Zamachy w Polsce to kwestia czasu... problemy już są...

Piszę o tym aby nie było zaskoczenia, zdumienia... a także ostrzegam... idzie impreza owsiaka o którym mam zdanie takie same jakie mozna mieć o oszustach politycznych i o ludziach o złej woli. Zaprasza on tzw. uchodzców zza odry na swoja imprezę... on zaprasza czy sily tajemne  jakie za nim stoją i które pomagały mu skubać kasę od mniej wartościowego narodu tubylczego.
MatkaKurka opisywal na swoim blogu http://kontrowersje.net wielokrotnie, wypadki śmiertelne, dość podejrzane oraz oszustwa owsiaka w sprawie bezpieczeństwa imprezy.
Moze dojść do krwawych jatek w wykonaniu islamskich terrorstow ale inspiracja będzie płynąć z berlina.  polska to zbyt ważny element w calej układance starszych i madrzejszych...pokazał to niedawno soros...otwartym tekstem przyznał, ze Polskę, Węgry i Szwecję nalezy wepchnąć do strefy ojro... czyli tak naprawdę, jeszcze jest sporo do ukradzenia w Polsce i nie tylko... Jeśli nie wiadomo o co chodzi to wiadomo, ze chodzi o pieniądze... dlatego nie zdziwi mnie seria zamachów w Polsce...oczywiscie najwiecej do powiedzenia w sprawie bezpieczeństwa będa mieli towarzysze posłowie z łopozycji totalnej... posłowie ??!! co gadam, totalniacy i zdrajcy.
No i przy okazji warto zapytać o sprawy dotyczące Czeczenów, muzułmanów którzy od pewnego czasu "rządzą". W ogóle islam dla mnie to nie religia a ideologia usprawiedliwiająca rabowanie i terroryzowanie innych ludzi. Stąd jeśli ktos jest  zdziwiony zachowaniami Czeczenów niech idzie zameldować o tym koniowi na Helu.  Muzułmańscy bandyci rozumieją tylko jeden język, język siły. Na youtube jest spro filmów, gdzie amerykańscy funkcjonariusze opowiadaja jak niejednokrotnie próbowali po naszemu rozmawiać i zero rezultatu...dopiero kiedy używają języka pustynnych bandytów w sensie( jak go dorwę to mu nogi...) ich islamscy rozmówcy wtedy rozumieją co się do nich mówi. W przeciwnym wypadku mają cię za frajera... zaś praktyka takija czy ketman (znajomo brzmi, nieprawdaż ?) są wpisane w islam...czyli okłamywanie ludzi, zwłaszcza niewiernych jest istotą islamu... szczegółowo można zapoznać się z tym /TUTAJ/ . mało tego w islamie stoi wyraźnie jak byk:  
Koran (3:54) Oni knuli podstęp i Bóg knuł podstęp; a Bóg jest najlepszy spośród knujących podstępy.
Koran (3:28)mówi: „Niech wierzący nie biorą sobie za przyjaciół niewiernych, z pominięciem wiernych!A kto tak uczyni, ten nie ma nic wspólnego z Bogiem, chyba że obawiacie się z ich strony jakiegoś niebezpieczeństwa. Bóg ostrzega was przed samym Sobą i do Boga zmierza wędrowanie.”
Czyli atrybutem Boga w islamie jest umiejętność knucia, podstępów, oszustwa... zaś w chrześcijaństwie, w/w atrybuty dotyczą kogoś zupełnie innego... w takim razie, pojęcia nie mam dlaczego diabła nazywa się ojcem kłamstwa... ;-)
Kiedyś naiwnie myślałem, że allah to inna nazwa tego samoga Boga... okazuje się, że  Mekka miała cały panteon bogów przed islamem, jednym z nich był własnie allah, bóg księżyca... zaś w tradycji europejskiej, chrześcijańskiej, księżyc był symbolem, głupców, kłamców i... kobiet... ;-) jakby co, Hieronim Bosch i jego obraz pt. "Łódź głupców" pokazuje jasno symbolikę głupoty, jest na sztandarze... czyli mam symbolike podwójna, glupotę polityków ()uuujniii jewropejskiej i sprowadzanie zideologizowanych oszustów, którzy oszustwo maja wpisane w religijny kanon wierzeń.
Wracjąc do imprezy woodstok w polsce... radziłbym dobrze przyjrzeć się niemieckim służbom... co jak co ale BND nie jest zbudowane na głupocie, zaś sami nimcy nie byli i nie sa takimi durniami jak ich przedstawiano w czterech pancernych... Przyjmując taka masę islamskich przybyszów na pewno mają sporą kartotekę tajnych współpracowników... mało tego, sa podstawy przypuszczać, że pewne akcje są z inspiracji niemieckich służb... np pamiętne ataki w Nowy Rok... miały one miejsca w różnych miastach niemieckich i wyglądały niemal identycznie... dodajmy do tego, zagadkową śmierć polskiego kierowcy... dlatego, kiedy woodstok się zacznie... o ile sie zacznie... bardziej pilnowałbym tzw. sojuszników z hitlerowa czy żabojadow nie zaniedbujac obserwacji samych muzulmanów... do tego, należy miec na uwadze mozliwość prowokacji gdzie grupa muzułmanów zacznie się "bawić" jak w ów pamietny nowy rok zaś polska ksenofobiczna młodziez sprawi im łomot... czy moze być większy dowód na brak praworządności w Polsce oraz na to, że Polska musi byc pod czujna strażą światłych jak diabli niemieckich służb i innych organizacji sowicie opłacanych przez filntropów takich jak soros...
poniżej dodaje film gdzie David Wood wyjasnia falsz praktykowany pod nazwą takija, gwoli scisłości, takija i ketman to spolszczone wersje, prawidłowo taqiyya i kitman... film byl kiedys z polskimi napisami ale teraz jest tylko po angielsku, moze w swoich zasobach mam go gdzies z polskimi napisami... jak go znajde to wystawię na youtube... zaś kanal źrodłowy "religia pokju" został zamkniety prze siły tajemne na youtube... ciekawe dlaczego ? dlatego proszę archiwizować filmy na swoich komputerach i wystawiać gdzie sie da zwłaszcza na w/w youtube... poniżej film o tym jak w islamie traktuje się naukę... jak islam zapanuje nad calym swiatem, to grozi tak  regres cywilizacyjny przy ktorym upadek cesarstwa zachodniorzymskiego to byla bulaczka z masłem.... następny film mówi o tym, że trzeba uważać w bezpośrednich kontaktach z muzułmanami... nawet z kobietami...  przedostatni film który ilustruje islam jako religie pokoju gdzie są czytane wersy bezpośrednio z koranu...no i na koniec dla poprawy humoru oraz zilustrowania, że takija nie jest obca różnym takim mówiącym po polskiemu... 
 

