I ZA TAKIE COŚ NIEMCY PŁACĄ ?!

I takie coś jest vice marszałkiem sejmu [specjalnie małymi literami] 
Ale nie oto chodzi...tylko ile % naszego "obywatelskiego społeczeństwa" uwierzy w ten bełkot?
Szczerba mówi o "europejskiej Europie",której "krółem" jest Donald I Wielki.

Idioci biegiem zapieprzają na dworzec....jedni za pieniądze,jedni bo partia zmusiła,inni bo HGW rozliczy przy premii...inni bo Kluby GP...
Nawet zwierzęta nie zjedzą śmierdzącego ochłapu,a "obywatelskie społeczeństwo" łyka i się cieszy...bo ma SCOOP,NEWS,żółte i czerwone paski.

A Solorz i Walter przeliczają € i $,które im wpływaja na konto...i sobie powtarzają:"dziki kraj,teoretyczny,kamieni kupa itd."
Portale też liczą...blogi,komentarze,wejścia...te "nasze" i te "ichnie"...jest sensacja,jest kasiora...będzie na wspaniałe wakacje. 

 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

19-04-2017 [17:01] - xena2012 | Link:

Ależ rozrzewniona ta paniusia.Moznaby pomyśleć ,że to jakas smarkata zakochana nastolatka.Nie pobiła się z panią Jandą i Hołdysem kto pierwszy ucałuje drogą dłoń,wręczy bukiet,zapewni o swym oddaniu?

Obrazek użytkownika Tarantoga

19-04-2017 [19:56] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

Wszystkie media w tym teoretycznym państwie ocipiały! Pardon la mot...
Wszędzie osoby z PO jako "goscie" i wycie do Tuska...jako Zeusa Gromowładnego.
A Tusk miał za darmo reklamę,lansowanie i "wejscie smoka".
Głupi naród,debilne media....i oto chodzi!