Dwie głowy, trzy nogi i cztery miednice, co na to PiS?

Jak Tusk, Kopacz, Sikorski, Komorowski zdali egzamin w kwietniu 2010 r. świadczą ekshumacje dokonane po dojściu PiS do władzy. Już za czasów rządów PO-PSL  w dokonanych ekshumacjach  stwierdzono, że doszło do zamiany ciał.

Ale ekshumacje dokonane w tym roku świadczą o niebywałym zbydlęceniu Rosjan i rządu PO-PSL , które to zbydlęcenie legitymowało, zwłaszcza min.  zdrowia pani Kopacz, która ręka w rękę…..itd.

Otóż w jednym z ekshumowanych grobów dokonano makabrycznego odkrycia. „W jednej trumnie znajdowały się dwie głowy, trzy nogi i cztery miednice. Z szacunku do rodzin celowo nie podajemy, po której ekshumacji dokonano tego odkrycia”.

Mając takiego sprzymierzeńca jak Tusk, Rosjanie zachowywali się jak barbarzyńcy, mając zapewnienie, że nie będzie żadnych ekshumacji. Chce być złym prorokiem, ale przypuszczam , że to nie koniec odkrywania barbarzyństwa Rosjan i ich wspólników z rządu PO-PSL
http://wpolityce.pl/smolensk/335691-ujawniamy-makabryczne-odkrycie-po-ekshumacji-ofiary-1004-oto-do-czego-byli-zdolni-rosjanie-dzieki-zakazowi-otwierania-trumien
http://wpolityce.pl/smolensk/335765-internauci-nie-kryja-oburzenia-po-doniesieniach-wpolitycepl-dot-ekshumacji-czemu-milcza-dzis-ci-co-ponoc-wowczas-zdali-egzamin
 
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Galiński

15-04-2017 [14:23] - Galiński | Link:

Kiedy widzę, w TVP, jak Kopacz koncertowo łgała /o pracy ramię w ramię, o wspaniałej pracy rosyjskich patomorfologów, itd./ w obecności Putina i Anodiny, to dochodzę do wniosku, że Marszałkiem i Premierem została na wniosek PUTINA. To musiało się IM spodobać!Ten KGBowski sznyt!

Obrazek użytkownika mada

15-04-2017 [15:33] - mada | Link:

a PO-rodziny dalej są przeciw ekshumacji, im wszystko jedno

Obrazek użytkownika Andy51

15-04-2017 [16:10] - Andy51 | Link:

Co Ty chcesz od troglodytów.

Obrazek użytkownika Andy51

15-04-2017 [16:09] - Andy51 | Link:

Ja z kolei jak widzę Kopacz to mam odruch wymiotny.

Obrazek użytkownika xena2012

15-04-2017 [15:36] - xena2012 | Link:

,,a co na to PiS'? Może lepiej zwrócić się z pytaniem do męża z jednej z ofiar  pana Deresza,który zawsze podkreślał,że ekshumacje to tylko strata czasu.On ekshumacje traktuje jako zachciankę PiS-u .

Obrazek użytkownika Andy51

15-04-2017 [16:11] - Andy51 | Link:

Czego Ty wymagasz od takiego typa jak Deresz.

Obrazek użytkownika Domasuł

15-04-2017 [19:51] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

To dla mnie od początku było niebywale i niezrozumiale, żeby dla partyjnych gierek poswiecic pamięć najbliższych. Wydawalo mi się, ze wszystkie rodziny ofiar będą mowic jednym glosem i zadac od władz polskich zdecydowanych działan. A jednak nawet w tym przypadku zdecydowaly przyziemne kalkulacje i animozje. Bo co? Bo ktoś moglby ich posadzic o wspolprace z pisiorami? To się dopiero nazywa zbydlęcenie. Szok. Wśród jakich ludzi mieszkamy?

Obrazek użytkownika kazimierz mroczynski

15-04-2017 [19:14] - kazimierz mroczynski | Link:

Coś od pewnego casu mówi mi, że w tej ekshumowanej trumnie lub następnej będa elementy ciała  człowieka nie z delegacji Polskiej.