o problemach jakie juz są z tzw. religia pokoju można poczytać poniżej...   CHODZI O TO, ŻE MAMY JUŻ W POLSCE STREFY NO-GO  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=20426&Itemid=100 

http://wawel.neon24.pl/post/138820,polskie-no-go-czeczeni-i-import-nieterrorystycznego-islamu 

Polskie No-Go, Czeczeni i import "nieterrorystycznego" islamu.

My tu rządzimy, a kto się postawi – marny jego los.
 
http://wawel.neon24.pl/post/138820,polskie-no-go-czeczeni-i-import-nieterrorystycznego-islamu 8.6.2017
W Niemczech "uchodźca" z Syrii zarzyna psychologa, do Polski deportowano z Europy Zach. 700 muzułmanów, 16 tys. wkrótce przybędzie tworzyć No-Go
Powoli wyjaśnia się dziwna sprawa związana z obecnością w Warszawie, Szczecinie, Gdańsku i in. miastach dużych grup pseudo-uchodźców, dziwnie zachowujących się w marketach i w pobliżu galerii handlowych . Oczywiście, w wersji oficjalnej „nie przyjmujemy nikogo”. Ale wersje oficjalne, jak wiadomo są po to, by je dementowali mieszkańcy danego państwa, albo zbyt dociekliwe media. 
Zanim przejdę do polskich stref No-Go muszę wspomnieć o wczorajszym „incydenciku” w niemieckim Saarbrücken (Messerattacke: 27-jähriger Syrer tötet Psychologen). Syryjski 27-letni „uchodźca” zarżnął psychologa w Ośrodku Terapii dla Uchodźców (Psychosocjalne Centrum dla Uchodźców i Migrantów przy Niemieckim Czerwonym Krzyżu). „Kontrowersyjny incydent” wydarzył się w gabinecie psychologa. Powodem była różnica zdań. Oczywiście musimy uważać, by nie reagować ksenofobicznie, ostatecznie komu z nas nie zdarzyło się, że diagnoza lekarska nie przypadła do gustu? A nóż? No cóż, po śniadaniu pewnie z roztargnienia schował do kieszeni lub plecaka – co w tym takiego niezwykłego? Kto nie chodzi do lekarza z nożem, niech pierwszy rzuci kamieniem. I niech nikt czasem nie posuwa się do okrutnej nietolerancji religijnej twierdząc, że styl życia i zdobywania nowych wiernych opisany w Koranie siłą logiki wymusza na stosujących tę księgę nie rozstawanie się z ostrymi narzędziami. 
Jak podaje prasa, jedno jest pewne: nie miało to zabójstwo niczego wspólnego z terrorem. To ważna wiadomość dla zrozumienia poniższych relacji z Polski. Oprócz jednej grupy z Łomży (działała też w Białymstoku i Warszawie) – nie było powiązań kryminalnych, aspołecznych i przestępczych zachowań przebywających w Polsce „uchodźców” z ISIS i terroryzmem. Oni napadają, zaczepiają, kradną, zastraszają, bo taki jest ich... dzień powszedni, czynią to z własnej inicjatywy, jako dzieci swojej „kultury”, swych rodzin a przede wszystkim swej Świętej Księgi,która wręcz zaprasza do terroryzowania „niewiernych”.
ISIS nie ma tu nic do rzeczy. W duchu Księgi jest clou. Reszta to tylko zastosowanie i przejęcie się duchem nawracania mieczem, czy innym ostrym narzędziem. 
 
