Tusk wydał zgodę, żeby SKW z FSB tańczyła trepaka

Po katastrofie smoleńskiej Premier Tusk dotknięty geniuszem ( wg. Nowaka)wyraził zgodę na współpracę SKW ( Służba Kontrwywiadu Wojskowego) z jej odpowiednikiem z Rosji FSB (Federalną Służbą Bezpieczeństwa).

Ta informacja wypłynęła podczas wywiadu gen. Noska  z reporterem RMF FM. Współpraca  SKW z FSB była bardzo zażyła. Przedstawiciele FSB gościli w pomieszczeniach SKW.

FSB, która być może maczała palce w katastrofie smoleńskiej dostała możliwość goszczenia w pomieszczeniach SKW i być może po zakrapianej alkoholem rautach tańczyła z FSB trepaka. Prowadzącym oczywiście była FSB.

Zaczyna brzydko pachnieć w tej sprawie i może się okazać że za czasów Tuska, wszelkie standardy ostrożności  i ochrony kontrwywiadowczej zostały złamane, tym bardziej, że po drugiej stronie był nie lada przeciwnik, FSB.
http://newsweb.pl/2017/03/13/pilne-oskarzony-zdradza-tusk-jako-premier-wyrazil-zgode-na-wspolprace-z-fsb/
http://wpolityce.pl/polityka/331253-gen-nosek-byla-zgoda-tuska-na-podjecie-wspolpracy-z-rosjanami-cala-sprawa-ma-charakter-wybitnie-polityczny
 
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Pers

14-03-2017 [12:49] - Pers | Link:

Wszystko pięknie tylko kiedy się wezmą za tych co wysługują się CIA, Mossad, BND i MI6?

Obrazek użytkownika Andy51

14-03-2017 [13:41] - Andy51 | Link:

Wodzu prowadź.

Obrazek użytkownika michnikuremek

14-03-2017 [14:49] - michnikuremek | Link:

Jeżeli w obecnej sytuacji geopolitycznej nie widzisz różnicy pomiędzy CIA i FSB - to radzę ci zająć się jakimiś innymi sprawami niż polityka. Może "Taniec z gwiazdami" albo "M jak miłość"?

Obrazek użytkownika Pers

15-03-2017 [08:34] - Pers | Link:

Nie widzę różnicy. Szpieg to szpieg.
Ty zajmij się wędkowaniem skoro nic nie rozumiesz, lemingu.

Obrazek użytkownika eska

14-03-2017 [18:39] - eska | Link:

Pan generał zaczął sypać? :))
Jeśli Tusk wydał zgodę, to musi być na to papier z podpisem. No i z datą oczywiscie.
I jeśli to jest prawda, to naprawdę będzie ciekawie... 

Obrazek użytkownika MFW

14-03-2017 [21:59] - MFW | Link:

Ta sprawa powinna być postrzegana w kontekście ówczesnej sytuacji geopolitycznej, o której wszelkiej maści medialni funkcjonariusze milczą choć przecież formalnie stoją po innych stronach "barykady" politycznej w Polsce.
Zacznijmy od wyjaśnienia tego co stało się w 2007 roku i zapytajmy o to czy wymiana ekipy rządzącej czyli PIS-u na PO-PSL była tylko i wyłącznie wynikiem gry sił politycznych w Polsce czy też była wynikiem ingerencji sił zewnętrznych w celu realizacji ich ówczesnych geopolitycznych interesów na linii Zachod-Wschód a konkretnie USA-Rosja?
PO jako partia założona przy dużej ingerencji WSI a WSI po 1989 roku zostało w dużej mierze przewerbowane na stronę CIA i to w głównej mierze realizowały interesy USA(operacja SAMUM, operacja MOST, Irak, Afganistan ze Starymi Kiejkutami w tle).
Postawienie u steru rządów w Polsce w 2007 roku(po obaleniu rządów PIS-u) było zabiegiem przygotowującym nową politykę USA wobec Rosji czyli politykę resetu USA-Rosja.
Potrzebę tej polityki USA wobec Rosji wymusiły dwie sprawy:
- potrzeba uruchomienia tzw. północnej drogi zaopatrzenia wojsk USA i NATO w Afganistanie przez terytorium Rosji i byłych sowieckich republik w Azji Środkowej po znacznym pogorszeniu się warunków na drodze przez Pakistan(obalenie proamerykańskiego prezydenta Muszarafa i ataki talibów na konwoje zaopatrzeniowe na pograniczu Pakistanu i Afganistanu)
- konieczność porozumienia się z Rosją w sprawie rezygnacji przez Rosję z umowy na dostawę do Iranu systemów rakietowych S-300, zawartą w 2007 roku. Realizacja tej umowy stawiałaby Izrael w niebezpiecznej sytuacji z powodu realizacji przez Iran swego programu atomowego i faktu ze te systemy rakietowe utrudniłoby Izraelowi dokonanie ataku lotniczego na irańskie instalacje nuklearne(tak Izrael rozprawił się z irackim reaktorem atomowym  w 1981 roku- operacja OPERA).
W związku z powyższym należy przyjąć, że współpraca SKW z FSB była za wiedzą i zgodą USA i NATO w ramach amerykańskiej polityki resetu z Rosją.

Obrazek użytkownika lala

15-03-2017 [01:10] - lala | Link:

Lenin, Stalin. Mechanizm przerabiania przeszłości na "najszą" opisał Orwell. Toczka w toczkę to samo mamy tu i teraz. W IV RP. W satrapii zwanej IV RP. Oczywiście ta choroba minie, choć szkoda straconych lat, być może współudziału w rozwaleniu UE - najpiękniejszego projektu europejskiego od czasów republiki rzymskiej. Zostaje zażenowanie, że na moich oczach banda szubrawców smaruje swoimi odchodami moje państwo.

Obrazek użytkownika MFW

15-03-2017 [14:38] - MFW | Link:

"...UE - najpiękniejszego projektu europejskiego od czasów republiki rzymskiej."
Musiałeś doznać amnezji, bo pominąłeś "jeszcze piękniejszy projekt", jaki był wzorcem tego twoim zdaniem "najpiękniejszego projektu" a mianowicie ZSRR.