Histeria "prawicowych" Blogerów

Czytelnicy blogów prawdopodobnie mają świadomość, że blogerskie teksty mają minimalne szanse „naprawiać Polskę” (a jeszcze mniejszą, bo zerową, „wpływać na rząd”); muszą więc oni mieć niezły ubaw, gdy czytają o tzw. sprawie Misiewicza…
Świadomości tej nie mają, jak wszystko na to wskazuje, niektórzy blogerzy: to, co dziś tu wypisują Koleżanka i Kolega przechodzi wszelkie pojęcie: oto ten „niszczony” przez PiS młodzieniec jest tylko przynętą do złapania na haczyk, wyciągnięcia ze swego świętego żywiołu, obdarcia ze skóry i wypatroszenia złotej rybki ratującej od lat naszą nieszczęsną Ojczyznę; ratującą z tak ogromnym poświęceniem i tak w tym ratowaniu zasłużoną, że nie mogącą oddać najmniejszej już nawet ofiary na ołtarzu public relations swojej (wprawdzie kolejnej swojej) partii!
Co się przy okazji dostaje Prezydentowi RP, PAni Premier (też macie ich za popychadła?), wiceszefom PiS (a nawet Szefowi), to wstyd tu przytaczać - to prawdziwa histeria!  
 
Prawda jest o wiele mniej złożona, rzec można: banalna, a sam fakt, że wzbudza tyle zamieszania świadczy jak najgorzej nie o władzach PiS, tylko o rybce złotej: rybka się bezczelnie postawiła, honorem uniosła – a przecież to żaden był problem na początku, zanim się nie nadął (sam się zresztą nie nadął) jak balon - powiedzcie dlaczego, jedna z drugim kotki miłe?
Uczyliście się może w szkole o rokoszu Jerzego Sebastiana Lubomirskiego? Tak? I co – zapomnieliście? To zajrzyjcie choćby do wiki: co przynoszą walki wewnętrzne; niech to w Was wzbudzi jaką refleksję, że potrzebne jest zgodne działanie, nie szarpanie sukna...

Tylko zgoda (rządy) buduje, jak mówi mądrość, może i tylko ludowa i dla inteligencji dzielnie pracującej piórem zbyt niskich ona jest lotów – ale wolę taką niż żadną, bo ta histeria o żadnej mądrości świadczy!
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

13-04-2017 [21:57] - wielkopolskizdzichu | Link:

Bitwa pod Mątwami i jej konsekwencje wycięte są z książeczek dla Prawdziwych Patriotów.

Obrazek użytkownika damascen

14-04-2017 [06:02] - damascen | Link:

Zdzichu! Skoro już jesteś takim moim zagorzałym fanem (z tych, co to pierwsi w służbie, pierwsi w nauce), to muszę powiedzieć: mam żal; mam żal, bo przeoczyłeś moją ostatnią notkę; nie jest ci ona może łatwa, bo prawnicza, ale pod koniec znajdziesz w niej „Prawdziwego Patriotę” – daj mu odpór, jak już tylko ty potrafisz.
 

Obrazek użytkownika HenrykHenry

14-04-2017 [21:05] - HenrykHenry | Link:

Najnowszy sondaz . PiS o jedno oczko przed PO  28 do 27 %. Panie Prezesie jeszcze jedna taka chucpa jak z Misiewiczem Pan zrobil i bedzie sie Pan martwil czy do Sejmu wejdzie.

Obrazek użytkownika Domasuł

15-04-2017 [01:35] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Heniu, ja chce Ciebie na prezesa. Jestem pewien ze sondaże poszybują na co najmniej 50%. Taka glowa się zdecydowanie marnuje na blogach.

Obrazek użytkownika HenrykHenry

15-04-2017 [13:21] - HenrykHenry | Link:

Domasul,  nie myślałem że "zaszczycisz"  mnie swoją uwaga ... pomny starej mądrości ludowej że do psa nie podchodzi sie od przodu , do konie nie podchodz od tylu a do głupca  od żadnej jego strony  pozostawie cie w " koszu" jak wysmarkana chusteczke 

Obrazek użytkownika Domasuł

15-04-2017 [17:22] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Zdaje się ze trafiliśmy na histerycznego "prawicowego" blogera :)

Heniu, nie bądź takim skromnym człowiekiem. Niech spada Kaczynski. Przeciez mamy Henia z Naszych Blogow ;)

Obrazek użytkownika HenrykHenry

15-04-2017 [21:10] - HenrykHenry | Link:

Nie przypominam sobie rozumku byśmy byli na ty więc ciąg l... komu innemu

Obrazek użytkownika Lektor

13-04-2017 [22:37] - Lektor | Link:

No, nareszcie, krótko i dosadnie, jasno i precyzyjnie wyjaśniona sprawa dla czytelników blogów i - niestety - pożal się Boże komentatorów notek.
" Prawda jest o wiele mniej złożona, rzec można: banalna ". Kapito ?!!!!

P.S. Diękuję za tą notkę !

Obrazek użytkownika wandaherbert

13-04-2017 [22:56] - wandaherbert | Link:

tylko zgoda buduje,a mnie się wydaje ,żę o tym zapomnial minister Macierewicz.Misiewiczowi uderzyla woda sodowa do glowy, A co uderzylo A.M.,chyba nadmiar ambicji?