Czy ktoś wie o tym, że od początku roku do Polski deportowano (jako do kraju, w którym „uchodźcy złożyli wniosek o ochronę) z Zachodu 700 migrantów? To dopiero początek. Na powrót do Polski w najbliższym czasie czeka 16 000 asyl seekers.
 
„Od początku roku z Zachodu deportowano do Polski ponad 700 imigrantów. Musimy ich przyjąć - informuje "Rzeczpospolita". Urząd ds. cudzoziemców podaje "Rzeczpospolitej", na deportację z krajów Europy Zachodniej czeka niemal 16 tys. osób spoza UE, które w Polsce wystąpiły o azyl. Większa część migrantów to Czeczeni, którzy nie czekali na decyzję w sprawie ochrony międzynarodowej i uciekli na Zachód, gdzie otrzymują większą pomoc socjalną niż w Polsce. Jednak zgodnie z przepisami takie osoby muszą przebywać w kraju, w którym złożyły wniosek o ochronę. W związku z tym, gdy zapadnie decyzja o deportacji, Polska musi tych migrantów do siebie przyjąć.”Okazuje się więc, że owymi darczyńcami są Urzędy ds. Cudzoziemców, jak to przypuszczałem w notce o tysiącach Tadżyków składających wnioski. Obecnie islamizację Polski, cichą, sekretną prowadzą Urzędy ds. Cudzoziemców. 
Jeśli tak będzie wyglądało „nieprzyjmowanie” uchodźców przez rząd PIS-u, to wyborcy im podziękują wkrótce. Oczywiście jest tu zapewne czynna dywersja H. Gronkiewicz-Waltz, P.Adamowicza i innych „totalniaków”. Ale nie znaczy to, żeby PIS się tym ubogacaniem nie zainteresował i nie przyhamował tego procederu. 
 
Przejdźmy teraz do tego, do czego prowadzi na polskim gruncie awaria sita przesiewającego kryminalnych darmozjadów terroryzujących okolice. Są to wszystko przepiękne przykłady ubogacania, podzięki za miłosierdzie, wtapiania się „uchodźców” w realia gościnnego kraju: 

http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/342952-czeczenski-terror-w-lininie-i-coniewie-ludzie-pisza-petycje-do-szefa-mswia-boimy-sie-o-dzieci-wideo

 Ten film [jest w oryginale md] koniecznie trzeba obejrzeć! Dla tych, którym Bóg odmówił rozumu i wyobraźni jest to lekcja poglądowa, jak pojawiają się zarodki strefy No-Go przy zaledwie kilkuset wyznawcach Allacha, którzy najechali tubylców. Po obejrzeniu tego filmu tylko niesprawność umysłowa może usprawiedliwić to, że ktoś będzie powtarzać kalki wgrywane do mózgów, kalki o wzbogaceniu kultury, kalki o wtapianiu się muzułmanów w zachodnie społeczeństwa itp głodne kawałki.
 
