Timmermans przyjedzie do Michnika i pocałuje go w stopę

Lewak ciągnie do lewaka. Jeden z najbardziej agresywnych krytyków rządu polskiego, wyglądający na jowialnego pana , ale skończony lewak Franz Timmermans , przyjeżdża do drugiego lewaka Michnika , któremu katolicka i konserwatywna Polska stoi ością w gardle.

Rząd polski i słusznie nie chce rozmawiać z Timmermansem i widocznie w drodze rekompensaty co prawda z prywatną wizytą, zawita on u guru lewactwa Adasia Michnika.

Brakuje tylko Sorosa ale on mimo tego, że lewak ma kasę, ale wydaje się , że nie chce kupić kolejnych udziałów w GW, która wpadła w korkociąg i z coraz większą szybkością zmierza do nieprzekroczenia nakładu 100 tys. sztuk.

Wymienieni przeze mnie trzej panowie mają jeden cel, chcą na wzór i podobieństwo człowieka radzieckiego, stworzyć człowieka europejskiego, który nie będzie miał żadnych wartości, nie będzie religijny a  jedynym wyznacznikiem będzie mamona i poprawność polityczna.

Na szczęście są takie kraje jak Węgry i Polska, które nie dają się spacyfikować poprawności politycznej, do których dołącza coraz więcej  zwykłych Europejczyków.

Mimo nachalnej propagandy przeważnie lewicowo-liberalnych mediów, ludzie wiedzą swoje, a popularność partii konserwatywnych i prawicowych wzrasta.
 
https://wpolityce.pl/polityka/340116-establishment-w-narozniku-dziejow-timmermans-przybedzie-z-wizyta-do-polski-do-samego-adama-michnika
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marek1taki

18-05-2017 [13:52] - Marek1taki | Link:

"chcą na wzór i podobieństwo człowieka radzieckiego, stworzyć człowieka europejskiego, który nie będzie miał żadnych wartości, nie będzie religijny a  jedynym wyznacznikiem będzie mamona i poprawność polityczna."
- prawdziwe oblicze unii

Obrazek użytkownika Andy51

18-05-2017 [14:16] - Andy51 | Link:

Może nie całej Unii, ale dużej części.

Obrazek użytkownika mada

18-05-2017 [13:55] - mada | Link:

siad Timmermans - siedzi
na kamieni kupie -
hej! chodzi Michnik w koło
całuje go w...coło
hej!

Obrazek użytkownika Andy51

18-05-2017 [14:16] - Andy51 | Link:

A później odwrotnie.

Obrazek użytkownika xena2012

18-05-2017 [17:30] - xena2012 | Link:

no to jak ci trzej panowie chcą stworzyć człowieka europejskiego przez wymieszanie wszystkich ras? I czy powstałe w ten sposób dzieło spełni ich oczekiwania w kwestii chociażby rugowania religii jeśli w tej mieszance będą muzułmanie? Już to widzę.A jak będzie wyglądało prawo europejskie skrzyzowane z szariatem? Wypośrodkowane? Wątpię. 

Obrazek użytkownika Andy51

18-05-2017 [18:29] - Andy51 | Link:

Oj mają ci panowie o czym myśleć, Niech myślą i tak nic z tego nie będzie.