Nie zapraszać dziennikarzy niemieckich Gadzinówek do TVP

Uważam, że TVP powinna w trybie natychmiastowym zaprzestać zapraszania dziennikarzy niemieckich Gadzinówek do komentowania sytuacji politycznej w Polsce. Nie można pozwolić na propagandę Goebbelsowską w TVP. Dotyczy to także prezentowania tych gadzinówek w przeglądzie prasy. Można to prezentować jako przegląd prasy zagranicznej.
http://niezalezna.pl/95517-kon...

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Biedronka

17-03-2017 [10:19] - Biedronka | Link:

Mam inne zdanie. Zapraszać i bębnić o liście i o pokazywać procent udziału mediów niemieckich w Polsce. Taka drobna edukacja ekonomiczna na życzenie "Petrusiów".

Prócz tego często pokazywać prof. Zybertowicza by wyjaśniał podstawy socjotechniki.

Obrazek użytkownika Gniewko

17-03-2017 [12:31] - Gniewko | Link:

Widzę, że nie tylko mnie poruszyła ta sytuacja. Może dobrze by było zainicjować w TVP program pod tytułem „Przegląd Gadzinówek”  z odpowiednim komentarzem. Polska musi się bronić przed Niemiecką propagandą.

Obrazek użytkownika Biedronka

17-03-2017 [12:36] - Biedronka | Link:

Tak jak Agorę - dyspozycyjną dla interesów niemieckich i putinowskich przecież najprościej poddać osądowi widzów. Tym bardziej gdy sami się ośmieszają. 
Reszta to są wybory ludzi, nie warto iść tą drogą. Propagandę trzeba ujawniać, obnażać i ciąć środki publilczne jeśli łamią prawo korzystając z tych środków 

Reszta to kwestia czasu nikt z ludzi, zwłaszcza młodych nie chce być wykorzystywany i ogłupiany bo chce mieć wolność wyboru i dostęp do prawdziwych informacji po to by spełniać własne marzenia. 
 

Obrazek użytkownika Freiherr

17-03-2017 [10:19] - Freiherr | Link:

W pełni popieram.

Obrazek użytkownika Biedronka

17-03-2017 [11:25] - Biedronka | Link:

Jeśli chodzi o treść listu to jeśli tłumaczenie jest prawidłowe nic chyba bardziej nie jest w stanie ośmieszyć samego autora oczekującego od swoich polskich pracowników poparcia dla Europy dwóch prędkości? To tak abstrahując od porównania do "meczu" . Przypominam, że w meczach na szczycie biorą udział ekipy narodowe a nie partyjne czy landowe :))).

Cóż niemiecki problem z polityczną poprawnością obnażył się sam i to przepięknie.

Obrazek użytkownika JAMS

17-03-2017 [11:31] - JAMS | Link:

Może jakieś strajki w drukarniach, drukujących te gadzinówki, jakieś przerwy w dostawach prądu itp. do redakcji?

Obrazek użytkownika spike

17-03-2017 [13:01] - spike | Link:

Nie wiem czy to dobry pomysł, ale trzeba stanowczo ich obnażać.
Jak na mój gust, to z tych gadzinówek najbardziej powalający jest nijaki Andrzej Stankiewicz, swego czasu też ulubieniec Ziemkiewicza, chyba dla jaj go zapraszał, facecik wyjątkowo głupi, a taki zadufany w sobie, jakby był dotknięty ręką samego Boga (pozostaje kwestia jakiego), o reszcie nie ma co wspominać, łachudry do potęgi.
Ja rozumiem krytykę i chętnie posłucham, ale merytoryczną, a w tych TVN-ach to sama nawalanka, szczególnie w Loży prasowej i ci z Gówno wartej, ręce opadają, Lisicki jest tam biedny, czemu jeszcze tam chodzi, poniewierają nim wszyscy łącznie z Łaszcz.
Pzdr.

Obrazek użytkownika mc2

17-03-2017 [14:51] - mc2 | Link:

problem kogo i po co zapraszać do tv jest nie do rozwiązania. Bowiem wg mnie prawie wszyscy dziennikarze sa po prostu niedouczeni albo wręcz nic nie umiejący.A wymądrzający się we wszystkich tematach. I to tak od lewa do prawa. Chyba kluczem do wystepu w tv info jest "kto się nawinie" byle wypełnic jakąś sieczką czas między reklamami. Bardzo słusznie mówi sie o bojkocie mediów. Ja niemieckie i michnikowskie "bojkotuje " od zawsze. Ale w połowie tamtego roku pozwoliłem sobie wypiąć sie na Do Rzeczy i W Sieci. Bo tak niechlujnie i niekompetentnie to nawet w osiedlowych gazetkach amatorzy nie piszą

Obrazek użytkownika spike

17-03-2017 [19:16] - spike | Link:

wypinać się na obce media nie ma specjalnego sensu, jakby nie patrzeć, należy wiedzieć co inni kraczą, z tą różnicą, że nie wszystka da się wysłuchać do końca.
Od dość dawna nie oglądam TVN i im podobne, znaczy zerknę, jak komuch, czy inny kretyn typu Szetyna, Krwiński czy Szczerbaty etc. po kilku ich zdaniach zmieniam kanał, oni na każde pytanie odpowiadają "pomidor" (znaczy PiS, Kaczyński), mający dziwną amnezję na swoje przekręty i rozrzutność.
Głosowałem na obecną ekipę, bo nie ma nic lepszego, jak skończą co obiecali, to zobaczę czy będę głosował, czy już nie warto.
Po tym co się dzieje w Polsce, uważam, że Polska-Polacy jednak nie zasługują na "zbawienie", nie można się dawać robić w osła wiele razy, np. po ilości afer, tak PO powinna zniknąć z politycznej sceny, a mimo to ma za duże poparcie, czy w Polsce tylu jest łajdaków? Podobnie jest z ofiarnością dla Owsiaka, ten facecik robi darczyńców w konia, metodą na chore dziecko, a dalej wpłacają, jak ci od "wnuczka" (przyznam że sam dawałem się nabrać).
Kretynów ci u nas dostatek.
Zobaczymy co dalej będzie, a będzie się dziać, od UE po Polskę.

PS
Ponoć wisi w powietrzu wojna religijna we Francji, a Holandia, Niemcy......

Obrazek użytkownika TvM

18-03-2017 [17:26] - TvM | Link:

Smutna prawda o dziennikarzach od prawa do lewa. Problemem są chyba studia dziennikarskie, które niczego konkretnego jak widać nie uczą. Żenująca polszczyzna i brak wiedzy na konkretne tematy są powszechne. Dobry dziennikarz powinien przed zadaniem pytania wiedzieć przynajmniej tyle ile przepytywany gość. Pozytywnie na tle tej hałastry wyróżnia się moim zdaniem Adrian Klarenbach.