Czeczeńscy imigranci zaatakowali funkcjonariuszy Straży Granicznej
 http://kresy.pl/wydarzenia/czeczenscy-imigranci-zaatakowali-funkcjonariuszy-strazy-granicznej/ 
 
Łomża, Białystok: Czeczeni zbierali pieniądze i organizowali broń dla terrorystów z ISIS
 http://www.nto.pl/polska-i-swiat/a/lomza-bialystok-czeczeni-zbierali-pieniadze-i-organizowali-bron-dla-terrorystow-z-isis,10608786/  
http://www.poranny.pl/wiadomosci/bialystok/art/5546106,czeczeni-napadli-na-drukarnie-sad-zastosowal-areszt,id,t.html 
 Rodzice ze szkoły w Coniewie: pomóżcie nam bezpiecznie żyć!
 http://www.gorakalwaria.net/news-rodzice-ze-szkoly-w-coniewie-pomozcie-nam-bezpiecznie-zyc,251.html 
 Czeczeni zamknięci za napad z nożem
 http://www.mylomza.pl/home/lomza/item/5117-czeczeni.html 
 "No-go zone" w Górze Kalwarii i okolicy. "Patologia, bezprawie, strach". 
Petycja zastraszanych przez Czeczenów mieszkańców Góry Kalwarii do MSWiA
 http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=20404&Itemid=100 
 
Czeczeni w polskim ośrodku dla uchodźców: Tu jest Państwo Islamskie!
 https://ndie.pl/czeczeni-w-polskim-osrodku-dla-uchodzcow-tu-jest-panstwo-islamskie/

 Zdziwienie? Myślę, że nie ma się czemu dziwić.
Klasyka religii miłości: burdy, terroryzowanie innowierców, napady, wulgarne zaczepki Polskich kobiet w pobliżu Ośrodków, stosowanie pustynnego prawa wendety (pobicie nauczyciela, dewastowanie otoczenia szkoły), handel narkotykami połączony z ich intensywnym... testowaniem, kradzieże, unikanie jakiegokolwiek zatrudnienia, wyłudzanie zasiłków (często wielokrotne poprzez rejestrację w kilku miejscach), parasol ochronny i tchórzostwo Policji, zbieranie pieniędzy na morderców z ISIS, demonstrowanie poczucia bezkarności, zastraszanie mieszkańców, groźby, ataki na służby. 
Czeczeńcy w niczym nie różnią się od innych światłych wyznawców światłej księgi, której jedyną treścią jest jak zmusić frajera do służenia cwaniakom, a gdy odmówi, co z nim zrobić (którą rękę i nogę mu uciąć; rytuał tej „religii” zawiera szczegółowe opisy, np. za sianie zgorszenia nie ucina się lewej nogi i lewej ręki, tylko zawsze... naprzemianległe, jest w tym zapewne jakiś wyższy sposób poznania Boga).
W Austrii np. są już islamskie dzielnice czeczeńskie, np. w wiedeńskiej dzielnicy Kagran, której prężna wspólnota „miłości” utworzyła patrole islamskiej policji religijnej monitorującej ubiór, długość spódniczek, nikotynizm i próby wejścia do sklepów monopolowych ze strony niewiernych (właśnie w tej wiedeńskiej dzielnicy została pobita przez członkinię czeczeńskiego gangu 15-latka z Polski).
Nie ma różnicy czy Czeczen, czy Arab –przekaz Świętej Księgi dociera do każdego chętnego. Może dlatego, iż jest niezbyt skomplikowany i dostępny nawet dla niepiśmiennych: My tu rządzimy, a kto się postawi – marny jego los. Ciekawym (europejskim) schorzeniem jawi się nazywanie tego dzieła przypominającego kodeks grup przestępczych – „świętym”, a działalności tych gangów: religią. Europejczycy to dziwna człowieka być...
A propos tych... 16 tysięcy, które w najbliższych tygodniach i miesiącach ubogacą nasz kraj, to żółtka kartka dla PIS-u. Społeczeństwo patrzy...
 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika michnikuremek

11-06-2017 [12:27] - michnikuremek | Link:

O szkole w Coniewie - cisza. O ataku w Częstochowie - cisza. Czy złapali już bandę muzułmanów , która napadła i porżnęła maczetą Polaka prawie pod samą Jasną Górą? A co z oskarżonym o zabójstwo muzułmaninem w Ełku? Pomocnik, który przytrzymywał ofiarę na wolności!!!!!!! W miasteczkach przy granicy z Niemcami podobno już się zaczyna. Kradną w sklepach , zaczepiają starszych ludzi, kobiety, dziewczynki... Ludzie już się boją, W stolicy ponoć już chodzą w grupach, po sześciu, siedmiu .... Nagłaśniać należy i pomagać ludziom, wzmożone kontrole , inwigilacje.... A może potrzebne są już straże obywatelskie spacerujące po miastach zagrożonych? Dlaczego media milczą w sprawie korytarzy humanitarnych? Dlaczego nie ma zdecydowanych reakcji na proislamskie  wywody biskupów Pieronka czy Nycza? Kto wydaje zgodę na budowanie muzułmańskich osiedli? Dlaczego państwo polskie nie reaguje na działania dywersyjne prezydenta Adamowicza? Kiedy ten PIS przestanie szczekać, a zacznie gryźć?????
 

