Masa opowiada bajki -W. Sumliński wzywa gangstera do debaty

"Masa opowiada bajki" - W. Sumliński wzywa gangstera do debaty

Od wielu miesięcy znanny gangster Jarosław "Masa" Sokołowski jest bardzo aktywny w mediach. Udziela wywiadów na lewo i prawo i opowiada swoją wersję historii o polskim światku przestępczym. Jak to ma się do prawdy? Czy historie, które opisuje w swoich książkach i sprawy, o których mowi w wywiadach są prawdziwe? O to zapytaliśmy Wojciecha Sumlińskiego. Autor "Niebezpiecznych Związków Andrzeja Leppera" mówi nam, że większość spraw o których opowiada były gangster, to bajki i mają się nijako do rzeczywistości. Jest nawet otwarty na debatę, w której miałby wziąć udział właśnie gangster z Pruszkowa! Zapraszamy do słuchania. http://thenowypolskishow.co.uk...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

16-03-2017 [10:37] - xena2012 | Link:

jeszcze trochę a ,,Masa'' będzie kandydował do sejmu.

Obrazek użytkownika Biedronka

16-03-2017 [13:31] - Biedronka | Link:

to już po tym jak Petru z oczkiem bardziej polegnie z kretesem. Bo że Tusk przybije gwóżdź do trumny POlszewii to pewne....Masa nigdy nie wsypie środowisk politycznych, które faktycznie z nim współpracowały. A o tym jakie to były środowiska nieoficjalnie wiadomo od dawna.
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika paparazzi

16-03-2017 [14:58] - paparazzi | Link:

Ma rozmach , skurczybyk. :-)

Obrazek użytkownika paparazzi

16-03-2017 [15:23] - paparazzi | Link:

.