Córka Rostowskiego była Misiewiczem tylko o tym nie wiedział

Córka Rostowskiego była Misiewiczem tylko o tym nie wiedziała
 
Jak się chce psa uderzyć to się kij znajdzie mówi polskie przysłowie. Tak właśnie jest z tzw. sprawą Misiewicza. Totalna opozycja tak naprawdę atakując Misiewicza atakuje PiS.

PO w  wieku 23 lat zatrudniła jako doradcę w gabinecie politycznym Ministra Spraw Zagranicznych Radosława Sikorskiego, mimo braku doświadczenia oraz tego, że nie przeszła odpowiednich
egzaminów dopuszczających, Maję Rostowską córkę Vincenta.

Nie gorszy był minister Sienkiewicz zatrudniając 23-letniego Pawła Polaka, który  wcześniej pracował w firmie Exi Sport na umowę o dzieło, teraz  ma etat doradcy w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych wraz z innym doradcą  21-letni Adamem Malczakiem.

Mając takich doradców wiadomo dlaczego Polska była państwem teoretycznym.

Nie było żadnego jazgotu wszystko było cacy. Mam stosunek ambiwalentny do działania partii , jest pewne, nie będzie Misiewicza będzie ktoś inny i co wówczas również się cofniemy?

http://wpolityce.pl/polityka/279118-corka-bylego-ministra-finansow-jacka-rostowskiego-produkuje-obiektywne-reportaze-o-polsce-w-bbc-tak-sie-tworzy-glosy-zza-granicy
http://www.se.pl/wiadomosci/polska/jacek-rostowski-wsadzil-swoja-corke-do-msz_157425.html
http://biznes.onet.pl/wiadomosci/kraj/sienkiewicz-o-zatrudnieniu-21-latka-mlodzi-ludzie-to-przyszlosc/spx1l
 
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika szara_komórka

13-04-2017 [16:22] - szara_komórka | Link:

Dziwię się Jarosławowi Kaczyńskiemu. Zamiast po męsku porozmawiać prywatnie z A.Macierewiczem a A.Macierewicz z Misiewiczem, to dają się wpuszczać w maliny mediom.
No chyba, że J.Kaczyński uznał, że Antoni Macierewicz za bardzo urósł w siłę i ludzie skandują "Antoni,Antoni". Ciekawe czy "Beata, Beata, Beata" tez może być uznana za zbyt popularną. Oby moje krakanie nie miało potwierdzenia. Jeżeli Jarosław Kaczyński pozwoli na wybijanie najbardziej wartościowych ludzi to kiedyś obudzi się z ręką "w nocniku".
Nie zdaje sobie sprawy, że ataki na Misiewicza są w rzeczywistości atakami na A. Macierewicza a w rezultacie "wybijaniem zębów" PIS-owi?

Obrazek użytkownika Andy51

13-04-2017 [18:16] - Andy51 | Link:

Też tak mi się wydaje , ataki na Macierewicza są substytutem ataku na JK.

Obrazek użytkownika xena2012

13-04-2017 [12:41] - xena2012 | Link:

O córce Rostowskiego i innych należało przypomnieć wcześniej ,kiedy zaczęto Misiewicza atakować.Czy cała ta awantura była potrzebna?Teraz sprawa nabrała wymiaru wręcz politycznego a spekulacjom nie ma końca.Najgorsze,że opozycja i media nawet te prawicowe wieszczą spisek w PiS.

Obrazek użytkownika Andy51

13-04-2017 [12:57] - Andy51 | Link:

Masz rację, ale to przypominanie należy do polityków nie blogerów.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

13-04-2017 [12:45] - rolnik z mazur | Link:

A może po prostu nie chodzi o wiek, tylko o kwalifikacje ? Michał Anioł w wieku 23 lat skończył malować Kaplicę Sykstyńską a A. Macedoński to .... Wiek nie chroni przed głupotą. Pozdrawiam ro z m.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

13-04-2017 [12:48] - rolnik z mazur | Link:

A może po prostu nie chodzi o wiek, tylko o kwalifikacje ? Michał Anioł w wieku 23 lat skończył malować Kaplicę Sykstyńską a A. Macedoński to .... Wiek nie chroni przed głupotą. Pozdrawiam ro z m.

Obrazek użytkownika Andy51

13-04-2017 [13:02] - Andy51 | Link:

Panie  " rolniku z mazur" śmie pan przyrównywać Michała Anioła czy A. Macedońskiego do tych miernot. Chyba Pan przesadził.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

13-04-2017 [13:12] - rolnik z mazur | Link:

Jak się jest miernotą to upływ czasu  tej przypadłosci nie wyleczy Andy 51. Pozdrawiam ro z m.

Obrazek użytkownika Andy51

13-04-2017 [14:15] - Andy51 | Link:

Ano nie.

Szacunek

Obrazek użytkownika mc2

13-04-2017 [12:52] - mc2 | Link:

witam. Może nie było zlecenia na Skorskiego czy Rostowskiego a jak widać obecnie pojawiło sie na Macierewicza.  W PO był konsensus na temat konfitur i każdy kto miał dostep do słoika był chroniony w imie ogólnego spożywania. Od zawsze byłem zdziwiony "karierą" Misiewicza i jej przeciwny,ale obecne działania wraz z uruchomieniem rządowej tvinfo (wczorajsze wydanie specjalne!!! ) jest skandalem. Tak jak zapowiedż pana Kaczyńskiego o tym co zrobi. Podejrzewam że nie panuje nad niczym a jego celem politycznym pozostały pomniki. To może jest przyczyna przebudzenia się Prezydenta, który z etapu dziekowania i proszenia w każdym wystąpieniu przybrał pozę groźnego męża stanu. Szkoda tylko że otoczony miernotami (Solochy, Magierowskie itd) rozpoczął od spektakularnego ataku na  przyszłego konkurenta do fotela prezesa.

Obrazek użytkownika Andy51

13-04-2017 [14:16] - Andy51 | Link:

Te wiadomości z TVN czy GW ?

Obrazek użytkownika Jabe

13-04-2017 [13:29] - Jabe | Link:

„Bo oni byli tacy jak my”. Tę aferę można uznać za objaw normalnienia.

Obrazek użytkownika kazimierz mroczynski

13-04-2017 [18:19] - kazimierz mroczynski | Link:

Podobnych za to "ale słusznych" było duuużo więcej, teraz jednak na PiS wylewa sie cysterny POmyj, oderwane ryje od koryta kwiczą jak by byly kastrowane bez znieczulenia.

Obrazek użytkownika Andy51

13-04-2017 [19:18] - Andy51 | Link:

Oj tak, kwik słychać w całym kraju.

Obrazek użytkownika Guildenstern

13-04-2017 [22:19] - Guildenstern | Link:

To ja mam takie pytanie weryfikujące z jakiej to... powiedzmy "gliny " ulepiony jest Andy 51: Czy od napisania swojego poprzedniego postu osoba Andy51 spuściła łomot jakiemuś przedstawicielowi Obywateli RP czy innych "totalniaków"? Tak się tylko pytam, bo "straszna napinka" już była i ciekaw jestem, w która stronę poszła ta energia.