Obrazek użytkownika Domasuł

15-04-2017 [19:53] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Czyli kogo?

Obrazek użytkownika Andy51

15-04-2017 [20:08] - Andy51 | Link:

Też przez chwilę o tym myślałem, że nagle pojawi się jakieś truchło  Wańki czy Saszy, 

Obrazek użytkownika Lektor

15-04-2017 [22:13] - Lektor | Link:

.......... a co na to PIS ?
Ano PIS stwierdził, że ruscy patomorfolodzy jak również Misiewicz nie mają kompetencji do zajmowania takich stanowisk i należy ich wy .....

Obrazek użytkownika Andy51

15-04-2017 [23:11] - Andy51 | Link:

To wszystko na co Cię stać ?

Obrazek użytkownika twardek

16-04-2017 [01:54] - twardek | Link:

Jeżeli na gruncie naukowym nikt nie obali podstawowego ustalenia zespołu dr Berczyńskiego z ostatniej prezentacji, to Rosja ma współudział w zamachu, przynajmniej gdy chodzi o naprowadzenie samolotu na kolizyjny „tor” z ziemią. Czy sprawa ma drugie czy jeszcze trzecie dno, to się być może okaże, ale już teraz wiadomo, że Rosjanie dodali sobie do udziału w zbrodni także barbarzyńskie łajdactwo w postaci profanacji zwłok ofiar zbrodni.
---
Jest jednak szczególny aspekt sprawy: mleko się rozlało. Oba fakty (udział w zamachu oraz profanacja) przedostały się do opinii publicznej co implikuje (?) konieczność wyrażenia reakcji Polski w kategoriach stosunków międzypaństwowych z Rosją.
Jest o czym myśleć. Nie ulega wątpliwości, że końcowe ustalenia zespołu dr Berczyńskiego powinny zostać przedłożone do konsultacji/weryfikacji międzynarodowemu zespołowi, udział w którym zaadresuje się także na Rosjan. Później chyba jakiś trybunał. A później …?
Trzeba się liczyć z kłopotami z ukonstytuowaniem zespołu międzynarodowego i nie mniejszymi z procedowaniem oskarżenia na gruncie prawa.
 

Obrazek użytkownika Andy51

16-04-2017 [09:27] - Andy51 | Link:

To wszystko jest bardzo ciekawe co piszesz, ale jest pewne jak amen w pacieżu, że ta tragedia nie mogłaby się rozegrać bez udziału a przynajmniej  wiedzy Tuska.

Obrazek użytkownika twardek

16-04-2017 [16:47] - twardek | Link:

Współdecydowanie o czyjeś śmierci wymaga u „słabych”  silnej podstawy prawnej albo - u "mocnych" - szczególnych właściwości osobniczych .  Objaśnił mi to starszy kumpel,  który, na zmianę  z kilkoma innymi kolegami, wykonywał wyroki śmierci na przyłapanych gestapowcach oraz  esesmanach .  Heniek Dzięgielewski. Nazwiska nie ukrywam, bo z tej rodziny nie żyje już nikt a nie zastrzegł sobie milczenia (ten, którego starszy brat był trenerem pływaków w Legii).
Tusk nie kwalifikuje się do żadnej z tych kategorii. To jest „cwanawy” dupek.
 

Obrazek użytkownika alchymista

18-04-2017 [07:02] - alchymista | Link:

Oj tam oj tam.
Staruszek Morawiecki uważa, że ekshumacje zwłok nie są potrzebne...
Że papierosy zaszywali? Że świetnie się przy tym bawili? No to co? Kieliszka w nikim nie zaszyli, zuch, maładcy!
Polubiłem tego człowieka gdy przemawiał jako marszałek senior. Teraz widzę, że coś z nim jest nie tak i nie mam na myśli starczej demencji. On jest całkiem przytomny, a wypowiedzi ma przemyślane. I w tym problem.