Program Kononowicza programem PO, „nie będzie niczego”

Były kandydat na prezydenta Białegostoku Krzysztof Kononowicz miał bardzo proste hasło wyborcze, które brzmiało „nie będzie niczego”.

Wydaje się, że PO podkradło program Kononowicza i zdaje się mówić „ nie będzie niczego”. Nie będzie IPN, nie będzie CBA, program 500+ będzie albo nie będzie, emigranci będą witani przez samą posłankę Muchę, która będzie śpiewała im piosenki w zamian być może emigranci ją ubogacą. W jaki sposób można tylko przypuszczać.

Pozwólmy mówić Schetynie z zapaleniem ucha  i innym przedstawicielom tej partii, pozwólmy donosić im na lewo i na prawo europejskim elytom .

Niech urealnianie wszystkiego znaczy urealnianie wg. speca ekonomicznego PO prof. Andrzeja Rzońcy.   
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika StachMaWielkieOczy

16-05-2017 [12:03] - StachMaWielkieOczy | Link:

Śpieszmy się poznawac programy platformy , tak szybko odchodzą...

Obrazek użytkownika Andy51

16-05-2017 [13:05] - Andy51 | Link:

Oj tak.

Obrazek użytkownika xena2012

16-05-2017 [17:42] - xena2012 | Link:

mimo wszystko widzę wyższość ,,programu' aby było by nic nie było''  Kononowicza nad tym ,,aby bylo tak jak było byle z PO'' ..Przynajmniej Kononowicz nie zwraca sie o bratnią pomoc do zagranicznych osrodków i unijnych decydentów. 

Obrazek użytkownika Andy51

16-05-2017 [18:04] - Andy51 | Link:

Niezwracanie się Kononowicza do do zagranicznych ośrodków, jest istotnie zasadniczą różnicą.Poza tym hasła Kononowicza i PO są prawie takie same.