Donald Tusk a'la Che Guevara i inne skojarzenia...

Doprawdy ja już nie wiem jakimi słowami mam określać intelektualno-wiedzowo-polityczno-osobowościowy poziom tzw. "totalnej opozycji". Czy to już totalny kretynizm, czy zwykłe prostactwo? Czy to jakaś ułomność umysłowa czy celowa autodestrukcja lub zwykła prowokacja? A może już całkowita bezradność i bezsilność wobec rządów PiS skłania ich do chaotycznych i bezmyślnych działań?

Jednego natomiast jestem pewien. Ci nasi biedni totalniacy wzbudzają coraz większy śmiech i chyba nie było jeszcze tak humorystycznej i skłaniającej do kpiarskiego szyderstwa politycznej grupy w Polsce. Nieodżałowany Stanisław Bareja miałby gotowy scenariusz filmowy...

Co trzeba bowiem mieć w tych łepetynach, aby swojego "Króla Europy", Donalda Tuska witać na Dworcu Centralnym w Warszawie jego portretami na czerwonym tle.


foto: autor: fot. PAP/Bartłomiej Zborowski


  
Nie wiem, ale ja mam jednoznaczne skojarzenia z...Podobno poseł Szczerba stwierdził, że ta czerwień z D. Tuskiem w tle (albo D. Tusk z czerwienią w tle) jest "przeciw antyeuropejskim rządom PiS" (czy jakoś tak), jako tzw. "czerwona kartka"... Hm...

Chociaż może jednak nie ma się co dziwić, skoro dzisiejsze unijne elity demoliberalno-lewackie to przecież w czystej postaci kulturowi spadkobiercy K. Marksa, L. Trockiego, W. Lenina, A. Gramsciego czy też Mao Zedonga. A przecież D. Tusk został przez te elity namaszczony ich "królem".

A może jednak to makiaweliczna prowokacja samego G. Schetyny wobec swojego znienawidzonego partyjnego kolegi?

 
Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...
http://krzysztofjaw.blogspot.com/
kjahog@gmail.com

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Adam66

19-04-2017 [20:07] - Adam66 | Link:

To przekaz dla mediów zachodnich, w większości lewackich - proletariacka czerwień z żółtym żonkilem, od niedawna symbol powstania w gettcie warszawkim - bo o nim zachód dużo wie w przeciwieństwie do powstania warszawskiego. No i na dodatek ten główny witający, o którego innej orientacji seksualnej się słyszy tu i tam...
Dla normalnych ludzi to beka ale dla lewackiego zachodu to pełen symboliki przekaz z "faszystowskiej" Polski...
Pozdrawiam
Tutaj więcej: http://naszeblogi.pl/46273-tyl...

Obrazek użytkownika Domasuł

19-04-2017 [21:51] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Autodestrukcja? To sa chyba Pana pobozne zyczenia. Opozycja zyska na tej wizycie niestety. Czerwone karteczki nie maja tu nic do rzeczy. Opozycja (konkretnie juz tylko PO) jest na fali wznoszącej i nie widze możliwości zatrzymania tego trendu. Musialoby wydarzyć się cos spektakularnego. Tylko co? Podwyzszenie 500+ na 1000+? Poprawi to notowania tylko na chwile.

Obrazek użytkownika ruisdael

20-04-2017 [08:34] - ruisdael | Link:

 "Opozycja (konkretnie juz tylko PO) jest na fali wznoszącej i nie widze możliwości zatrzymania tego trendu."- oczywiście ma Pan prawo do takiego osądu, ale twierdzenie, że Ziemia jest płaska nie jest poparte empirią.