Wyrok za prawdę

Nie rozumiem i nigdy nie zrozumiem jak można kogoś ukarać za mówienie prawdy. Kilka dni temu Unia europejska ukarała polskiego europosła za stwierdzenie, że kobiety są mniej inteligentne i słabsze od mężczyzn, przez co muszą mniej zarabiać. Sprawdźmy kto ma rację na przykładzie mojej specjalizacji, czyli sportu.

Skoro jest inaczej, to dlaczego w sporcie nie ma równouprawnienia? Dlaczego panie i panowie nie mogą skrzyżować rękawic?  Dlaczego nie mogą rywalizować w bieganiu, w pływaniu, w podnoszeniu ciężarów, w szachach etc? Na 100 dyscyplin sportowych znajdzie się raptem kilka (np. taniec na rurze, gimnastyka, taniec na łyżwach), w których kobiety są lepsze od mężczyzn. Czyli co, nie są słabsze? Nie są mniej inteligentne? Dlaczego zarobki muszą być równe, skoro nie przekłada się to na wyniki? 

Dlaczego na cnotę moralną polegającą na umiejętności podjęcia dobrej decyzji mimo niesprzyjających warunków mówi się męstwo? A z czym się to słowo kojarzy? Z kobietami, czy z mężczyznami? Tak już ten świat jest stworzony. To mężczyzna jest silniejszy i mądrzejszy od kobiety. Z kolei kobieta jest ładniejsza i czulsza od mężczyzny. Oczywiście poza wyjątkami, które stanowią jakiś promil procenta.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika spike

16-03-2017 [21:39] - spike | Link:

Wiedzieć, nie znaczy to publicznie mówić, w tym tkwi problem.
Porządek świata został ustalony przy stworzeniu i żadna feministka tego nie zmieni, a wiedząc jakie mają zapędy, już dawno człowieka na Ziemi by nie było, a i tak wiele wojen itp. są z ich powodu lub namowy.

Obrazek użytkownika gorylisko

17-03-2017 [00:25] - gorylisko | Link:

choćby Troja i Helena...kto kogo i dlaczego ? nieważne, Troja spłonęła... ;-) ciekawe dlaczego siostrzyce feministki nie wzięły sobie jej za wzór... cnót wszelakich ;-)

Obrazek użytkownika spike

17-03-2017 [01:01] - spike | Link:

te feministki oparły swoją ideologię na Seksmisji, pomija już fakt, że zbudowanie takiej podziemnej cywilizacji by nigdy nie zbudowały :))))

Obrazek użytkownika michnikuremek

17-03-2017 [06:51] - michnikuremek | Link:

Powtarzam do znudzenia wszystkim feministkom: równouprawnienie oznacza, że kobieta ma prawo dostać w zęby. Z pięści.

Obrazek użytkownika Marek1taki

17-03-2017 [07:51] - Marek1taki | Link:

Chodzi o tresurę w politycznej poprawności i przeciwstawianie się tej tresurze.
Nasz poprzedni Wielki Brat z Moskwy miał takie samo podejście do prawdy jak obecny z Brukseli.
Kiedyś o wykładni "obowiązującej prawdy" za towarzyszami z KPZR informowała moskiewska Prawda.
Teraz o jedynie słusznej prawdzie brukselskich eurokomisarzy wykłada nam Axel Springer.