Wy macie zasady , my mamy muzułmanów

Prezydencik  Francji Holland z 2% poparciem powiedział do PBSz na ostatnim szczycie UE „ wy macie zasady, my mamy fundusze”.  Duży błąd,  powinien powiedzieć „wy macie zasady ”my mamy muzułmanów i jest to stwierdzenie faktów.

Francja rządzona przez socjalistę Hollanda, nie radzi sobie z falą agresywnych muzułmanów, mało tego Holland  niczym jakiś mułła zakazuje tego co dla katolika jest normalne. Zakazuje pokazywania reklam dzieci z zespołem Dawna.

To jeszcze Francja czy już kalifat chciałoby się spytać. W ojczyźnie drugiego „mądrali” holenderskiego  wice przewodniczącego UE  Timmermansa , który pouczał Polskę zasad demokracji , tysiące Holendrów pochodzenia tureckiego pacyfikowana jest przez policję. Ktokolwiek widział , ktokolwiek wie , gdzie jest Timmermans i Tusk , dlaczego nie wypowiadają się o łamaniu demokracji w Holandii.

Lewactwo widzi źdźbło w czyimś oku , nie widząc belki w swoim. Miliony muzułmanów żyjących w Europie korzystając z jej bogactwa, jednocześnie jej nienawidzi. Tak się dzieje w lewackiej Szwecji, Belgii, itd.

Bóg ma nad Polską opiekę, wygrał PiS  i nie grozi nam w imię poprawności politycznej przyjmowanie muzułmanów.
.  
 
http://fakty.interia.pl/raporty/raport-unia-europejska/polska-w-ue/news-koniec-szczytu-ue-z-mocnym-akcentem,nId,2366672
http://wpolityce.pl/swiat/330884-francuskie-pogrozki-na-brukselskim-szczycie-wy-macie-zasady-my-mamy-fundusze-strukturalne
 
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

13-03-2017 [11:44] - xena2012 | Link:

no cóż jak na razie Hollande wygrał walkę z chrześcijaństwem które go tak uwierało : z kalendarzy bowiem wykreślono daty katolickich świąt.Naturalnie muzułmańskie i żydowskie pozostawiono. Nic więc dziwnego że w Brukseli tak prężył dumnie muskuły jakby to on osobiście dzielił te fundusze strukturalne.

Obrazek użytkownika Andy51

13-03-2017 [12:15] - Andy51 | Link:

On wykreślił święta katolickie, Francuzi wykreślili jego.

Obrazek użytkownika Biedronka

13-03-2017 [14:48] - Biedronka | Link:

Nie tylko Francja ma problemy wszelakie - Niemcy też. No cóż rozpuszczone towarzystwo metodą "należy mi się" czyli tzw. "reprezentanci" nie przyjmują do wiadomości, że skoro jest Brexit to jednak coś nie działa.

A żeby nie wiem jak się zaklinali nie da się zwalić Brexitu ani na PIS ani na Putinowskie uśmiechy do partii narodowych w takich krajach jak Francja.

Obrazek użytkownika Andy51

13-03-2017 [18:19] - Andy51 | Link:

Z Niemcami jest tak: w pewnym momencie mogą to zrobić co z Żydami.

Obrazek użytkownika Swisspola

13-03-2017 [18:51] - Swisspola | Link:

Nie zgadzam się. Żydzi są za cwani, żeby ich tak wycyckać, jak Niemcy cyckają cała Unie!
Dlatego Żydów trzeba było unicestwić, europejskiemu plebsowi wystarczają obietnice gruszek na wierzbie i sam założył sobie kajdany. Nie morduje się kury znoszącej złote jaja. Mają tanią siłę roboczą, plebs do bicia i jeszcze idiotów, na których mógł zwalać winę. A przecież mieli nas utrzymywać!!! Żydzi to konkurencja dla Niemców, a jaką konkurencja może być europejski plebs? Odpowiedz na to pytanie mieliśmy w ubiegły czwartek!!!

Obrazek użytkownika Andy51

14-03-2017 [08:04] - Andy51 | Link:

Chyba lekko przesadziłeś.