Tym się trzeba zająć, a nie Misiewiczem!

"B.Komorowski osłaniał WSI, który okradał skarb państwa na miliardy!" –  W. Sumliński (powtórka)
 
 
Na szczęście od prawie dwóch lat, mamy nowego Prezydenta RP. Dlaczego na szczęście? Bo nowy nie ma związku ze służbami specjalnymi prosto z PRL! Jest tylko jedno ale. W momencie, gdy Radek Sikorski męczy się w sądzie Okręgowym w Warszawie, a wizyta Donalda Tuska przed komisją ws. Amber Gold jest pewna, tylko Bronisława Komorowskiego brakuje przed ławą oskarżonych. Dlaczego nowa władza boi się to zrobić, choć były Prezydent jest najłatwiejszy do „trafienia”? Dlaczego obecna władza nie chce sięgnąć po wiedzę, którą mamy dzięki Wojciechowi Sumlińskiemu i „Aferze Marszałkowej”? Oto jest pytanie? Dzisiaj przypominamy rozmowę, która została nagrana w 2014 roku. Wtedy Sumliński był jeszcze przed najważniejszymi przesłuchaniami, jednak to, co wtedy mówił szokuje do dzisiaj, a Komoruski chodzi po mediach i odgrywa rolę moralnego i politycznego autorytetu! Dno!I jeszcze jedno. To nim się trzeba zająć, a nie Misiewiczem! Zapraszam do słuchania i udostępniania, gdyż walka o prawdziwie wolną Polskę, wciąż trwa! http://thenowypolskishow.co.uk... ‎
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

13-04-2017 [12:06] - xena2012 | Link:

Troche trudno sobie wyobrazić,że ktoś obecnie mógłby tknąć wielkiego Komorowskiego.Przecież nawet jego doradca Henryk Wujec został uniewinniony z zarzutu potrącenia pieszego na pasach ,doprowadzenia go do ciężkiego,trwałego kalectwa oraz zlekceważenie przepisów drogowych. .Pan Wujec nawet nie raczył zjawić się w sądzie na wezwanie a my sądzimy,że ktokolwiek z nich chocby najniższego szczebelka został oskarżony  i osądzony?

Obrazek użytkownika Lektor

13-04-2017 [22:24] - Lektor | Link:

Pani xeno, jaki to wielki Komorowski ?!
Ten ptaszek (Komorowski) zostanie wezwany dopiero po reformie sądownictwa. W tej chwili nie byłoby sensu tego robić. Wiemy dlaczego.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

13-04-2017 [13:37] - Imć Waszeć | Link:

Bo nowa władza lubi widocznie poruszać się w chaosie. Gdyby wzięła się na poważnie za takich Komorowskich, to żadnych spraw Misiewiczów by po prostu nie było. oPOzycja miałaby znacznie większe problemy niż znajdowanie haków i wywlekanie brudów na ludzi z PIS-u.

Obrazek użytkownika GAZOSTAN

13-04-2017 [14:01] - GAZOSTAN | Link:

Rzeczywiście to jest bardzo proste dla pieniaczy i tych co nie rozumieją sytuacji w sądownictwie