"Reelekcja" czyli jak UE podpisała na siebie wyrok śmierci

PS. Ciekawe czy gabinet cieni wyjdzie z cienia Tuska? Powinien - "premier" Schetyna ma spokój na 2.5 roku.
W okolicach ulic Czerskiej i Wiertniczej spodziewane są awarie  kanalizacji. Mimo tego  KOD-ziarnia powinna wyjść na ulice i kwestować na papier toaletowy  dla zacnych redachtorów bo trawka jeszcze mikra. 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika michnikuremek

10-03-2017 [16:54] - michnikuremek | Link:

Tusk już NIGDY nie wróci do życia politycznego w Polsce! A teraz Schetyna doprowadzi do całkowitego unicestwienia PO!
Czy tak trudno zrozumieć, że właśnie O TO chodziło Kaczyńskiemu i to mu się doskonale udało?????? Nie dociera do ucieszonych lemingów????

Obrazek użytkownika Adam66

10-03-2017 [22:46] - Adam66 | Link:

Nie jest to moja analiza ale wydaje mi się logiczna, czyli Kaczyński znowu wygrał :-)
http://opinie.wp.pl/zwyciestwo...