli Niemiecki to może na dwie strony wygrywał?Ale to tylko drobiazg taki.Ważne jest że pan stefan konsekwentnie walczy z faszyzmem!A robi to niezwykle POdstępnie nie wahając się użyć kolei żelaznych nawet!I tylko czasem, pragnę zaznaczyć wyraźnie błotników mu POtrzeba.Ale wlaściwie to dlaczego pan stefan ma tracić pinionc na błotniki jakieś?Niech se jego wrogi POkupują parasolki!

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

03-06-2014 [08:52] - NASZ_HENRY | Link:

Niesioł kwalifikuje się do Tworek tylko nie ma kto mu skierowania wypisać ;-)

Obrazek użytkownika sąsiad

03-06-2014 [11:21] - sąsiad | Link:

Niesioł tylko nadaje się do utylizacji bo tego przypadku chorobowego nie da się niczym w tej epoce leczyc a zagrożenie dla ludzkości ogromne, przeogromne!

Obrazek użytkownika jasimalgosia

03-06-2014 [15:58] - jasimalgosia | Link:

"Te wszystkie mankamenty w zasadzie dyskwalifikują polityka w nowoczesnej demokracji." Ani to sa mankamenty, a dyskwalifikuja w zascianku, gdzie zakompleksieni glupole tylko spogladaja, gdzie kto co ma.
W jakiej demokrakcji ktokolwiek takie kryteria stosuje? Ale w kraju szemranych cwaniaczkow trzeba miec jak najwiecej i to najlepiej zajumane.
Ludzie, moze jedyni w Europie mamy polityka aspirujacego do tego, zeby zrobic NAM, a nie SOBIE dobrze i zamiast z usmiechem polozyc nogi na stol i powiedziec: "patrzecie gowniarze", to koncentrujemy sie na pierdolach.