Czy kiedyś dowiemy się prawdy..? - o Katastrofie Smoleńskiej

“Czy kiedyś dowiemy się prawdy? Czy winni odpowiedzą za swoje czyny?” -  kilka słów o Katastrofie Smoleńskiej
 
Minęło siedem lat. Minęło mnóstwo czasu od tej tragedii i pomimo prawie półtora roku od przejęcia władzy przez PiS, wiemy niewiele.  Nie chce przypominać kto zginął w tej straszliwej tragedii. To na pewno państwo wiecie i słyszyliście o tym wiele razy. Pamiętam, gdy byliśmy świadkami tej zdrady za sprawą rządu Tuska, kłamstw Kopacz i głupich usmieszków Komorowskiego. Wydawało się, że po wygranej wyborach, Jarosław Kaczyński i jego ugrupowanie szybko odpowie na pytania, które nurtują wielu Polaków. Odpowiedzą na pytania, jak zgineli najważniejsi obywatele naszego kraju? Oczywiście patrzę z odrobiną optymizmu na podkomisję doktora Wacława Berczyńskiego, ale czy ona wyjaśni, co tam się stało? http://thenowypolskishow.co.uk...
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

10-04-2017 [14:27] - xena2012 | Link:

Wątpię by kiedykolwiek prawda wyszła na wierzch. Przecież żadnych badań wcześniej nie przeprowadzono a dowód kluczowy -wrak- rozbijano,myto chemikaliami i pozostawiono jako złom.Czy tak się bada katastrofy? 

Obrazek użytkownika Domasuł

10-04-2017 [21:09] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Bardzo sluszna uwaga. Co zreszta potwierdza rzeczywistosc - mijaja lata i nic. I dalej beda mijac, bo inaczej byc nie moze. Nie chce sie chwalic, ale jak pare dni po katastrofie dotarlo do mnie, ze wszystkim zawiaduja Ruski to juz wiadome dla mnie bylo, ze jest pozamiatane.

Obrazek użytkownika Tarantoga

10-04-2017 [15:20] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

Wyjaśnić to może tylko Putin...może i Tusk...ale błaznów się nie dopuszcza do machlojek KGB...

Obrazek użytkownika michnikuremek

11-04-2017 [11:18] - michnikuremek | Link:

Dowiemy się.
Od Amerykanów, którzy doskonale wiedzą co tam się stało i mają na to dowody.
I ujawnią to wtedy, kiedy będą mieli w tym interes.

Obrazek użytkownika twardek

11-04-2017 [14:41] - twardek | Link:

Jeżeli ma miejsce wariant 3.b/ z mojego komentarza do noty: http://naszeblogi.pl/46170-zamach-w-smolensku-byl-chodzi-tylko-o-jak-udowodnic , z godź.11:35, to tak, jak dotąd Amerykanie będą nadal rżnęli głupa, który nic nie wie. A przecież wiedzą wszystko i trzeba prawdziwego aktu wiary w geopolityczne przyczyny ich milczenia.
 

Obrazek użytkownika Lektor

11-04-2017 [14:32] - Lektor | Link:

Ludzie, czy wyście powariowali ?!!!  Dopuki  PO i PSL były u władzy można było wątpić, ale teraz kiedy prokuratura oskarża oficjalnie ruskich kontrolerów lotu, kiedy w 99% wiadomo, że to nie pancerna brzoza lecz wybuchy i rozpad samolotu w powietrzu były przyczyną katastrofy – wy wątpicie czy uda się.... kuriozum !
Wszystko się da wyjaśnić, ale jak czekaliśmy na to 7 lat to cierpliwości - poczekajmy jeszcze trochę. Takie badania bez rzeczowych dowodów jakimi są wrak, czarne skrzynki i analizy próbek po ekshumacji muszą potrwać logicznie myśląc dłużej. A więc uspokujcie się Polacy !
 
P.S.  To co ? To Tusek spacerował z Putinem po molo opowiadając sobie kawały ?  A może „żółwiki” Tuska do Putina były formą jego żałoby po katastrofie ?!!!