AWARIA CZY KOMUŚ SIĘ PRZYPOMNIAŁA CENZURA!?

G D Z I E   J E ST  M O J A  N O T K A  O   N E U M A N N I E???!!!

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Art

30-05-2017 [22:38] - Art | Link:

Właśnie zauważyłem,że poprzednia notka była "niedostępna",czyli nielegalna.Zaczyna się robić gorąco.Ma Pan moje poparcie,a więc jest nas dwóch:domagamy się przywrócenia notki o NejManie!!!

Obrazek użytkownika Tarantoga

31-05-2017 [08:29] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

Art (22.38)

Grazie mille :-))

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

30-05-2017 [23:00] - Imć Waszeć | Link:

Trudno jest się odnosić do czegoś, czego nie było. Ale...
Niech Pan napisze to szyfrem. Neuman to Miś Uszatek, słowa powszechnie uważane za obelżywe, to w kolejności alfabetycznej oryginału: kwiatek, uściskać, pogłaskać, mrugnąć. Albo lepiej, niech Pan to jakkolwiek zaszyfruje, a w następnej notce poda klucz deszyfrujący. Trzeba sobie jakoś radzić z poprawnością polityczną i cenzurą :D.

Obrazek użytkownika Tarantoga

31-05-2017 [08:37] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

Imć Waszeć (23.00)
Wiesz...[przepraszam za przejście na Ty,ale to net] ja miałem spotkania z cenzurą w Krakowie,za Gierka [w stanie wojennym siedziałem] i co ciekawe,to byli to cenzorzy inteligentni
często z doktoratami.Niekiedy można się było dogadac...np.S.Lemowi "wycięli" świnie w jednym opowiadaniu...uparł się cenzor i Lem...awantura dotarła do KW PZPR :-))
I stanęło na tym...że świnia została zastąpiona "draniem"...a cenzor dostał naganę... 

Obrazek użytkownika admin

31-05-2017 [09:51] - admin | Link:

Niech sobie teraz bloger nie dorabia martyrologii. Bo swoimi wpisami wchodzi w buty nie tylko tychże cenzorów ale tych, co za nimi stali i wydawali rozkazy: "Kara śmierci i do dołu ze śmieciami komunalnymi". To cytat nie z głębokiej komuny ale z wczoraj, z blogu Tarantogi. Jeszcze jeden taki wybryk i po blogu zostanie wspomnienie. W zasadzie za dodatkowe wycieranie administracji komunistyczną cenzurą już to powinienem zrobić..

Obrazek użytkownika Goral Supreme

31-05-2017 [01:45] - Goral Supreme | Link:

Nie psejmuj sie chlopie !
Mnie sie dzisioj tes dostalo bo robilek se no te wyyyyciecki losobiste (nawyt niy wiym co to :-(( ) z jednym takim co dupnym  bacom chce zostac w tych wyborach co bydom niedlugo we wsi i miostach a przeszlosc ciagnie sie za nim jak smrod w gorolskich gaciach..no to zek mu cisniynie juhy podnius..A lon puscil mnie przyspiywke ze z zardzewialom flintom wyjdzie chalupy i zacnie strzylac do juhasickow i bacow bo takie jest jego zbojeckie prawo..Godom ci usmiolek sie z moimi ujkami co tyn waryjot pusco na dodatek z chlopa co juz go diabli wzieli..as mi jaja spuchly..Waryjot jesce niy wiy co to znacy zaconc z gorolami.A jak mu ta zardzewialo flinta nie wypoli a my bydemy za winklem z ciupazkami to co bydzie ???  Skasowali mi dzisioj mnostwo entelektualnych losobistych wyciecek ,lod krucyfixa! az zol dupe scisko !Mozg mi sie troche zlasowol lod tego entelektualnego wysilku...uff...i wsycko na nic bo nawet te wyciecki slonecka dziynnego nie zobacyly...Napij sie lepiej lokowitki i zagryz wyndzonym syrem to ci przyjdzie zol sprawiedliwy ...hej..
Ale cenzor swoj chlop i wiela ni moze bo go pany z zamku scigajiom jak tu poltycnego porzondku ni ma..
Dlatego lon musi scigac nos lot casu do casu zeby mu dudki dali..Hej!
Pisem po nasmu coby panocki to puscily...Hej !

Obrazek użytkownika Tarantoga

31-05-2017 [08:40] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

Góral Supreme (1.45)
Zaś byk się mioł psejmować...
Pedosz ze tsa to łokowitkom psepić...dobrze godosz! 
Hej!

Obrazek użytkownika Goral Supreme

31-05-2017 [13:37] - Goral Supreme | Link:

No i miyj bacynie co naso Goralsko kultura nieco inno lod tych panockow z miosta.i lone majom inne luwazanie,,A to ich blog... wiync trza casami lobyrtnonc sie z rozumem i jynzykiem...co nie przeskodza w dalsym ciongu bacyc po nasymu :-)) Hej..idom se idom lowiecki granicom,lowcorzycek za nimi lobroco policom  :-)) Warzom jus u wos syr ?

Obrazek użytkownika admin

31-05-2017 [06:47] - admin | Link:

Tarantoga - na śmietniku. Obym więcej nie czytał, co czy raczej kto na tym śmietniku miał się znaleźć. Lepiej wziąć coś na nerwy albo chociaż policzyć do 10 zanim coś takiego się napisze. 

Obrazek użytkownika Tarantoga

31-05-2017 [08:50] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

Szanowny Adminie! 
Nie oburzają Pana słowa Neumanna,ale moja konkluzja,że powinna być przywrócona kara śmierci...a za podobne skojarzenia Neumana...przypominam że to w Katyniu wrzucano 
zwłoki do dołów i przedzielano warstwy ciał naszych żołnierzy...powiedzmy "różnymi nieczystościami"
Proszę uprzejmie spokojnie przeczytać notkę [ja mam odmowę dostępu] i nie reagować emocjonalnie.
Strefa wolnego słowa...wolna rączka ale w trybach?
Przypomina mi się cały czas twierdzenie Bruno Miecugowa a'propos cenzorów....
http://pesymizm.salon24.pl/782173,slawomir-neumann-czlowiek-kultury-turanskiej

Obrazek użytkownika angela

31-05-2017 [12:29] - angela | Link:

Witam, a zaczelo się od PW. 
Juz to bylo zastanawiajace. 
Komu przeszkadzalo, ze sie ludzie komunikowali. 
Wkrötce tylko drrr KP zostanie Naszym Blogom
Pozdrawiam serdecznie . 
 

Obrazek użytkownika admin

31-05-2017 [13:16] - admin | Link:

Jeśli ktoś jest ślepy i nie widzi ani PW, ani żadnych innych blogów poza KP, to może i tak. Współczuję dysfunkcji 

Obrazek użytkownika Domasuł

31-05-2017 [15:24] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Panie Tarantoga, nie wiem czy Pana zona bije czy co, ale Pan jest naprawdę jakiś pokiereszowany. To już nawet nie ekstremizm, tylko problem z panowaniem nad soba. Admin ma absolutna racje.