Obrazek użytkownika xena2012

11-06-2017 [19:05] - xena2012 | Link:

Bardzo Pan łaskawy dla tej Wielgusowej ,tylko 5 głupich wypowiedzi? Ja nie doliczyłam się ani jednej madrej czy choc trochę mądrej w stosunku do jej wszystkich wypowiedzi, a gadać to ona lubi i to bardzo.

Obrazek użytkownika gorylisko

11-06-2017 [20:15] - gorylisko | Link:

czy Szanowna pani uważa, ze nie mam nic lepszego do roboty jak kolekcjonować jej głupie wypowiedzi ? wiem, że to tylko wierzchołek góry lodowej który udaje kopczyk kreta... ale co zrobić, mój czas jest zbyt cenny ;-) zwłaszcza w leniuchowaniu i zajadaniu bananów etc... zaraz zrobię sobie sałatkę z pomidorów... czasu na tę czynność nie uważam za stracony... ;-)

Obrazek użytkownika Jan1797

11-06-2017 [20:32] - Jan1797 | Link:

Na pytanie o projekt „wolne media od wolności” przedstawiony w „prywatnej rozmowie biznesowej”
u Sowy, Struzik odpowiada, że to za przyczyną abonamentu.
Szanowni państwo, proszę się nie dziwić, że uchodźcy grupkami penetrują Warszawę, Struzik jest
tam marszałkiem i odpowie zapewne, że to wina globalnego ocieplenia w Europie.
Kim jest przeciętny baron, ostatnich „cudownych” wyborów samorządowych, każdy wie.
W odpowiedzi na medialną nagonkę o braku naszej solidarności z uchodźcami chciałbym
przypomnieć N.PO i kard. Nyczowi, Warszawski kościół i parafia Wszystkich Świętych w
latach wojny, dała wystarczające świadectwo człowieczeństwa, kropka.
I news, dzisiaj padł kolejny bastion islamistów, jak sobie ww. wyobrażają, gdzie ci ostatni
(wojownicy islamscy) uciekną?
Mina Kropiwnickiego, po wykazie płac „im żyło się lepiej”, boska.
Pozdrawiam serdecznie.

Obrazek użytkownika mmisiek

11-06-2017 [23:27] - mmisiek | Link:

Zdaje się, że w Czeczenii już dawno nie ma żadnej wojny więc chyba spokojnie można byłoby tych wszystkich "uchodźców" odesłać.
A w pierwszej kolejności tych łamiących prawo.
 

Obrazek użytkownika Domasuł

12-06-2017 [00:09] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Gorylisko, nie bądź frajer, nie siej antyislamskiej histerii, bo ona nikomu w Polsce nie jest potrzebna. Rzad powiedział, ze nie przyjmuje uchodzcow i koniec tematu. Niczemu dobremu nie sluza antyislamskie sentymenty. Swiadcza tylko o prymitywnych, religijnych fobiach. Znam wiele Polek, które wychodzą na zachodzie za muzulmanow, rodza im dzieci. Teraz coraz więcej widze ich w Polsce, znaczy ze osiedlają się w naszym kraju. Wlasnie jestem w niewielkiej miejscowości nadbałtyckiej i nawet tu wśród turystow znalazł się jeden Hassan Abdullah z polska zona i wspólnymi dziecmi. Zaakceptuj to, nie bądź oszołomem. Zostaw problem islamski szwabom, angolom i zabojadom - niech oni sobie sami z nim radza. U nas nie ma tego problemu, wiec nie podkrecacaj atmosfery nienawiści.

Obrazek użytkownika gorylisko

01-07-2017 [22:06] - gorylisko | Link:

znaczy się wierzy pan w umiarkowany islam...no to smacznego... no jaaaasneeee a ten islamski zakrwawiony bandzior którego mija kobieta na ulicy Londynu to przypadek... no i łubudu w Manchesterze...niech pan se wytatuuje pszczółkę na czole... póki ten hassan nie będzie jej walił po pusku to nie zamierzam tyłka ruszać... ale jedna jaskółka wiosny nie czyni...
widać, że pan oglądał filmów