Peerel wraca na polskie uczelnie.

Co prawda ta sytuacja wydarzyła się dwa tygodnie temu na Uniwersytecie Toruńskim i jako dziwo przypomina czasy PRL.  Zastanawiam się dlaczego obóz rządzący i sympatyzujące z nim media nie zrobiły z tego rabanu.

W peerel dzieci odpowiadały za swoich rodziców, tak było w przypadku dzieci żołnierzy wyklętych, tak było po marcu 1968, tak było i później.

Do tych komunistycznych wzorców, wraca środowisko wydz. Prawa Uniwersytetu  Toruńskiego , kiedy Bogu ducha winnego Tymoteusza Marca każe się za słowa jego promotora    prof. Lecha Morawskiego o korupcji w SN niedopuszczeniem do obrony swojej pracy doktorskiej.

Sprawa korupcji w SN się potwierdza bo w tej sprawie trwa dochodzenie prokuratury.

Jest to skandal , który pokazuje, że część tego zdegenerowanego środowiska prawniczego, chce, żeby było tak jak dawniej.

Czemu winny temu jest  doktorant Tymoteusz Marzec ? Panie premierze Gowin, czas się wziąć za przewietrzenie uniwersytetów z tego stetryczałego  a zarazem poprawnego politycznie  towarzystwa.

http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2017-05-16/pracownicy-umk-bojkotuja-morawskiego-jego-doktorant-ma-problemy/
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika ...Trzy kropki...

31-05-2017 [13:35] - ...Trzy kropki... | Link:

...Już dawno powinno się tych starych pierdziochów  powywalać  z uczelni!!!...Czy  ich nie obowiązuje ustawa emerytalna???...Widocznie  u  "nadzwyczajnej kasty" zawód przechodzi z ojca na syna i pierdzi się w stołki do śmierci oczywiście bez opłacania ZUS-u, na koszt podatnika!!!...

Obrazek użytkownika Andy51

31-05-2017 [14:07] - Andy51 | Link:

Halo premierze Gowin to do Ciebie.

Obrazek użytkownika Teofila77

31-05-2017 [18:18] - Teofila77 | Link:

PRL nie wraca na uczelnie, on tam wciąż jest. I na niektórych ma się szczególnie dobrze.

Obrazek użytkownika Andy51

31-05-2017 [19:05] - Andy51 | Link:

A może na tych uczelniach są jeszcze docenci marcowi ?

Obrazek użytkownika Teofila77

31-05-2017 [19:17] - Teofila77 | Link:

Ciałem już raczej nie, ale duch ich jeszcze gdzieniegdzie się unosi.

Obrazek użytkownika Andy51

01-06-2017 [08:01] - Andy51 | Link:

Wydaje mi się , że określenie gdzieniegdzie jest zbyt delikatne.

Obrazek użytkownika Marek1taki

31-05-2017 [21:39] - Marek1taki | Link:

PRL i jego marksistowskie nawyki rodem ze stalinizmu jeszcze nie przebrzmiały na uczelniach gdy otrzymały marksistowskie wsparcie z tzw. Zachodu.
Przykład z Hiszpanii opisuje  Leszek Żebrowski:
https://www.facebook.com/Lesze...

Obrazek użytkownika Andy51

01-06-2017 [08:02] - Andy51 | Link:

Terror poprawności i neomarksizmu panuje na uczelniach nie tylko w Hiszpanii o USA nie mówiąc.