Nie uchodźcy, tylko imigranci zasiłkowi i terroryści

Jak by nie zaklinać rzeczywistości to ci, którzy przybywają do Europy, to są imigranci zasiłkowi i terroryści. Lepiej wyjść z UE niż skazać się na zagładę. Komisja Europejska może straszyć sankcjami, ale to są strachy na Lachy, jak chcą straszyć, to muszą wziąć pod uwagę, że my też możemy na nich nałożyć sankcję, czyli nałożyć podatek na ich produkty i przestać płacić do budżetu UE  
Dla potwierdzenia mojego wpisu przedstawiam dane ze Szwajcarii dotyczących tak zwanych uchodźców; 
W Szwajcarii Wśród uchodźców z Erytrei 91 proc. nie pracuje, jeśli chodzi o przybyszy z Iranu 84 proc., a w przypadku Syryjczyków 87 proc. Nawet uchodźców ze Sri Lanki, którzy uchodzą za najlepiej zintegrowanych, nie ciągnie specjalnie do pracy. 75 proc. jest bezrobotnych i żyje z zasiłków. Oraz 89 proc. Turków. Najbardziej pracowici są Chińczycy, ale i tak 69 proc. z nich jest na garnuszku gmin, które nie wiedzą już skąd wziąć pieniądze na wypłatę zasiłków. Tak że nie mamy wyjścia i musimy się im przeciwstawić. 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

17-05-2017 [23:22] - Imć Waszeć | Link:

Nie imigranci zasiłkowi, tylko po prostu oszuści i naciągacze. Nie ma znaczenia, że oszust przybywa morzem i lezie przez druty kolczaste, żeby w efekcie nic nie robić i dobrze pożyć. Jego plan nie zakłada podjęcia pracy zarobkowej i kropka. Oszust to oszust i jedynym jego celem jest dokonanie oszustwa. Mówmy jak jest i nie dajmy sobie narzucać marksistowskiego języka.

Obrazek użytkownika xena2012

18-05-2017 [09:34] - xena2012 | Link:

Od wczoraj jesteśmy wręcz bombardowani sprawą tzw.uchodźców,których opozycja nie chce odróżnić od imigrantów zarobkowych.Coraz częście słyszymy głosy żądające ich przyjmowania w parafiach.Dziwne ,że opozycja tak przeciwna kościołowi i rugujaca go z życia publicznego , tak wyśmiewająca parafialny ,,zaścianek i ciemnogród'' nagle zaczyna rządzić tymi parafiami jak swoją własnością. Ilu uchodźców deklaruje przyjąć np.prezydent Gdańska,który jak wiemy posiada sporo nieruchomości o których nawet ,,nie pamięta'' w zeznaniach podatkowych?

Obrazek użytkownika Gniewko

18-05-2017 [13:40] - Gniewko | Link:

Zastanawiam się, czy część polityków PiS nie jest upośledzona umysłowo, bo ciągle mówi o uchodźcach, zamiast mówić, że to są imigranci zasiłkowi i terroryści. Muszą oni zmienić narrację albo przenieść się do PO.