Obrazek użytkownika Jabe

14-04-2017 [11:32] - Jabe | Link:

Trudno podejrzewać, że prezes Kaczyński popadł w taką indolencję, że niebezpieczeństwa nie zauważył. Przypuszczalnie próbował problem rozwiązać dyskretnie, ale nie znalazł zrozumienia. Przecież pana Misiewicza nie trzeba było wywalać. Wystarczyło, żeby jego przełożony zawczasu przypomniał mu, gdzie jego miejsce, by uniknąć smrodu.

Obrazek użytkownika wsiowynieuk

14-04-2017 [02:32] - wsiowynieuk | Link:

Jeśli trzeba było  usunąć to wtedy kiedy się zaczęło. Rok? półtora roku temu? Wówczas nawet z A.M, którego uważam za najtwardszego i najlepszego w tym miejscu ministra Rządu. Ale  nie dziś, pod naciskiem Lisów, Kierwińskich itp hołoty.Bo to oznacza słabość, przy tylu otwartych frontach. Bo to jest jak ustępowanie miejsca pedałowi, który obmacuje cię w tramwaju!

Obrazek użytkownika mada

14-04-2017 [11:01] - mada | Link:

Nie rozumiem tego problemu Misiewicza. Bo młody - przecież ktoś inny go zatrudniał. Bo generał mu salutował zamiast postawić go do pionu - zdegradować generała jeśli nie potrafi unieść honoru generalskiego. Ambitny - bardzo dobra cech jeśli stoi za nią pracowitość.
Jeszcze nikt nie powiedział co ten Misiewicz takiego sknocił.

Obrazek użytkownika xena2012

14-04-2017 [12:01] - xena2012 | Link:

Oprócz mrówczej pracy opozycji na polu niszczenia PiS-u w przypadku obecnego problemu z Misiewiczem a głównie z Macierewiczem dziwnie zachowała się Kancelaria Prezydenta.Przypuszczam że postanowili  tak zareagować na ataki na prezydenta sugerujace rzekome nieróbstwo i podporzadkowanie PiS-owi aranżując różnice dzielące prezydenta-i panią premier,pokazując że prezydent jest niezależny od J.Kaczyńskiego.To wszystko w blasku fleszy niepotrzebnie nagłaśniane opinii publicznej,żeby tylko pokazać opozycji niewłaściwość ataków na niewłaściwego adresata.Kancelaria w swej nadgorliwości pokazała że tu nie jest już tylko kwesia ,,szorstkiej przyjaźni''ale wręcz konflikt.I po co to? Opozycja i tak będzie pyszczyć jak pyszczyła.

Obrazek użytkownika HenrykHenry

14-04-2017 [19:03] - HenrykHenry | Link:

To tak niewiele dalej  ... mozna przeczytac. To tez ku opamietaniu blogera "Damascen" i komentatorow mu tu wtorujacych. Damascen wydaje sie nie jest "pozytecznym idiota " wiec czemu usilnie chce dorownac "becwalowi" znanemu z innego bloga na tym portalu ?!.

Mysle ze to troche ostudzi to "kamieniowanie" Misiewicza. Prosze przeczytac to

 http://niezalezna.pl/97145-kto...

Zreszta faktow w prowadzonej nagonce na Misiewicza mamy wiecej. Ja stanolem w obronie tego chlopaka bo to co zrobil PiS bylo obrzydliwe. Nie wolno , nie wolno tak postepowac z czlowiekiem szczegolnie ze jest to czlonek Partii i wykonal kilka wspanialych zadan. Dziwne ze zadnemu u trzech Panow skladajacych oswiadczenie z prac , tej pozal sie Boze Komisji , nawet geby nie wykrzywilo o zaslugach tego chlopaka. Czuje ogromne rozczarowanie jezeli chodzi o Kaminskiego. Czlowiek ktory w zalozeniu ma tropic , wykrywac najwieksze zbrodnie III RP firmuje swoja twarza taka chucpe ?! Jaka bedzie jego wiarygodnosc przy naprawde powaznych sprawach. Ktos naprawde "ocipial" w tym PiS.

Jeszcze jedno do blogera Damascen ... miernikiem "wartosci" tego Twojego wpisu  sa Ci (personalnie) co w komentarzach tak ochocza skladaja Ci gratulacje majac sarkazm w podtekscie lub jawnie rechocza.

Obrazek użytkownika damascen

15-04-2017 [09:05] - damascen | Link:

Publiczne uprawianie autodemaskacji intelektualnej to rodzaj ekshibicjonizmu - a kysz, zboku jeden!

Obrazek użytkownika HenrykHenry

15-04-2017 [13:13] - HenrykHenry | Link:

Muszę przyznać że się pomyliłem pisząc że nie wierzę że Damascen jest "pożytecznym idiota" . Nie pomyliłem się widzę pisząc  "pozyteczny" nie jest napewno pozyteczny ,  ale reszta ....

Obrazek użytkownika HenrykHenry

15-04-2017 [13:13] - HenrykHenry | Link:

Muszę przyznać że się pomyliłem pisząc że nie wierzę że Damascen jest "pożytecznym idiota" . Nie pomyliłem się widzę pisząc  "pozyteczny" nie jest napewno pozyteczny ,  ale reszta ....