Bandziory w TVN śpieszą z pomocą sędziom

Jak trwoga to do bandziora, tej zasadzie hołduje nieoceniona TVN. W programie „ Czarno na białym” wystąpił duet nieliczny ale śliczny, sędzia Żurek i anonimowy bandzior postawiony wysoko w hierarchii półświatka.

Zarówno sędzia Żurek właściciel 30 nieruchomości  jak i gangster śpiewali wspólnie w duecie , że skutkiem upubliczniania oświadczeń majątkowych sędziów będą dokonywane na nich i na ich rodzinach napady i morderstwa.

Nerwowe działania światka sędziowskiego wspieranego przez gangstera, świadczą o tym, że min. Ziobro celnie  „uderzył” w nadzwyczajną kastę ludzi.
Po prostu ma być tak jak było, ale nie ze mną te numery Bruner mówi minister Ziobro.

Transparentność , jawność oświadczeń majątkowych uwiera sędziom jak kamień w bucie.

Mało tego w TVN niczym w horrorze u Hitchcock buduje napięcie  lektor podsycał poczucie wzrastającego zagrożenia dla sędziów oraz ich rodzin, wręcz wendetty, jak powiedziano.

Tonący brzydko się chwyta i sędzia Żurek był tego najlepszym przykładem.
 
http://wpolityce.pl/polityka/335536-nasz-news-krrit-zada-wyjasnien-od-tvn24-za-manipulacje-i-wypowiedzi-gangstera-w-materiale-o-oswiadczeniach-majatkowych-sedziow
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika spike

14-04-2017 [10:47] - spike | Link:

"...skutkiem upubliczniania oświadczeń majątkowych sędziów będą dokonywane na nich i na ich rodzinach napady i morderstwa."

to jest ciekawe, szczególnie jakby nie licząc pensje po 25 tys./m-c, daje to 300 tys./rok, jak z tego wyżyć, budując-kupując sobie dom, utrzymać rodzinę, samochody i jeszcze odłożyć na zakup ponad 20 domów ????? ilu takich Żurków jest w sądach wszelakich ?
Skoro się obawiają o swoje i rodziny bezpieczeństwo, to ile zarabiają? a jak zarabiają od tych co okradają i napadają, to czego się obawiają, tacy będą ich chronić lepiej niż źrenicy własnego oka :)))

Obrazek użytkownika Andy51

14-04-2017 [11:14] - Andy51 | Link:

Faktem jest, że z tej pensyjki trudno wyżyć. :-)

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

14-04-2017 [12:23] - zbieracz śmieci | Link:

Andy,dla Ciebie i wszystkich co doprowadzili do dobrej zmiany ,walcza aby jej nie zabito,zmiany która jest najlepszą rzeczą jak wydarzyła się w Polsce po wojnie  zdrowia i pomyślności!
Wszystkim tym złodziejom i tym co by było jak było życzę zdrowia bo zdrowie będzie im potrzebne przy przekopie prez Mierzeję i inne prace gdzie siła ich rak bedzie potrzebna.

Obrazek użytkownika Andy51

14-04-2017 [15:06] - Andy51 | Link:

Nie za wiele mogę, ale będę robił co w mojej mocy.

Obrazek użytkownika Guildenstern

14-04-2017 [20:58] - Guildenstern | Link:

Można jakoś przybliżyć te zasługi? Poza klepaniem w klawiaturę oczywiście.

Obrazek użytkownika Andy51

15-04-2017 [09:40] - Andy51 | Link:

Nie musisz czytać tego co ja piszę.

Obrazek użytkownika Guildenstern

16-04-2017 [00:42] - Guildenstern | Link:

A ty nie musisz obrażać osób, które mają odmienne zdanie. Poza tym pytałem o zasługi (poza klepaniem w klawiaturę). Kogoś się sklepało ostatnio?

BTW skoro ma być to towarzystwo wzajemnej adoracji... i innych uprzejmości, to proszę to napisać wprost. Jeśli o mnie chodzi to jak na razie widzę blask księżyca odbity w stawie.
P.S.: Powinien się Pan cieszyć, że jeszcze Panu ktoś może szczerze wygarnąć. Są tu takie postacie (oraz na niezależnej), które w tej materii korzystają z immunitetu. Nowa arystokracja, normalnie... jak u Ruskich. Tyle, że poczucie nieomylności nie działa zbyt dobrze na zdrowie psychiczne.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

14-04-2017 [13:03] - zbieracz śmieci | Link:

Jak sie okazuje to menago zespołu śpiewającego na marszach alimenciarza jakieś czarne tango okazuje się być sutenerem i handlarzem "żywym towarem" i czeka na wyrok w Krakówku..Co ciekawsze powiedział ,że po wejściu w politykę oczekuje tylko wyroku w zawiasach...!?

Obrazek użytkownika Andy51

14-04-2017 [15:07] - Andy51 | Link:

Oni wchodzą do polityki dla tych zawiasów.

Obrazek użytkownika mjk1

14-04-2017 [13:58] - mjk1 | Link:

A ja założę się, nie o wszystkie pieniądze, tylko o głupie dwa piwa, że ani jednemu z tych Żurków włos z głowy nie spadnie. Podobnie jak Jaruzelskiemu, Kiszczakowi, Milerowi, Kwaśniewskiemu, Komorowskiemu, Arabskiemu, Tuskowi, czy Kopaczowej. Kolejny temat zastępczy dla pisowskich lemingów. Tymczasem ustawy gnębiące i dojące społeczeństwo z resztek pieniążków przechodzą w Sejmie niezauważone a plebs się Żurkami i Misiewiczami podnieca.

Obrazek użytkownika Andy51

14-04-2017 [15:07] - Andy51 | Link:

Piszesz o PO ?

Obrazek użytkownika Art

14-04-2017 [15:17] - Art | Link:

Wujec rozjechał człowieka na pasach,wymijając poprzedzający samochód,powodują trwałe kalectwo.No i co?Nawet zawiasów nie dostał.Pieszy na pasach sam sobie winien.Powinien wiedzieć,że polityk nadjeżdża i ma ważniejsze sprawy na głowie,niż jakiś tam pieszy.Polak jakiś.

Obrazek użytkownika Andy51

14-04-2017 [16:23] - Andy51 | Link:

Dlatego potrzebna jest reforma sądów.

Obrazek użytkownika xena2012

14-04-2017 [17:04] - xena2012 | Link:

Gangsterzy doskonale wiedzą który z sędziów bierze , ile bierze i jak często bierze Wniosek co do kondycji finansowej sędziów nasuwa się sam.Tak więc zbedny jest strach o potencjalny napad,rabunek i pokrzykiwania w TVN.

Obrazek użytkownika Andy51

14-04-2017 [18:12] - Andy51 | Link:

Zgoda, w szemranym towarzystwie dobrze wiedzą, który sędzia bierze i ile.

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

15-04-2017 [05:03] - Kazimierz Kozio... | Link:

niestety ich propaganda jest retransmitowana przez nasze media. rozumiem ze ogladasz TVN zebym ja nie musial:-)
trzeba koniecznie minimalizowac publiczne odnoszenie sie do ich wydalin. nasze riposty sa dla nich paliwem a co wiecej przyczyniaja sie do ugruntowania ichnich odbiorcow w przekonaniu ze sa rownoprawnymi z nami partnerami politycznymi. tak wlasnie czuja sie resortowi zamiast czuc sie pariasami. 

Obrazek użytkownika Andy51

15-04-2017 [09:39] - Andy51 | Link:

Bardzo słuszna uwaga.